SEND TEST SMS

فروش سامانه پیام کوتاه 715 بازدید ۲۴ آذر ۱۳۹۵

فروش سامانه پیام کوتاه ایران پیامک شروع شد. افرادی که علاقه مند به فعالیت در کار تبلیغات پیامکی هستند میتوانند سامانه پیام کوتاه ایران پیامک را خریداری کنند و به درامد بالا دست یابند.  امروزه استفاده از پنل پیام کوتاه برای تبلیغات و آگهی ها بسیار رواج یافته است و استفاده کنندگان به نتایج مورد نظر دست یافته اند. زیرا امروزه همه افراد از کوچک و بزرگ از گوشی های تلفن همراه استفاده میکنند و پیام کوتاه دریافت میکنند.

فروش سامانه پیام کوتاه

با استفاده از پنل پیام کوتاه بجای اینکه هزینه های زیادی را صرف تبلیغات کنید و یا تبلیغات را بعهده فردی قرار دهید و مبلغی هم به ایشان دستمزد دهید میتوانید با پنل ایران پیامک همه این فعالیت ها را خودتان انجام دهید. یک بار پنل را خریداری میکند و هزینه ای هم بابت شارژ ان پرداخت میکنید و به مدت یکسال میتوانید به راحتی همه تبلیغات و اطلاع رسانی ها را انجام دهید بدون اینکه زمان زیادی را صرف کنید و در هر زمان و در هر مکان تبلیغ کنید.

چرا ایران پیامک فروش سامانه پیام کوتاه را انجام میدهد؟

زیرا با داشتن پنل پیامکی میتوانید بعنوان یک کارافرین عمل کنید . یعنی یک پنل خریداری میکنید و خودتان مسئولیت همه امور را بر عهده میگیریدو در هر زمانی که خواستید پیام کوتاه ارسال میکنید. حتی میتوانید با خرید پنل برای دیگران هم تبلیغات انجام دهید و مبلغ تبلیغات را از ایشان دریافت کنید. بعضی از افراد پنل پیام کوتاه را خریداری میکنند که با آن کار کنند یعنی در قبال تبلیغ دیگران مبلغی دریافت کنند و بعضی از افراد برای تبلیغ محصول خود پنل را خریداری میکنند البته میتوان همزمان برای هر دو هدف نیز پنل را خریداری کرد.

چگونه با پنل پیام کوتاه به درامد بالا خواهید رسید؟

همه مدیران فروش و صاحبان مشاغل بزرگ و کوچک میدانند که با تبلیغات میتوانند بازار فروش محصولات خود را افزایش دهند. به همین دلیل بدنبال روش های مختلف تبلیغ هستند. در گذشته افرادی که نمیتوانستند هزینه های زیادی را برای تبلیغات انجام دهند معمولا از تراکت و روزنامه استفاده میکردند که یا خوانده نمیشد و یا در یک منطقه منتشر میشد ولی امروزه حتی شرکت های بزرگ هم از ارسال پیام کوتاه جهت تبلیغ استفاده میکنند زیرا میتوانند تبلیغات کشوری هم داشته باشند البته با هزینه بسیار کمتر.

میخواهید تبلیغات انبوه داشته باشید؟

اگر شما صاحب موسسه و یا شرکتی هستید که میخواهید محصول خود را در سطح کشور تبلیغ کنید میتوانید با پنل اس ام اس این کار را انجام دهید. سامانه پیام کوتاه ایران پیامک یکی از قدرتمندترین پنل های موجود است که به راحتی میتوانید همه پیام های خود را در هر منطقه و هر شهری که مورد هدفتان بود بصورت همزمان ارسال کنید حتی میتوانید پیام های خود را در سطح کشور ارسال کنید. برای ارسال های شما هیچ محدودیتی وجود ندارد.

در صورت ارسال پیام کوتاه برای مخاطبین هم هزینه محاسبه میشود؟

خیر . مخاطبین و همه کسانی که پیام کوتاه شما را دریافت میکنند هیچ هزینه ای را متحمل نمیشوند. همه هزینه ها از پنل شما کسر میشود. هر پیام کوتاه بسته به تعرفه شما محاسبه میشود . دقت کنید که در زمان ارسال پنل شما شارژ داشته باشد که پیام های شما ارسال شود . در غیر اینصورت همه ارسال ها را مجدد باید انجام دهید.

چگونه متوجه شویم که پیام های ما ارسال شده است؟

در سامانه کاملا مشخص است که چه تعداد از پیام های شما ارسال شده و چه تعدادی ارسال نشده است. در سامانه پیام کوتاه قابلیت تنظیم دریافت گزارش تحویل وجود دارد. تنظیمات گسترده ای در پنل اس ام اس وجود دارد که ارسال ها را برای شما اسان میکند و اطلاعات دقیقی را نیز برای شما گزارشگیری میکند.

چرا کسی به پیام های تبلیغاتی شما توجه نمیکند؟

شاید اینگونه بنظر اید که اس ام اس ارسال میکنید ولی تبلیغات شما هیچ بازخوردی ندارد! زمان ارسال پیام کوتاه بسیار مهم است و اینکه شما چه تعداد پیام در هر ماه ارسال میکنید. اگر در هر ماه ۵ پیام کوتاه برای مخاطبین خود ارسال میکنید این تعداد را به ۲-۳ پیامک کاهش دهید ولی بصورت هدفمند ارسال کنید. شاید پیامی که ارسال میکند واقعا برای مخاطب شما بی فایده باشد. مثلا اگر شما یک ارایشگاه بانوان دارید میتوانید بصورت هدفمند پیام کوتاه را فقط برای بانوان ارسال کنید نه اینکه به کل مخاطبین ارسال کنید در اینصورت فقط متحمل هزینه شده اید. اگر فروشگاه فرش دارید میتوانید تبلیغات را در اسفند ماه انجام دهید که معمولا سعی میشود خریدهای جدید انجام شود.

فروش سامانه پیام کوتاه

منظور از ارسال های هدفمند چیست؟

ایران پیامک پنل پیامکی خود را بصورت کاملا هوشمند برنامه نویسی کرده است به همین دلیل شما میتوانید پیام های خود را فقط برای کسانی که فکر میکنید محصولات شما را خریداری خواهند کرد ارسال کنید. به مثال های بالا نیز توجه کنید، علاوه بر این، شما میتوانید به همه اصناف مختلف در کل کشور پیام کوتاه ارسال کنید. ارسال از روی نقشه و دکل داشته باشید ارسال از طریق دستگاه LBS داشته باشید ارسال منطقه ای و شهری داشته باشید. و بسیاری موارد دیگر…

فروش سامانه پیام کوتاه

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید