SEND TEST SMS

خرید سامانه پیامک 676 بازدید ۲۰ آذر ۱۳۹۵

خرید نمایندگی پیامک صوتی

دیگر لازم نیست هزینه های سنگینی برای تبلیغات انجام دهید. خرید سامانه پیامک صوتی بسیار ارزانتر شما را تبلیغ میکند. بدون اینکه بخواهید زمان زیادی هم صرف تبلیغات کنید پیام صوتی نام شما را به سراسر ایران میبرد. برخی فروشگاه ها میخواهند فقط تبلیغات منطقه ای داشته باشند و برخی شرکت ها لازم است که تبلیغات گسترده داشته باشند. بسته به هدف شما از تبیلغ میتوانید پیام های صوتی متنوعی را ارسال کنید.

خرید سامانه پیامک

ارسال های شما از طریق اپراتور ایران پیامک انجام میشود. اگر شما در تهران هستید فرقی نمیکند که پیام صوتی در سطح استان تهران ارسال شود یا برای استان های دیگر ارسال شود. در هر صورت شما همان هزینه را باید پرداخت کنید البته از شارز پنل شما کسر میشود. اگر میخواهید هزینه پنل پیام صوتی را بدانید میتوانید به تعرفه های موجود در سایت مراجعه کنید. مهم است که پنل شما از کدام نسخه ایران پیامک است.

خرید سامانه پیامک صوتی چگونه انجام میشود؟

برای اینکه پنل سامانه ایران پیامک را خریداری کنید وارد سایت شده و مراحل خرید انلاین را انجام میدهید. در پایان تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را برای ما ارسال میکنید تا پنل شما فعال شود. بعد از اتمام مراحل پسوردی به شما خواهیم داد که میتوانید با ان وارد پنل کاربری خود شوید و به هر جا که میخواهید پیام صوتی ارسال کنید.

مبلغ خرید سامانه پیامک صوتی چقدر است؟

پنل پیامک صوتی دارای چند نوع تعرفه و قیمت است. هر تعرفه قیمت پیام صوتی متفاوتی را برای هر ثانیه دارد. در جدول زیر قیمت انواع پنل پیام صوتی وجود دارد.

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

چگونه میتوانیم مبلغ خرید پنل پیام صوتی را پرداخت کنیم؟

در عصر ارتباطات و اینترنت به راحتی میتوانید همه پرداخت ها را در کمترین زمان ممکن از طریق اینترنت و انلاین پرداخت کنیم. با مراجعه به وب سایت ایران پیامک (iransms.net) میتوانید تعرفه پنل خود را انتخاب و همانجا در چند دقیقه خرید خود را انجام دهید و طی مراحلی کوتاه پنل خود را فعال کنید و شروع به فعالیت کرده و درامد داشته باشید.

چگونه میتوانیم از سامانه پیامک صوتی استفاده کنیم؟

زمانی که شما پنل پیامک صوتی را خریداری میکنید همه اموزش های کار با پنل پیام صوتی به شما ارائه میشود. البته برای دسترسی اسانتر و برای اینکه بتوانید همزمان با اموزش با پنل تمرین کنید تا ملکه ذهنتان شود ، فایلی را در سامانه پیام صوتی ایران پیامک قرار داده ایم که با مطالعه آن به نتیجه برسید. در صورت وجود مشکل و سوال میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید. ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸ و ۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷

ایا امکان استفاده از سامانه پیامک برای کار تبلیغات وجود دارد؟

بله. شما میتوانید یک پنل پیامک صوتی را خریداری کنید و هر ساله مبلغ پشتیبانی سرور آن را پرداخت کرده و هم برای تبلیغات خود و هم دیگران از این پنل پیامک صوتی استفاده کنید و از ازای تبلیغات دیگران کسب درامد کنید. افراد زیادی وجود دارند که با این کار درامد ماهانه میلیونی دارند. میتوانید در منزل بنشینید و تجارت کنید و یا در محل کار خود بعنوان شغل دوم کار تبلیغات صوتی را انجام دهید.

سامانه پیامک صوتی چگونه عمل میکند؟

برای اینکه پیام های صوتی خود را ارسال کنید میتوانید لیست شماره های خود را در اکسل وارد کنید و برای همیشه ان را داشته باشید . یک بانک اطلاعاتی هم که ایران پیامک به شما خواهد داد. اگر میخواهید پیام های تکی هم ارسال کنید که میتوانید شماره ها را دستی وارد کنید. با وارد کردن شماره ها را بانک شماره های ایران پیامک و یا از لیستی که خودتان در  اکسل درست کرده اید در چند ثانیه و همزمان پیام های انبوه به سراسر ایران ارسال کنید.

خرید سامانه پیامک

سامانه پیامک صوتی در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

در بسیاری از مکان ها که حتی به ذهن هم خطور نمیشود میتوانید با خرید سامانه پیامک صوتی کارها را بسیار اسانتر و کم هزینه تر کنید. یکی از این موارد استفاده از پنل پیام صوتی به جای اشخاص است. مانند ماشینی شدن کارخانجات.یک پیام صوتی اماده کرده که شامل متن بازاریابی شماست. یک پنل پیامک صوتی خریداری میکنید که تماس ها از طریق لیست شما ارسال میشود و بارایابی خود را انجام میدهد که کار نوعی ست. مدارس، بیمه ها، هتل ها، بانکها، دانشگا ها و… نیز از پنل پیام صوتی میتوانند به راحتی استفاده کنند.

خرید سامانه پیامک

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید