SEND TEST SMS

پیام رسانی صوتی 875 بازدید ۹ آبان ۱۳۹۵

پیام رسانی صوتی یکی از راههای تبلیغاتی نوین است.همانطور که میدانید تبلیغات در شناخته شدن کسب و کار شما برای عموم بسیار موثر است. از سالیان پیشمدیران موسسات  برای شناساندن برند خود تبلیغات عمومی و گسترده انجام میدادند. روش های قدیمی هنوز نیز مورد استفاده افراد است اما راه های جدید مطمئنا تاثیرگذار تر خواهد بود.

پیام رسانی صوتی

پیامک صوتی

همانطور که میدانید راهکارهای جدید برای تبلیغات استفاده از راههای جدید میتوانید به پیشرفت بیشتر و بهتر شما کمک کند پیام رسانی صوتی یعنی ارسال پیام های ضبط شده به مخاطبین . شما پیام های مورد نظر را ضبط میکنید و زمانی که برای مخاطب ارسال میکنید تلفن همراه یا تلفن ثابت ایشان زنگ میخورد و بعد از پاسخگویی پیام شما را میشنوند.

برای ارسال پیام صوتی چگونه باید اقدام کنیم؟

برای اینکه بتوانید پیام رسانی صوتی انجام دهید باید ایتدا پنل پیام رسانی صوتی را از ایران پیامک دریافت کنید. بعد از خریداری پنل رمز عبوری به شما داده میشود که میتوانید به وسیله آن وارد پنل شده و اقدام به ارسال پیام های صوتی و ضبط شده کنید.

البته توصیه ایران پیامک به شما این است که پیام ها را خودتان ضبط نکنید البته اگر نمیتوانید بصورت حرفه ای این کار را انجام دهید، میتوانید ضبط این مکالمات را به ایران پیامک بسپارید زیرا شما از روش های جدید استفاده میکنید و همین امر یعنی اینکه شما میخواهید بروز بودن خود را نیز نشان دهید پس باید بصورت حرفه ای این کار را انجام دهید تا زمانی که صدای شما به گوش عموم میرسد صدای کاملا حرفه ای و بدون مشکل باشد . ایران پیامک این کار را همراه با موزیک ملایم و صدای بهترین گویندگان رادیو و تلوزیون انجام خواهد داد. نگران هزینه آن هم نباشید در مقایسه با کاری که میخواهید انجامش دهید بسیار نا چیز است.

مشاوره طلایی

ایا برای خرید پنل باید در این کار متخصص باشید؟

باید بگوییم که خیر! همه افرادی که علاقه مند به پیام رسانی صوتی هستند میتوانند وارد این کار شوند حتی میتوانید نمایندگی ارسال پیام صوتی را نیز از ایران پیامک داشته باشید. بعد از خرید پنل یا نمایندگی ایران پیامک آموزش های لازم را به شما خواهد داد تا حتی اگر به اینکار هم وارد نیستید میتوانید اقدام کنید .

برای ارسال پیام صوتی نیاز به ابزارهای خاصی است؟

برای ارسال پیام صوتی نیازی نیست که شما ابزارهای خاصی داشته باشید. همین که فقط یه کامپیوتر خانگی داشته باشید که به اینترنت متصل باشد میتوانید در هرجایی که هستید پیام های صوتی را برای همه مخاطبین خود ارسال کنید حتی میتوانید تنظیم کنید که پیام ها در آینده ارسال شوند در اینصورت اگر در آن لحظه به کامپیوتر و اینترنت دسترسی هم نداشته باشید میتوانید پیام های صوتی خود را ارسال شده فرض کنید…

 

ایران پیامک یکی از معتبرترین سایت هایی است که بصورت حرفه ای خدمات مربوط به پیام رسانی صوتی را انجام میدهد برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ایران پیامک تماس بگیرید.

تعرفه های مربوط به ارسال پیام های صوتی یکسان است؟

شما با مرور تعرفه ها ، تعرفه ای که بیشتر بکارتان میاید را انتخاب میکنید . تعرفه ها را در ادامه مطالب حتما قرار میدهیم تا با اگاهی و شناخت بیشتری تصمیم گیری کنید. تعرفه های ارسال پیام صوتی  برای هر ثانیه محاسبه میشود یعنی اگر شما پیام صوتی ۳۰ ثانیه ای داشته باشید و تعرفه شما ۱۱ ریال باشد مبلغ هر پیام صوتی شما به قرار زیر محاسبه خواهد شد؟

ریال ۳۳۰= ۳۰*۱۱

فقط باید توجه داشته باشید که اگر پیام صوتی شما توسط گیرنده ناقص دریافت شود یعنی مخاطب پیام ۳۰ ثاینه ای را تا ثانیه ۱۲ گوش کند همان ۱۲ ثانیه برای شما محاسبه شود. بصورت زیر:

ریال ۱۳۲= ۱۲*۱۱

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال

 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال

۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال

۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال

۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

 

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید