SEND TEST SMS

پنل صوتی 801 بازدید ۱۱ آذر ۱۳۹۵

پنل صوتی برنامه ای تحت وب است که شما با استفاده از آن میتوانید پیامک های صوتی ارسال کنید. ایران پیامک پنل پیامک صوتی را در اختیار علاقه مندانی که میخواهند کسب و کار جدیدی داشته باشند و یا تجارت خود را گسترش دهند ارائه میدهد. سامانه پیام صوتی این امکان را به شما میدهد که در هر کجا که هستید و به هر کجا و هر کسی که میخواهید پیام های صوتی تبلیغاتی و خبری دهید. در ادامه به شما خواهم گفت که چگونه موارد بالا را به راحتی میتوانید در سرعت بالا و سهولت بسیار انجام دهید.

پنل صوتی

ارسال پیام صوتی

کسانی که از پنل صوتی استفاده میکنند میدانند که تبلیغات صوتی باعث افزایش بازدهی میشود. شاید این سوال پیش آید که چگونه اتفاق میافتد؟ بله ، شما با هدفمند کردن ارسال پیام های صوتی خود میتوانید به افرادی که تمایل دارید و فکر میکنید که اگر پیام صوتی شما به دست ایشان برسد کاربرد دارد ، میتوانید کاملا هدفمند کار کنید که باعث افزایش بازدهی کسب و کار شما میشود. امروزه بسیاری از مدیران فروش از پیام های صوتی برای تبلیغات برند خود استفاده میکنند ولی هنوز هم برای مخاطبین حذابیت دارد.

۵

چگونه پیام صوتی را بصورت هدفمند ارسال کنیم؟

ایران پیامک در پنل پیامک صوتی خود امکانات و بانک اطلاعاتی قرار داده که شما میتوانید با استفاده از آن پیام های صوتی خود را بر اساس برنامه و هدف خود ارسال کنید . یعنی پیام صوتی را به هر منطقه ، شهر ،کل کشور، صنف هدف خود، جنسیت افراد مورد هدف، گروه سنی هدف، کد پستی صاحبان خطوط و … ارسال نمایید و حتی شما میتوانید پیام های صوتی را امروز اماده ارسال کنید ولی تنظیمات را به گونه ای قرار دهید که در اینده ای که مد نظر شماست ارسال ها صورت گیرد.

۱

چگونه میتوانیم پنل پیامک صوتی را خریداری کنیم؟

شما میتوانید وارد وب سایت ایران پیامک به ادرس iransms.net شوید . تعرفه های پنل پیامک صوتی را قرار داده ایم. با مطالعه تعرفه ها و نسخه های موجود تصمیم گیری کنید که کدام پنل پیامکی برای کار شما مناسب تر است. سپس میتوانید به صورت انلاین و اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

پنل خود را شارز کنید. پسوردی به شما خواهد داد که میتوانید با ان وارد پنل کاربری خود شوید و ارسال ها را انجام دهید. فقط تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را برای ما ارسال کنید در غیر اینصورت دسترسی شما به ارسال باز نخواهد شد.

پیام خوان صوتی

با توجه به تعرفه ها هزینه پیام صوتی چگونه حساب میشود؟

باید ببینید که پیام صوتی که شما اماده کرده اید چند ثانیه است. با توجه به ثانیه های ارسال پیام صوتی شما محاسبه میشود. مثلا اگر شما تعرفه ۵۰ ریالی را خریداری کرده اید و میخواهید پیام صوتی ۲۷ ثانیه ای ارسال کنید. هزینه هر پیام صوتی برای شما ۲۷ثانیه ضربدر ۵۰ ریال خواهد شد.

۳

مبلغ پیام های صوتی که ارسال نمیشود چگونه محاسبه میشود؟

هزینه پیام های صوتی که ارسال نمیشود صفر است. یعنی اگر به هر دلیلی پیام صوتی شما به مخاطبین ارسال نشود هزینه ای بابت ان از پنل شما کسر نمیشود و اگر مخاطبین پیام صوتی شما را تا نیمه گوش کنند هزینه این نوع پیام ها تا ثانیه ارسال محاسبه خواهد شد که  متاسفانه بسیاری از همکاران در این زمینه از نا اگاهی مشتریان سوء استفاده میکنند و مبالغ را کامل دریافت میکنند. پس به این نکات توجه کنید تا در صورت مشاهده چنین مشکلاتی اعتراض خود را اعلام کنید.

پنل پیامک صوتی

ایا میتوانیم پیام های صوتی را برای استان های دیگر ارسال کنیم؟

بله. این امکان برای شما وجود دارد. همانطور که در بالا اشاره شد ایران پیامک با قرار دادن بانک اطلاعاتی این امکان را به شما داده است که پیام های صوتی را به هر کجایی که مورد هدفتان است ارسال کنید. مثلا شما در استان تهران هستید و میخواهید به استان البرز پیام های صوتی ارسال کنید. میتوانید با استفاده از پنل پیامکی ایران پیامک و با استفاده از امکاناتی که موجود است به راحتی ارسال صوتی داشته باشید.

سامانه پیامک صوتی

چگونه میتوانیم فایل صوتی را اماده کنیم؟

افرادی هستند که در این کار مهارت خاص دارند و به راحتی فایل صوتی که نیاز دارید را میتوانند برای شما اماده کنند. اگر خودتان نیز جزو این دسته از افراد هستید میتوانید شروع به ضبط کنید. اما اگر اماتور هستید بهتر است که دست نگه دارید. شما با ارسال پیام های صوتی میخواهید به مخاطبین بگویید که بصورت حرفه ای فعالیت میکند حال اگر فایل صوتی که اماده کرده اید حرفه ای نباشد ممکن است به نتایج مطلوبی نرسید. ایران پیامک با سالها فعالیت در این زمینه میتواند فایل صوتی شما را با صدای بهترین گویندگان اماده کند.

پنل صوتی

چگونه میتوانیم پنا پیام صوتی خود را شارژ کنیم؟

همه کارهای مربوط به پنل پیامک صوتی را میتوانید به صورت انلاین انجام دهید. خرید پنل صوتی ، خرید شارژ، پرسیدن سوالات و …  یکی دیگر از راه های کسب درامد دریافت نمایندگی پنل صوتی ایران پیامک است که میتوانید نمایندگی را نیز بصورت انلاین دریافت کنید. ارتباطات اینترنتی و انلاین کارها را بسیار اسان کرده است . ارسال پیام های صوتی از طریق سامانه پیام صوتی نیز به صورت انلاین انجام میشود. بعد از دریافت نمایندگی میتوانید پنل پیام صوتی و نمایندگی پیامک صوتی ایران پیامک را به افراد علاقه مند دیگر ارائه دهید.

با پنل صوتی ایران پیامک حرفه ای شنیده شوید!

پنل صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید