SEND TEST SMS

خرید پنل اس ام اس 726 بازدید ۸ دی ۱۳۹۵

ر میخواهید هزینه کمی برای تبلیغات انجام دهید، پیشنهاد ایران پیامک این است که  بسوی خرید پنل اس ام اس بیایید. با سامانه پیام کوتاه ایران پیامک میتوانید در هر ساعاتی از شبانه روز پیام های تبلیغاتی ارسال نمایید.

خرید پنل اس ام اس

زمانی که پنل اس ام اس را داشته باشید بسیاری از هزینه های شما حذف خواهد شد. مثلا دیگر نیازی نیست که افراد دیگر برای شما تبلیغ کنند، تبلیغات فقط مختص به یک مکان خاص نمیشود، در هر جایی که مورد هدف شما باشد میتوانید پیام ارسال کنید. تفاوت پنل اس ام اس با دیگر روش های دیگر تبلیغاتی در این است که تبلیغات شما محدود نمیشوند. مثلا اگر برای تبلیغ تراکت که هزینه نسبتا پایینی دارد را انتخاب کنید فقط در یک محدوده پخش خواهد شد.

هزینه هر پیام کوتاه چگونه محاسبه میشود؟

برای پی بردن به هزینه هر پیام کوتاه باید به انتخاب تعرفه خود در خرید پنل اس ام اس نگاه کنید. هر پیام در تعرفه شما ضرب میشود.

     نام نسخه

تعرفه ارسال خطوط ۵۰۰۰۱

نسخه رایگان

۱۳۵ ریال

نسخه حرفه ای

۱۲۰ ریال

   نسخه تجاری

۱۱۵ ریال

 نسخه شرکتی

۱۱۰ ریال

نسخه ویژه

۱۰۵ ریال

آیا هزینه پیام های ارسال نشده قابل عودت است؟

در کل دو نوع ارسال وجود دارد. send base و deliver base . در send base فقط هزینه بلک لیست مخابرات قابل عودت است . هزینه پیام هایی که بدلیل خاموش بودن شماره مخاطب یا عدم دسترسی به ایشان نمیرسد از پنل شما کسر میشود.، و در deliver base فقط هزینه پیام هایی که بدست مخاطب رسیده است از پنل کسر میشود. هزینه بلک لسیت مخابرات و نامشخص بازگشت داده میشود.البته هزینه ارسال در این دو نوع با هم متفاوت است.

برای ارسال پیام کوتاه محدودیت وجود دارد؟

خیر. هیچ محدودیتی برای ارسال پیام کوتاه وجود ندارد. در هر زمان و به هر تعدادی که مورد نظر شما بود میتوانید پیام ارسال کنید. در سامانه پیام کوتاه ایران پیامک این امکان وجود دارد که پیام های انبوه نیز ارسال کنید. پیام های تکی و گروهی، پیام به مشاغل مختلف استان ها، گروه سنی مورد نظر، جنسیت خاص، مناطق . استان های مورد نظر ،ارسال زماندار و … امکان ارسال دارند.

آیا پنل اس ام اس باید به سیستم نصب شود؟

خیر. بیشتر افرادی که برای خرید پنل اس ام اس اقدام میکنند تصور دارند که بعد از خرید باید  برنامه ای بر روی سیستم ایشان نصب شود تا بتوانند فعالیت خود را آغاز کنند. پنل اس ام اس در واقع یک برنامه تحت وب است و شما با یک صفحه مجازی همه فعالیت های خود را انجام میدهاد .پیام دریافت و ارسال میکنید. فقط برای دریافت LBS باید در مکان شما یک دستگاه نصب شود.

LBS چیست؟

LBS دستگاهی است که در مکان مورد نظر شما نصب میشود. اگر تمایل داشتید که به عابرین پیام های صوتی و یا پیام های کوتاه ارسال کنید میتوانید آن را تهیه کنید. دستور کار هم به این شیوه است که باید متراژی را مشخص کنید که افراد زمانی که وارد آن حیطه شدند بلافاصله پیام کوتاه دریافت کنند. LBS شماره های تردد کنندگان را دریافت و به پنل پیام کوتاه ارسال میکندو از این طریق برای این افراد پیام ارسال میشود.

آیا میخواهید که دستگاه LBS داشته باشید؟

کسانی که میخواهند از این دستگاه برای تبلیغات خود استفاده کنند میتوانند با ایران پیامک تماس بگیرند و اطلاعات بیشتر کسب کنند. فقط این نکته را بیان کنم که به دو روش میتوانید LBS را داشته باشید. ۱- دستگاه را خریداری کنید. ۲ – دستگاه را به اجاره درآورید. مدارک لازم را ارائه میدهید و کارشناس ایران پیامک برای نصب دستگاه حاضر میشود.

نمایندگی پنل اس ام اس

خرید پنل اس ام اس

پنل اس ام اس در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

در همه مکان هایی که شاید گاها به ذهن هم نرسد از پنل پیام کوتاه استفاده میکنند. زیرا تبلیغات و اطلاع رسانی کم هزینه ای دارد. مدارس، اموزشگاه ها، دانشگاه ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشگاه ها، شرکت ها، کارخانجات، هتل ها، ازمایشگاها، مکان هایی که تجمع عموم است، دفاتر زیارتی و …

خرید پنل اس ام اس

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید