SEND TEST SMS

خرید نمایندگی پنل اس ام اس 742 بازدید ۴ دی ۱۳۹۵

میتوانید با خرید نمایندگی پنل اس ام اس درامد ماهانه خود را چند برابر کنید. زمانی که صحبت از چند برابر شدن حقوق ماهانه میشود اغلب تصور میکنند که این فقط یک تبلیغ است. در صورتی که واقعا این موضوع صحت دارد. همانطور که همه ما میدانیم تبلیغات تاثیر شگرفی در جذب مشتری و فروش بیشتر محصولات ما دارد. به همین دلیل ایران پیامک پنل های پیامک صوتی را به افراد علاقه مند ارائه میدهد . حتی میتوانید با خرید نمایندگی پنل اس ام اس خود نیز نمایندگی های جدید بفروش برسانید.

خرید نمایندگی پنل اس ام اس

کافی ست قیمت ها را مقاسیه کنید متوجه میشوید که ایران پیامک علاوه بر اینکه خدمات متنوعی دارد ؛ قیمت های باور نکردنی را هم دارد. میتوانید به وب سایت ما به ادرس iransms.net مراجعه کنید و از خدمات ما بیشتر اشنا شوید. اگر شما بخواهید نمایندگی های شرکت ها و یا فروشگاه هایی را دریافت کنید نیاز به سرمایه و تجربه خاصی است و همینطور به راحتی نمیتوانید به نمایندگی چنین مکان هایی دست بیابید. در صورت امکان هم شرایطی وجود دارد که باید در همان حیطه فعالیت کنید و تحت نظارت باشید.

تفاوت خرید نمایندگی پنل اس ام اس ایران پیامک با نمایندگی فروشگاه ها در چیست؟

تفاوت عمده در مسئولیت واگذاری، سرمایه اولیه، نام تجاری، تجارب و… است. زمانی که شما نمایندگی پنل sms ایران پیامک را دریافت میکنید نیازی نیست که تجربه خاصی در این زمینه داشته باشید زیرا ایران پیامک اموزش های لازم را ارئه مبدهد لازم نیست سرمایه زیادی داشته باشید زیرا فقط باید نمایندگی را با قیمت باور نکردنی ما خریداری کنید و با یک کامپیوتر متصل به اینترنت شروع به کار کنید. یکی از امتیازات مهمی که به شما تعلق میگیرد این است که باید با نام تجاری خود فعالیت و قیمت گذاری کنید .

با نمایندگی پنل اس ام اس چه کارهایی میتوانیم انجام دهیم؟

زمانی که افراد نمایندگی پنل اس ام اس دریافت میکنند میتوانند  علاوه بر اینکه کارهای تبلیغاتی انجام  دهید و دستمزدی از این بایت دریافت کنید ، اقدام به فروش نمایندگی پنل اس ام اس کنید، میتوانید پنل های sms بفروش برسانید. میتوانید شارژ پنل بفروشید. فروش همه موارد بالا هیچ محدودیت مکانی ندارد. البته بستگی دارد شما کدام یک از تعرفه های نمایندگی را دریافت کرده باشید. تعداد فروش نمایندگی های جدید بسته به نوع تعرفه شما دارد ولی فروش پنل ها در هر حالت نامحدود است.

حداقل شارژ برای پنل چه میزان میباشد؟

حداقلی وجود ندارد به هر میزان که تمایل دارید میتوانید شارژ انجام دهید. شارز شما به هیچ عنوان سوخت نمیشود و  اگر در سال های آتی پنل خود را تمدید کنید شارژ باقی مانده در پنل شما می ماند. اما نمایندگان باید به اندازه ای شارژ داشته باشند که در صورت درخواست کاربران برای خرید شارژ بتوانند این کار را انجام دهید و در سریع ترین زمان شارژ را منتقل دهند تا کاربرانشان از خدمات انها رضایت مندی داشته باشند.

 

ایا هزینه پیام های ارسال نشده عودت میشود؟

بله. پیام ها به هر دلیلی که ارسال نشود ، از جمله ارسال نشدن پیام ها بدلیل خاموش بودن شماره مخاطبین، بدلیل در دسترس نبودن، مبلغ پیام به پنل شما عودت میشود. گاها تصور میشود که مبلغ پیام های ارسال شده از مخاطبین هم کسر میشود. این تصور کاملا اشتباه است. مبلغ هزینه پیام کوتاه فقط از ارسال کننده پیام کسر میشود.

 

در ارسال ها با تعداد بالا شرایط خاصی باید ایجاد شود؟

خیر. نیازی نیست اقدام خاصی صورت بگیرد. شما میتوانید پیام های انبوه را بصورت همزمان و در یک مرحله انجام دهید. ا این حال در سامانه پنل اس ام اس ایران پیامک بخشی برای ارسال پیام های انبوه وجود دارد . برای ارسال پیام های با تعداد بالا میتوانید از این گزینه نیز استفاده کنید. در هر صورت نگران ارسال پیام ها نباشید. همه موارد را میتوانید در یک مرحله انجام و اماده ارسال کنید.

لیست سیاه مخابرات چیست؟

مشترکینی که نمیخواهند پیام های تبلیغاتی دریافت کنند پیامی با مضمون عدم دسترسی پیام های تبلیغات یرا برای مخابرات ارسال کرده اند ، به همین دلیل برخی شماره ها در بلک لیست یا همان لیست سیاه مخابرات قرار دارد. برای اینکه بتوانید به این گونه خطوط پیام ارسال کنید باید یک خط خدماتی درخواست کنید .البته باید توجه داشته باشید که با خط خدماتی به هیچ عنوان نمیتوانید پیام های تبلیغاتی ارسال کنید.

خرید نمایندگی پنل اس ام اس

ایا ارسال از خطوط ثابت امکان پذیر است؟

بله امکان پذیر است. ارسال از خطوط ثابت فقط برای استان تهرانی ها و البرزی ها امکان پذیر میباشد. بعد از خریداری پنل پیامک کوتاه میتوانید درخواست ارسال از تلفن ثابت را ارسال کنید . بعد از ارسال مدارک لازم این امکان برای شما فعال میشود که باشماره محل کار خود پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

خرید نمایندگی پنل اس ام اس

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید