SEND TEST SMS

نمایندگی پنل صوتی ایرانسل 1,909 بازدید ۲۶ مهر ۱۳۹۵

داشتن نمایندگی پنل صوتی ایرانسل کاری پر درامد است که هر فردی به راحتی میتواند نمایندگی را دریافت کند. حتی نیازی به تخصص و سرمایه بالا ندارد. شما به راحتی میتوانید پیام های صوتی را برا ی مخاطبین خود ارسال کنید. امروزه همه افراد میخواهند که با روش های جدید خود را از رقبا برتر نشان دهند و یا از قافله عقب نمانند تا مشتریان را به سمت خود جذب کنند . با این کار هم از رقبا برتر میشوند و هم درامد بالاتری خواهند داشت. برای کسب درامد بیشتر باید با روش های نوین اقدام به تبلیغ کنید که گاها هزینه های تبلیغ کمتری نیز نسبت به روش های قدیمی تر پرداخت میکنید.

نمایندگی پنل صوتی ایرانسل

نمایندگی پیامک صوتی

اگر شما اقدام به دریافت نمایندگی پنل صوتی ایرانسل نمایید فقط با نام خود فعالیت میکنید . هیج نامی از ایران پیامک در فعالیت های شما نخواهد بود. با داشتن نمایندگی میتوانید درآمدهای متنوعی داشته باشید. از جمله این خدمات ارسال پیام صوتی بصورت گروهی و تکی ، فروش نمایندگی جدید به افراد دیگر و… است. هزینه های پیام های ارسال نشده عودت داده میشود. مزیتی که پیام صوتی نسبت به پیام متنی دارد این است که شما میتوانید با یک اهنگ دلنشین مناسب که پیش زمینه صدای گوینده شما است، همراه پیام صوتی احساس را به مخاطب منتقل کنید.

سود نمایندگی پنل صوتی ایرانسل ؟

بعد از دریافت نمایندگی و تعریف پنل های کاربری قیمت گذاری اختیاری خود و فروش آنها، سود خالص عاید شما خواهد شد. نمایندگان میتوانند برای فروش پنل ها و ارسال پیام های صوتی خود قیمت گذاری را انجام دهند. با قیمت هایی که برای مشتریان ارائه میدهید میتوانید سود خود را  محاسبه کنید. مثلا اگر شما پنل ها را به قیمت ۱۵۰۰۰۰ تومان به فروش برسانید میتوانید ۴۵۰۰۰۰۰ تومان سود داشته باشید. حتی میتوانید تعرفه پیام های صوتی را نیز محاسبه کنید.

چگونه نمایندگی پنل صوتی دریافت کنیم؟

شما با خرید پنل صوتی، رمز و پسورد دریافت میکنید و  وارد کاربری خود شوید . آنگاه اقدام به ارسال صدای های ضبط شده را برای شماره های مخاطبین خود کنید.ارسال پیام صوتی به  تلفن همراه یا خط ثابت امکان پذیر است . بعد از ارسال پیام صوتی تلفن مخاطب زنگ میخورد و صدای شنا برای ایشان پخش میشود.این امکان نیز وجود دارد که شماره های مخاطبین را در سامانه خود تعریف کنید و نیازی به تایپ مجدد شماره ها نیست.

مزایای ارسال پیامک صوتی چیست ؟

بدون نیاز به دفترجه تلفن و لیست سیاه میتوانید تاثیرگذاری پیام صوتی را ببینید. به همه شماره های شما پیام صوتی ارسال میشود و با توجه به اینکه مخاطب صدای ضبط شده شما را میشود معمولا راغب است که تا پایان پیام صوتی شنونده آن باشد . به اینصورت شاید یک مشتری جدید جذب کرده باشید. فقط در ارسال پیام های صوتی دقت کنید که رسا و واضح باشد.

با داشتن نمایندگی پنل صوتی ایرانسل میتوانید به درامدهای بالا بیندیشید . برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با تلفن های ۰۲۱۶۶۳۶۱۶۲۵ و ۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷ تماس بگیرید و از کارشناسان ایران پیامک مشاوره بگیرید.

نمایندگی نمایندگی پیشرفته نمایندگی ویژه 
 
تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۵ نماینده
دامنه اختصاصی : بله 
لوگوی اختصاصی : بله 
درگاه خصوصی : بله 
شماره رایگان : خیر
 
اطلاعات بیشتر 
 ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
سفارش انلاین
 
پرفروشترین 

تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود

تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۱۰ نمایند

دامنه اختصاصی : بله 
لوگوی اختصاصی : بله 
درگاه خصوصی : بله 
شماره رایگان : بله 
 
اطلاعات بیشتر 
 ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال 
سفارش انلاین
 
 
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : نامحدود
دامنه اختصاصی : بله 
لوگوی اختصاصی : بله 
درگاه خصوصی : بله 
شماره رایگان : بله 
 
اطلاعات بیشتر 
 ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
سفارش انلاین
 
مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید