SEND TEST SMS

فروش سامانه پیامک 768 بازدید ۴ دی ۱۳۹۵

فروش سامانه پیامک اغاز شد. ایران پیامک فروش ویژه پنل پیامک صوتی را به اطلاع علاقه مندان این حرفه میرساند. کسانی که میخواهند را دریافت کنند میتوانند به وب سایت ایران پیامک مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری را کسب کنند و خرید انلاین داشته باشند. ایران پیامک برای پنل پیامکی خود نسخه های مختلفی در نظر گرفته است که بنا به سیاست های شرکت ها و کاربردهای هر یک ، خریدارهای متفاوتی دارد. در صورت نیاز به مشاور میتوانید از ایران پیامکی ها کمک بگیرید!

فروش سامانه پیامک

امروزه در همه مشاغل افراد با یکدیگر رقابت تنگاتنگ دارند و اگر یکی از رقبا غفلت کند امکان دارد مشتریان خود را از دست دهد. به همین دلیل همه انها در حال تبلیغات گسترده هستند تا فراموش نشوند و مشتریان خود را نگه دارند. سالیان داز است که تبلیغات جایگاه خود را در افزایش فروش محصولات نشان داده است. هزینه های سنگینی که گاها انجام میشود تا در رقابت به پیروزی برسند. پنل پیامک کوتاه علاوه بر اینکه دارای هزینه های پایینی است میتواند شما را در اوج نگه دارد زیرا میتوانید پیام های خود را در هر لحظه به همه استانها ارسال کنید.

سامانه پیامک چیست؟

سامانه پیامک به اینصورت است که پیامی را اماده میکنید . حال میخواهد پیام شما جنبه اطلاع رسانی داشته باشد و یا جنبه تبلیغاتی. پیام ها را میتوانید به اصناف مختلف و یا اشخاص حقیقی یا حقوقی ارسال کنید. میتوانید پیام های انبوه و تکی و حتی گروهی ارسال کنید. روش های زیادی برای ارسال پیام کوتاه در سامانه پیامکی ایران پیامک وجود دارد که کار تبلغیات را برای شما اسان خواهد کرد.

چرا سامانه ایران پیامک؟

به دلیل پشتیبانی درست و قوی که ایران پیامک انجام میدهد میتواند شما را در بهتر کار کردن یاری کند. همینطور خدمات ایران پیامک منحصر و قابل تقدیر است. ایران پیامک در تلاش است که با خدمات هرچه بهتر به مشتریان ، خود را برای همه ثابت کند. هم اکنون نیز مشتریان زیاد ایران پیامک ، نشان دهنده این موضع بوده است. شما در هر زمان و ساعت کاری که تماس بگیرید کارشناسان ما پاسخ گوی شما هستند و به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد. کافی ست با ما تماس بگیرید.

ایا برای داشتن پنل پیام کوتاه نیاز به نصب نرم افزارهای خاصی میباشد؟

سامانه sms برنامه ای تحت وب بوده و نیازی نیست که نرم افزار خاصی را بر سیستم خود نصب کنید. تنها نیاز به اینترنت و یک مرورگر دارید . اگر بتوانید با کامپیوتر کار کنید مشکلی با نحوه کار کردن پنل پیام کوتاه نخواهید داشت از طرفی در سامانه پیام کوتاه ایران پیامک فایل اموزشی نیز قرار گرفته است تا در صورت مشکل یا سوال بتوانید به ان مراجعه کنید و یا با ایران پیامک تماس بگیرید.

سرعت اینترنت چه تاثیری در ارسال پیام های کوتاه دارد؟

سرعت ارسال پیامک هیچ ارتباطی به سرعت اینترنت شما ندارد زیرا که پیام ها از طریق سرور ایران پیامک ارسال میشود. فقط کافی ست که بتوانید وارد سامانه پیام کوتاه ایران پیامک شوید و پیام های خود را اماده ارسال به مخاطبین خود کنید دیگر نگران سرعت اینترنت نباشید. زیرا مثلا در ارسال های زماندار سامانه پیامکی حتی ممکن است در زمان ارسال سیستم شما خاموش باشد ولی ارسال ها بصورت خودکار انجام میشود.

برای دریافت سامانه پیام کوتاه در شرکت ها چه مدارکی لازم است؟

اگر میخواهید به نام شرکت پنل پیام کوتاه را دریافت کنید میتوانید بجای کارت ملی ، کپی اگهی تاسیس و یا کپی صفحه اول اساسنامه را ارسال کنید. ارسال یک قیض تلفن ثابت نیز برای خرید پنل شرکتها لازم است ولی خرید پنل برای شرکت ها  یا برای شخص در کارایی پنل هیچ تاثیری ندارد. شماره های تماس ایران پیامک :  دفتر تهران ۰۲۱۴۴۵۳۱۵۰۱ و  دفتر البرز ۰۲۶۴۵۳۵۰۳۷۱

ایا دریافت پیامک برای مخاطبین نیز هزینه دارد؟

خیر. دریافت پیامک برای همه مخاطبین شما بصورت رایگان انجام میشود. فقط هزینه ارسال پیامک از پنل شما کسر خواهد شد و در صورت عدم ارسال به دلیل خاموشی و یا عدم دسترسی ، هزینه پیامک به پنل شما بازگشت داده میشود. در خرید خود دقت کنید زیرا برخی همکاران این حرفه متاسفانه قوانین تجارت پیامکی را رعایت نمیکنند و هزینه های پیام های ناموفق را باز نمیگردانند .

فروش سامانه پیامک

ایا شارژ پنل در صورت استفاده نکردن سوخت میشود؟

خیر. شارژ پنل پیامکی شما هیچ گاه سوخت نخواهد شد. حتی اگر در سالهای اینده پنل خود را مجددا تمدید کنید شارژ پنل شما به شالهای اینده منتقل میشود و میتوانید به راحتی و بدون محدودیت زمانی از آن استفاده کنید و نگران منقضی شدن ان نباشید.

فروش سامانه پیامک

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید