SEND TEST SMS

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

نیاز به ارسال اس ام اس انبوه دارید؟

چنانچه قصد ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی ( تعداد بالا ) را دارید و نمی خواهید یکی از پنل های ایران پیامک را دریافت کنید ، میتوانید از این بخش استفاده کنید . در صورتی که تعداد دفعات ارسال شما به مراتب بالا است، پیشنهاد ما این است که یکی از پکیج های موجود را انتخاب کنید و خود شخصا اقدام به ارسال پیامک اقدام نمایید  . در غیر این صورت ایران پیامک بابت هر ارسال کارمزد ارسال را دریافت میکند و پس از ۴۸ ساعت گزارش را برای ایمیل ثبت شده ارسال میکند .

 

price-sms-300x265

تعداد پیامک (عدد)

تعرفه پیامک فارسی

تعرفه پیامک لاتین

از ۱۰۰ هزار تا ۵۰۰  هزار۱۲۰ (ریال)۲۴۰ (ریال)
از ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون۱۱۵ (ریال)۲۳۰ (ریال)
از ۱  میلیون به بالامذاکرهمذاکره

نکات تعرفه ارسال انبوه:


 1. به تعرفه ارسال های پیامک فقط ۹ % مالیات افزوده خواهد شد .
 2. تعرفه های ارسال فوق به ازای هر پیامک ( فارسی ۷۰ کارکتر و لاتین ۱۶۰ کارکتر ) میباشد .
 3. ارسال انبوه پیامک زیر ۱۰۰ هزار عدد برای ایران پیامک مقدور نمیباشد و کاربر میبایستی یکی از پکیج های موجود را انتخاب کند.
 4. ارسال پیامک ها از خطوط ۵۰۰۰۱ و ۵۰۰۰۲ میباشد و پس از گذشت ۴۸ ساعت از زمان ارسال گزارش ایمیل میگردد .
 5. در صورت طولانی شدن پیامک ( بیش از ۷۰ کارکتر برای فارسی و ۱۶۰ کارکتر برای لاتین) ضریب ارسال دو برابر محاسبه میشود .


انواع روش های ارسال انبوه


 • ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر

  در این نوع ارسال پیامک های شما در شهری که انتخاب کرده اید به شماره های همراه اول ( دائمی و اعتباری ) فعال که واگذار شده است ارسال میگردد . در این روش پیامک های شما به سرعت به دست مخاطبین مورد نظر رسیده و پس از اتمام ارسال فایل گزارش ارسال و دریافت در دسترس شما خواهد بود . میتوانید برای مشاهده بانک شماره ها و تعداد آن به بخش ” بانک شماره ها ” مراجعه کنید .


 • ارسال پیامک به یک پیش شماره خاص

  در این نوع ارسال ، مشتری با انتخاب یک پیش شماره خاص و تعداد آن میتواند درخواست ارسال انبوه را بفرستد . این پیش شماره میتوانید تعیین کند که به اپراتور همراه اول ( دائمی و اعتبار ) و ایرانسل ( دائمی و اعتباری ) ارسال گردد . میتوانید برای مشاهده بانک شماره ها و تعداد آن به بخش ” بانک شماره ها ” مراجعه کنید .


 • ارسال پیامک منطقه ای

  در این نوع ارسال ، پیامک های درخواست شده به یک منطقه خاص ارسال میگردد . در این صورت درخواست کننده فقط هزینه پیامک های آن منطقه را پرداخت میکند . همچنین در این نوع ارسال گزارش کامل ارسال در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت . میتوانید برای مشاهده بانک شماره ها و تعداد آن به بخش ” بانک شماره ها ” مراجعه کنید .


 • ارسال بر اساس کدپستی

  در این نوع ارسال ، پیامک تبلیغاتی به لیستی از کد پستی ( ۳ یا ۵ رقم اول ) ارسال میگردد . شماره های مخاطبین این گروه به شرح زیر میباشد . زمانی که مشترکین برای دریافت سیم کارت به اپراتورهای مورد نظر مراجعه می کنند ، یک آدرس و کدپستی در پرونده آنها ثبت میشود . لذا شما با انتخاب کدپستی محل مورد نظر به این افراذ پیامک ارسال می کنید .میتوانید برای مشاهده بانک شماره ها و تعداد آن به بخش ” بانک شماره ها ” مراجعه کنید .

 • ارسال پیامک به صاحبان اصناف و مشاغلدر این نوع ارسال ، ایران پیامک به شغل و صنف خاصی پیامک شما را ارسال می کند ، بانک شماره های اصناف و مشاغل ایران پیامک یکی از بروزترین بانک های موجود است . میتوانید برای مشاهده بانک شماره ها و تعداد آن به بخش ” بانک شماره ها ” مراجعه کنید .

سفارش ارسال انبوه و تبلیغاتی پیامک:

جهت ثبت سفارش ارسال انبوه و تبلیغاتی پیامک

 • ارسال ایمیل به ما
 • فایل شماره ها در صورت لزوم
 • فرم درخواست تکمیل شده
 • تصویر کارت ملی

به ایمیل sales@iransms.net ارسال نمایید. یکی از کارشناسان فروش پس از بررسی اولیه درخواست، جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهد گرفت.

فرم درخواست ارسال انبوه