SEND TEST SMS

فروش پنل اس ام اس 755 بازدید ۱ دی ۱۳۹۵

ایران پیامک فروش پنل اس ام اس را شروع کرد. سامانه پیام کوتاه جدید با امکانات فوق العاده که کار کاربران را بسیار آسان کرده است. هرچه کارها اسانتر پیش برود سریعتر جلو خواهیم رفت و اگر درست و حساب شده کار کنیم نتایج بهتری را دریافت میکنیم. پنل اس ام اس فوق العاده هوشمند ایران پیامک میتواند همه کارهای تبلیغاتی شما را بصورت همزمان و در مدت بسیار کوتاه انجام دهد. با پرداخت مبلغی کمتر از روش های تبلیغاتی دیگر به راحتی میتوانید در عصر تکنولوژی به سراسر ایران پیام های کوتاه تبلیغاتی  و اطلاع رسانی ارسال کنید.

فروش پنل اس ام اس

حتی افرادی که سالیان سال در حال فعالیت هستند و محصولات انها برای همه دارای محبوبیت است نیز دست از تبلیغات بر نمیدارند زیرا میدانند که رقبای انها نیز در حال فعالیت و تبلیغ هستند. گاهی تبلیغات علاوه بر اینکه محصولات جدید را برای مردم به نمایش میگذارد باعث میشود محصولات قدیمی تر هم در ذهن مردم بمانند. گاهی هم با تبلیغات فروش یک محصول بالا میگیرد و استفاده از آن همگانی میشود. زمانی نام محصولی در تبلیغات دیده میشود مردم با اطمینان بیشتری آن محصول را خریداری میکنند و جزو محصولات برند و شناخته شده تلقی میشود.

چگونه میتوانیم با پنل اس ام اس تبلیغات کنیم؟

پنل SMS ایران پیامک به گونه ای طراحی و برنامه نویسی شده است که کار را برای استفاده همه کاربران اسان کرده است. همه افرادی که میخواهند در این زمینه مشغول به فعالیت شوند و کسب درامد کنند و یا افرادی که میخواهند از طریق سامانه پیام کوتاه محصولات خود را تبلیغ کنند میتوانند پنل پیام کوتاه را خریداری و مورد استفاده قرار دهند. برای ارسال پیامک باید پیام کوتاه مورد نظر را اماده کنید و یا از پیام های اماده در سیستم یک مورد را انتخاب کنید و به روش های مختلف ارسال انجام دهید.

در چه مواردی میتوانیم از پنل پیام کوتاه استفاده کنیم؟

هم در تبلیغات و هم در اطلاع رسانی ها میتوانید از پنل پیام کوتاه استفاده کنید. مورد دیگری نیز وجود دارد که بسیار مورد استفاده کاربران قرار می گیرد این است که مثلا زمانی که برای مخاطبین پیام کوتاه ارسال میشود در صورت پذیرش یا عدم پذیرش عدد یا حروفی  را ارسال میکنند و بقیه مراحل بصورت خودکار انجام میشود. حتی میتوانیم تنظیمات سامانه را بگونه ای انجام دهیم که پیام های کوتاه در تاریخ های مختلفی که مد نظر شماست بصورت اتوماتیک برای مخاطبین ارسال شود. روش های ارسال بسیار زیاد است. فقط به نمونه های اندکی اشاره شد.

با پنل اس ام اس ایران پیامک به چه شماره هایی میتوانیم پیام کوتاه ارسال کنیم؟

به شماره های همراه اول ، ایرانسل، رایتل و حتی شماره های تلفن های ثابت هم میتوانیم پیام کوتاه ارسال کنیم. میتوانید ارسال های تکی ، گروهی، ارسال های انبوه، ارسال های منطقه ای ، ارسال های استانی، ارسال های محلی، کدپستی، ارسال بر اساس دکل، ارسال بر اساس پیش شماره، ارسال با LBS، ارسال بر اساس شغل افراد، ارسال بر اساس گروه سنی و جنسیت و … . شماره ها را میتوانید بصورت دستی وارد کنید و یا از طریق اکسل ورودی دهید.

فروش پنل اس ام اس با چه قیمتی انجام میشود؟

قیمت های پنل های SMS متفاوت است. ایران پیامک پنل ها را در چند نسخه و تعرفه  اماده کرده است. افراد متقاضی ابتدا باید تعرفه مورد نظر خود را انتخاب کنند و سپس اقدام به خرید کنند. در انتخاب نسخه پنل دقت کنید تا بعدها دچار مشکل نشوید. اگر مطمئن نیستید که کدام پنل مناسب کار شماست میتوانید از متخصصین ایران پیامک کمک بگیرید و یا نسخه پایین تر را خریداری کنید در صورتی که تمایل داشتید میتوانید پنل خود را ارتقاء دهید. البته نسخه های پایین تر به بالاتر امکان ارتقاء دارند ولی نسخه های بالا تر به پایین تر امکان تغییر ندارند.

در چه مکان هایی از پنل پیام صوتی استفاده میشود؟

امروزه برای اینکه کارها به اسانی پیش برود در هر مکانی که حتی گاها تصور هم نمیشود از پیامک کوتاه استفاده میشود. همه بانکها که از پنل پیام کوتاه استفاده میکنند. حتی در مدارس هم برای اطلاع رسانی والدین از سامانه پیامکی استفاده میکنند. در آزمایشگاه ها، دانشگاه ها، کافی نت ها، رستوران ها، هتل ها، بیمارستانها، مراکز درمان، دفتر بیمه، دفاتر خدماتی، مهد کودک ها، باشگاهها و …. . کاربرد پنل پیامکی به قدری زیاد است که نمیتوان همه موارد را نام برد. در هر مکانی که بتوان تبلیغات یا اطلاع رسانی و یا پاسخگویی پیامکی و حتی ثبت نام خودکار پیامکی انجام داد از سامانه پیام کوتاه استفاده میکنند.

چگونه میتوانیم سامانه پیام کوتاه را خریداری کنیم؟

خرید پنل اس ام اس بصورت انلاین و در چند دقیقه انجام میشود. به وب سایت iransms.net مراجعه کرده و بعد از مشخص کردن تعرفه مورد نظر خرید انلاین انجام دهید. مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال کنید. بعد از تایید مدارک توسط ایران پیامک رمز و پسوردی برای شما پیامک میشود که بوسیله آن میتوانید وارد پنل کاربری خود شوید و پیام های کوتاه به سرتاسر ایران ارسال کنید. گاهی کاربران سوال میکنند که چرا پیام های ارسال نمیشود! زیرا شما به شارژ پنل خود دقت نمیکنید و زمانی که شارژ ندارید پیام ارسال میکنید یا مدارک خود را برای ما ارسال نکرده اید.

فروش پنل اس ام اس

ارسال LBS چیست؟

ارسال به وسیله LBS به اینصورت است که باید پنل پیام کوتاه را خریدار یکنید و دستگاه LBS را نیز یا خرید کنید و یا اجاره کنید. در تنظیمات متراژی را مشخص میکنید . در اینصورت به همه افرادی که در شعاع متراژ مورد نظر شما هستند پیام کوتاه ارسال میشود.  یعنی زمانی که افراد از محل مورد نظر عبور میکنند شماره های انها از طریق دستگاه دریافت میشود و بصورت خودکار وارد پنل شده و پیام های کوتاه برای افراد ارسال میشود. یکی از روش های تبلیغاتی است که مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. به پنل اس ام اس اسان و کم هزینه تبلیغ کنید.

فروش پنل اس ام اس

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید