SEND TEST SMS

فروش پیامک صوتی 624 بازدید ۲۳ آذر ۱۳۹۵

فروش ویژه پیامک صوتی ایران پیامک را خریداری کنید و به سرعت تجارت خود را به اوج برسانید. گسترش استفاده از روش های تبلیغاتی پیامکی به همه تجار کمک شایانی کرده است تا جذب مشتری کنند. به راحتی در محل کار خود بنشینید و همه امور مربوط به تبلغات را کنترل کنید . این روش تبلیغاتی بیشترین بازدهی را دارد زیرا زمانی که شما پیامک صوتی ارسال میکنید در اکثر موارد افراد تلفن خود را پاسخ میدهند و پیام صوتی شما را میشنوند.

فروش پیامک صوتی

حتی شما هم میتوانید از فروش پیامک صوتی کسب درامد کنید. به اینصورت که یک پنل پیامک صوتی خریداری میکنید سپس علاوه بر این که برای محصولات خودتان تبلیغات صوتی انجام میدهید ، میتوانید برای همکاران و یا افرادی که میخواهند تبلیغات پیامک صوتی داشته باشند هم ارسال انجام دهید و مبلغی را بابت ان دریافت کنید. حتی میتوانید نمایندگی فروش پیامک صوتی را از ایران پیامک دریافت کنید و پنل پیامک صوتی به دیگران بفروشید.

راه های کسب درامد از طریق نمایندگی پیامک صوتی چیست؟

برای اینکه بتوانید درامد بالایی داشته باشید و در این کار موفق شوید کافی ست که اولا اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید دوما اینکه بتوانید بوسیله این اطلاعات علاقه مندان را مجاب کنید که نمایندگی پیامک صوتی و یا پنل پیامک صوتی را از شما خریداری کنند. میتوانید با فروش شارژ پنل پیامک صوتی هم کسب درامد کنید. حتی زمانی که نمایندگی دریافت میکنند مبلغی از درامد نمایندگی برای شما خواهد بود.

ایا میخواهید نمایندگی پیامک صوتی ایران پیامک را داشته باشید؟

ایران پیامک برای نمایندگی های خود چند نسخه قرار داده است. شما باید ابتدا راجب این نسخه ها خوب فکر کنید و درست تصمیم بگیرید. البته شما میتوانید یک نمایندگی را انتخاب کنید و بعدا ان را ارتقاء دهید اما نمیتوانید به نمایندگی های پایین تر تغییر کنید. به همین دلیل اگر سوالی هم در انتخاب نمایندگی داشتید بهتر است با ایران پیامک تماس بگیرید تا در اینده دچار مشکل نشوید.

چگونه با پیامک صوتی بیشتر آشنا شوید؟

برای اینکه درک بهتری از پیامک صوتی داشته باشید میتوانید به مقالات موجود در وب سایت ها مراجعه کرده و موضوع را کاملا درک کنید. پیامک صوتی در واقع مانند رادیو عمل میکند. شما متنی که مد نظرتان است  را باید بصورت فایل صوتی اماده شده در اورید سپس از طریق پنل پیامک صوتی هر نوع و هر تعدادی که خواستید میتوانید پیام صوتی برای مخاطبین ارسال کنید.

پیامک-صوتی

ایا میدانید دستگاه LBS چیست؟

LBS وسیله ای است که شما با استفاده از ان به افراد تردد کننده در مسیرهای خاص پیامک صوتی ارسال میکنید. مثلا مشخص میکنید که افرادی که در اطراف ۳۰۰ متری شرکت عبور میکنند پیامک صوتی شما را دریافت کنند. البته میتوانید تنظیم کنید که به شماره های تکراری پیام صوتی ارسال نشود. حتی میتوانید مشخص کنید که زمانی که افراد وارد مکان شما میشوند به محض ورود پیامک صوتی شما را دریافت کنند.

ایا میدانید با پنل پیامک صوتی میتوانید از روی نقشه ارسال انجام دهید؟

ارسال از روی نقشه به اینصورت است که شما از روی نقشه ای که در سامانه قرار داده ایم کافی ست منطقه مورد نظر را انتخاب کنید. همه مراحل بصورت اتومات انجام میشود و ارسال ها صورت میگیرد. ارسال از روی نقشه یعنی افرادی که شماره های انها در ادرس آن منطقه ثبت شده است . در اینصورت اگر فردی متعلق به آن منطقه باشد ولی در زمان ارسال پیامک صوتی شما در منطقه ای دیگر حاضر باشد پیامک صوتی شما را دریافت خواهد کرد.

پیامک صوتی چه قابلیت هایی دارد؟

پنلی که ایران پیامک اماده کرده است دارای امکانات و قابلیت های بیشماری است نمونه هایی از امکانات پنل را نام میبرم . برای شناخت بهتر این پنل قدرتمند میتوانید به وب سایت ایران پیامک مراجعه کنید. ارسال هوشمند، ارسال انبوه، ارسال از روی دفترچه تلفن، ارسال تکی و گروهی، ارسال بین المللی، ارسال شهری و منطقه ای، ارسال کشوری، ارسال بر اساس جنسیت، ارسال گروه سنی، ارسال از دکل، ارسال با نام تجاری و … .

فروش پیامک صوتی

ایا میخواهید پنل پیامک صوتی ایران پیامک را خریداری کنید؟

در طی چند دقیقه و چند مرحله میتوانید پنل پیامک صوتی ایران پیامک را داشته باشید. ابتدا وارد سایت شده و نسخه های پنل پیام صوتی را مشاهده میکنید و نسخه مورد نظر را انتخاب کرده و خرید انلاین را میزنید. رمزی به شما میدهد که میتوانید وارد پنل شوید اما تا زمانی که تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را ارسال نکرده باشید نمیتوانید ارسالی انجام دهید. سپس پنل خود را شارژ کرده و میتوانید شروع به ارسال کنید.

فروش پیامک صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید