SEND TEST SMS

خرید پنل پیامک صوتی 827 بازدید ۱۱ دی ۱۳۹۵

دیگر زمان آن رسیده که به خرید بروید و خرید پنل پیامک صوتی را انجام دهید. ایران پیامک تمامی صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ را به خرید پنل پیامک صوتی دعوت میکند. اگر میخواهید حرفه ای شنیده شوید با ایران پیامک تماس بگیرید. زمانی که شما تبلیغاتتان را شخصا مدیریت میکنید محاسن زیادی دارد. میتوانید در هر زمان که نیاز داشتید با فشردن چند کلید بصورت همزمان هزاران پیام ارسال کنید.

خرید پنل پیامک صوتی

از دیگر محاسن خرید پنل پیامک صوتی این است که نیازی نیست که بدنبال فردی باشید که محصولات شما را تبلیغ کنند. هزینه ای هم بابت این کار پرداخت نمیکنند. در زمان خود نیز صرفه جویی میکنید. پیامک صوتی از جمله راه های تبلیغاتی جدید محسوب میشود که افراد زیادی را مجذوب خود کرده است.نمایندگی سامانه پیامکی

اولین بار چه کسی از ارسال پیام کوتاه برای تبلیغات استفاده کرد؟

اولین بار توسط مدیریت یک پیتزا فروشی این اتفاق افتاد که توسط گروه سما تلکام و شرکت مخابراتی بهره برداری شد. این سیستم در واقع برای ارتباط اسانتر مدیران با منشی طراحی شده بود که به راحتی بتوانند گزارش های مورد نیاز خود را دریافت کنند.

خرید پنل پیامک صوتی

چگونه از بازگشت مبلغ پیام های ارسال نشده مطمئن شویم؟

تعداد پیام های ارسال شده و ناموفق در سامانه کاملا مشخص شده است. برای اطمینان بیشتر میتوانید با چند مورد از آنها تماس بگیرید. میتوانید مبلغ موجودی قبل ارسال را با موجودی بعد ارسال مقایسه کنید. تنها هزینه شماره های Blacklist بازگشت داده میشود.

خرید پنل پیامک صوتی

ایا هزینه ارسال پیام های صوتی به استان های مختلف با هم متفاوت است؟

خیر. هزینه ارسال پیام صوتی برای تمامی استان ها با هم برابر است. زیرا پیام ها از طریق سامانه و اپراتور انجام میشود. تفاوتی ندارد که شما در کدام استان هستید و به کدام استان ها میخواهید پیام صوتی ارسال کنید.

خرید پنل پیامک صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید