SEND TEST SMS

خرید سامانه پیام کوتاه 737 بازدید ۳۰ آذر ۱۳۹۵

با خرید سامانه پیام کوتاه کارافرینی کنید. یک کار پردرامد و در عین حال اسان ، میتواند شما را به اوج برساند. با خرید پنل پیام کوتاه از ایران پیامک میتوانید همزمان هم کسب درامد کنید و هم برای خود تبلیغات انجام دهید. میتوانید شخصا تبلیغات خود را مدیریت و پیگیری کنید. زیرا که همه مراحل آگهی را خود انجام میدهید و در هر زمان و هر ساعت که اراده کنید میتوانید در یک زمان هزاران پیام کوتاه را ارسال کنید. در صورتی که اگر کار تبلیغات موسسه را به فرد دیگری واگذار کنید از نحوه کار ایشان اطلاعات زیادی نخواهید داشت و همینطور هزینه ای نیز باید پرداخت کنید.

خرید سامانه پیام کوتاه

اگر خرید سامانه پیام کوتاه را انجام دهید میتوانید از راهکارهای جدید برای تبلیغ محصولات خود استفاده کنید. میتوانید بصورت همزمان انبوهی از پیام ها را ارسال کنید. میتوانید از روش ارسال زماندار استفاده کنید. میتوانید پیام ها رابصورت تکی و گروهی ارسال کنید. میتوانید با دستگاه LBS حتی به افرادی که از خیابان عبور میکنند پیام کوتاه ارسال کنید. میتوانید به مشتریان خود به محض ورود به شرکت پیام کوتاه ارسال نمایید و بسیاری از روش های ارسال دیگر که به راحتی با پنل پیام کوتاه ایران پیامک میتوانید انجام دهید.

ایا این امکان وجود دارد که بوسیله تلفن همراه کارهای ارسال پیام کوتاه را انجام دهیم؟

بله این امکان وجود دارد. بوسیله نرم افزارهای موبایلی میتوانید به راحتی همه امور را انجام را انجام دهید. فقط کافی ست هنگام ورود و هنگام ارسال به اینترنت متصل باشید مابقی مراحل را بصورت افلاین هم میتوانید انجام دهید. همینطور سامانه ایران پیامک ریسپانسیو نیز میباشد . در هر مکانی که هستید میتوانید بوسیله تلفن همراه خود همه امور را انجام دهید و نگران کارهای عقب افتاده خود هم نباشید.

ایا از مزایای سامانه پیام کوتاه مطلع هستید؟

بوسیله سامانه پیام کوتاه ایران پیامک هم میتوانید کارهای تبلیغاتی انجام دهید و هم میتوانید اطلاع رسانی کنید. مثلا شما میتوانید به مشتریان خود در زمان هایی که خودتان مشخص میکنید و به وسیله امکان ارسال زماندار پیام کوتاه در قالب تسویه حساب ها و یا تبریک در مناسبت های مختلف ارسال کنید. گاها به قدری مشغله کاری و فکری داریم که بعضی از کارها را فراموش میکنیم به همین دلیل ایران پیامک امکان ارسال زماندار را برای سامانه و کاربران فراهم کرده است.

ارسال زماندار چیست و چگونه کار میکند؟

اگر خاطرتان باشد گوشی های تلفن همراه ساده ای در بازار وجود داشت که پیام مورد نطر را اماده میکردیم ، فرد مورد نظر برای دریافت پیام را نیز مشخص میکردیم و اگر قصدمان این بود که پیام در روز یا روزهای اینده به دست فرد مورد نظر برسد ارسال زماندار گوشی را فعال میکردیم. سامانه پیام کوتاه نیز به همین صورت است. امکان این که ما فراموش کنیم که پیام را در آن زمان برای افراد ارسال کینم و یا حتی به دلایلی به سیستم دسترسی نداشته باشیم میتوانیم امروز پیام را اماده ارسال کنیم ولی در ماه های اینده پیام بصورت خودکار به حالت ارسال درآید.

چرا پنل پیام کوتاه را از ایران پیامک خریداری کنید؟

ایران پیامک همه تلاش خود را برای ارائه خدمات بهتر به کاربران فراهم کند. به لطف خدا تا به امروز به موفقیت های زیادی نیز دست یافته است. ایران پیامک بر این باور است که اگر خدمات درست به مشتریان ارائه کند موفقیت را از آن خود کرده است. به همین دلیل هر روز ایران پیامک بزرگ و بزرگتر میشود. یکی از دلایل موفقیت این است که شما یکبار پنل خریداری میکنید و یکبار هزینه انجام میدهید و مابقی پنل ها را نیز دریافت میکنید.

ایران پیامک چه پنل هایی را ارائه میدهد؟

در حال حاصر پنل پیامک کوتاه ، پنل پیام صوتی ، شبکه های اجتماعی، ایمیل انبوه ، فکس انبوه، تبلیغات کلیکی را ارائه میدهد. اگر به مشتریان ایران پیامک دقت کنید نشان میدهد که ایران پیامک در عرصه تبلیغات و سامانه های پیامکی و حتی طراحی سایت چه جایگاهی دارد. خدمات پس از فروش ایران پیامک نیز باعث شده است که در رقابت تنگاتنگ وب سایت های مشابه حرف اول را بزند.

از ارسال های هدفمند سامانه پیامکی چه میدانید؟

ارسال هدفمند به این صورت است که اگر شما قصد ارسال پیام به قشر خاصی را دارید وقت و هزینه تلف نکنید . با استفاده از پنل پیام کوتاه ایران پیامک تنها به این افراد پیام ارسال کنید. ایران پیامک در سامانه خود بانکی از اطلاعات را قرار داده است که شما بوسیله آن میتوایند هدفمند ارسال کنید. جنسیت، سن، شغل، کد پستی، نقشه، دکل، ارسال زماندار، پیش شماره، منطقه، محله، استان، کشور، صنف و … میتوانید ارسال داشته باشید.

خرید سامانه پیام کوتاه

ایا میدانید با شماره های تلفن های ثابت خود نیز میتوانید پیام کوتاه ارسال کنید؟

بله درست است. اگر شما در استان البرز و یا تهران هستید و پنل پیامک کوتاه را از ایران پیامک خریداری میکنید و درخواست ارسال با شماره ثابت موسسه را به همراه  مدارک لازم  ارسال میکنید. سپس میتوانید پیام های مورد نظر را با شماره درخواستی برای افراد ارسال کنید. ارسال یا شماره تلفن ثابت هم نوعی تبلیغ محسوب میشود و شما را به نوعی حرفه ای قلمداد میکند. زیرا بسیاری از افراد از این نوع خدمات اطلاع ندارند و یا به دنبال آن نمیروند.

خرید سامانه پیام کوتاه

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید