SEND TEST SMS

نمایندگی پیامک صوتی 1,773 بازدید ۳۰ آبان ۱۳۹۵

نمایندگی پیامک صوتی ایران پیامک راهی نو و مطمئن برای دستیابی به درامد بالا در هر ماه است. امروزه بیشتر صاجبان شرکت ها و بازاریابان از پیامک صوتی استفاده میکنند تا برند و شرکت خود را تبلیغ کنند. روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد و از فردی میتواند از هر روشی که تمایل دارد استفاده کند اما پیامک صوتی چون به سرعت به گوش شنونده میرسد میتواند تاثیرگذار باشد. بهتر است از روش های بروز برای تبلیغات خود استفاده کنید زیرا این روش ها برای اکثریت جذابتر خواهد بود به همین دلیل بیشتر در ذهن انها میماند.

نمایندگی پیامک صوتی

۰۰۰۰۱

کسانی که به کسب و کار پیامکی علاقه مند هستند میتوانند برای دریافت نمایندگی پیامک صوتی ایران پیامک اقدام کنند . بدلیل اینکه امروزه استفاده از پیامک صوتی برای تبیلغ رواج یافته میتوان این اطمینان را به شما داد که درامد بالایی خواهید داشت به شرط اینکه بازاریابی قوی داشته باشید. پیام صوتی که اماده کرده اید دارای کیفیت خوبی باشد و خودتان راجب پیامک صوتی اطلاعات کافی و دقیقی داشته باشید تا بتوانبد در این کار موفق شوید. کسانی که نمایندگی دریافت میکنند میتوانند از طریق خدمات فروش پنل ، فروش شماره، فروش شارژ، خدمات پیامکی و حتی فروش نمایندگی جدید به افراد دیگر درامد داشته باشند.

پیامک صوتی

برای دریافت نمایندگی پیامک صوتی باید جه تحصیلاتی داشته باشیم؟

بر خلاف نمایندگی های شرکت های دیگر که باید تخصص لازم در آن شاخه داشته باشید تا بتوانید در آنجا مشغول به کار شوید داشتن نمایندگی ایران پیامک نیازی به تخصص و مدرک تحصیلی ندارد. همین که شما بتوانید با کامپیوتر کار کنید کافی ست بقیه اموزش ها توسط کارشناسان ایران پیامک در اختیار شما قرار میگیرد و حتی فایل هایی نیز ارائه میشود تا در صورت لزوم بتوانید از انها استفاده کنید.اگر شما بتوانبد در این کار به مهارت دست یابید به سهولت میتوانید همه امور را به تنهایی و در زمان بسیار کم انجام دهید.

wanna-support

سرمایه لازم برای دریافت نمایندگی ایران پیامک به چه میزان است؟

برای دریافت نمایندگی پیام صوتی نیازی به سرمایه هنگفت نیست. ابتدا شما باید از میان انواع نمایندگی های ایران پیامک یک مورد را انتخاب میکنید که هر کدام از انها دارای شرایط و مبالغ خاص خود میباشند. برای مطالعه شرایط نمایندگی میتوانید به وب سایت iransms.net مراجعه کنید تا بصورت کامل شرایط و ضوابط را مورد مطالعه قرار دهید تا با اگاهی بیشتری بتوانید نوع نمایندگی خود را انتخاب کنید.شما نیاز به یک کامپیوتر خانگی که به اینترت نیز متصل باشد دارید. طراحی سایت شما را ایران پیامک میتواند انجام دهد. شما امروز درخواست نمایندگی خود را بصورت حضوری و یا اینترنتی ارسال میکنید و بعد از طراحی سایت میتوانید شروع به فعالیت کنید. البته نامی از ایران پیامک در هیچ یک از فعالیت های شما نخواهد امد و شما با نام و برند خود میتوانید فعالیت کنید. همه مشتریان نام شما را میشناسند.

getReseller

پیام صوتی فقط برای مکان های خاصی طراحی شده است؟

خیر. شما برای هر مکانی که مد نظرتان است میتوانید از پیامک صوتی برای تبلیغ استفاده کنید. نمونه ای از مکان هایی که شما میتوانید از پیامک صوتی استفاده کنید در ادامه مطالب ذکر میشود. فقط کافی است کمی خلاقیت داشته باشید تا بتوانید هنگام بازاریابی و مراجعه حضوری برای فروش پنل و نمایندگی طرف قراردادتان را راضی کنید. از محاسن و کاربرد های پیام صوتی میتوانید برای مجاب کردن انها استفاده کنید.

مکان هایی که پیامک صوتی میتواند کاربرد داشته باشد:

هتل ها: به محض ورود مسافر به هتل یا پس از ثبت شدن نام مسافر در لیست میهمانان هتل میتوانید پیام خوش امد گویی برای ایشان ارسال کنید با این کار نام هتل شما برای همیشه در ذهن انها باقی میماند

دفاتر بیمه: در زمان اتمام بیمه نامه افراد میتوانید به انها پیغام تمدید قرارداد ارسال کنید.

دانشگاه ها: برای اطلاع از اتمام زمان واریز شهریه

کارخانه ها: برای ارسال تسویه حساب به مشتریان

فروشگاه ها: خوش امد گویی که مشتریان یا اطلاع از تخفیفات جدید

و …

در همه این موارد وقتی پیام صوتی ارسال میکنید هم هزینه تماس تلفنی شما کاهش میابد و هم نسبت به روشهای دیگر مطمئن خواهید بود که پیام صوتی شما شنیده شده است.

audioressms

هرگونه سوالی در این زمینه به ذهنتان رسید میتوانید با ایران پیامک تماس بگیرید و پاسخ های خود را بشنوید. همچنین میتوانید با ایمیل ایران پیامک و یا تماس با ما در سایت با ا همراه باشید.

هزینه نمایندگی پیامک صوتی و دریافت آن به چه صورت است ؟

در صورتی که قصد دریافت نمایندگی پیامک صوتی را دارید میتوانید از روش های مختلفی اقدام به دریافت ان کنید . اما رایجترین و راحترین راه دریافت برای نمایندگی این است که از طریق دکمه مستقر در سایت با عنوان ثبت نام کنید اقدام فرمائید .

نمایندگینمایندگی پیشرفتهنمایندگی ویژه
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۵ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : خیر
 ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۱۰ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال 
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : نامحدود
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال 

نمایندگی پیامک صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید