SEND TEST SMS

خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه 750 بازدید ۷ دی ۱۳۹۵

خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه را انجام دهید تا از رقبا خود پیشی بگیرید. زمانی که نمایندگی پنل اس ام اس را دریافت میکنید میتوان رئیس خود باشید. بدون اینکه از کسی دستور بگیرید حتی در منزل هم میتوانید افراد زیادی را به سمت خود دعوت کنید و از این حرفه درامد ثابت داشته باشید. ایران پیامک به کسانی که در خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه شرکت میکند اختیاراتی داده است که فعالیت های ازادانه ای داشته باشند و به راحتی تجارت کنند.

خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه

معمولا همه شرکت ها خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه را انجام میدهند زیرا به این موضوع پی برده اند که چقدر در هزینه ها و زمان انها میتواند صرفه جویی کند. حتی میتوانید از پنل پیامک کوتاه برای بازاریابی محصولات نیز استفاده کنید. یک متن مناسب اماده کنید و پیام خود را برای مناطق مورد نظر خود ارسال کنید .تخفیفات و محصولات جدید را به اطلاع همه همشهریان خود برسانید.

چگونه میتوانید صعود کنید؟

راه های زیادی برای صعود و طی پله های ترقی وجود دارد. یکی از این راهها خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه ایران پیامک است. چرا که علاوه بر کارکرد آسان آن میتوانید بعنوان شغل دوم خود در نظر بگیرید و یا حتی در منزل بنشینید و تجارت کنید. زیرا نیاز به ابزارها و حتی مکان خاصی نیست. با یک سیستم ساده که متصل به اینترنت باشد میتوانید همه فعالیت های خود را ساماندهی کنید.

چگونه مشتریان خود را فتح کنید؟

زمانی که میخواهید پیام های تبلیغاتی ارسال کنید باید به مفهوم پیام خود و حتی به اندازه کارکترها دقت کنید پیام شما باید تشویق کننده باشد تا افرادی که پیام را میخوانند علاقه مند به پیگیری پیام شما باشند. حتی باید پیام ها را برای مناطق خاصی ارسال کنید. مثلا شما یک فروشگاه بزرگ لباس در یکی از مناطق تهران دارید. بهتر از پیام خود را به تهرانی ها ارسال کنید. ارسال پیام به استان های دیگر فکر خوبی به نظر نمیاید.

میتوانید اینده را ببینید؟

استفاده از پنل اس ام اس رواج زیادی یافته است و تقریبا همه موسسات از این حرفه برای کسب و کار خود استفاده میکنند حتی میتوانند پنل پیام کوتاه را به نرم افزارهای شرکتی نصب کنند و بصورت وب سرویس برای مشتریان خود بصورت اتوماتیک پیام ارسال کنند. پس زمانی که نمایندگی پنل اس ام اس دریافت کنید مطمئن باشید که اینده خوب و پر پولی خواهید داشت.

چگونه یک پنل اس ام اس کم هزینه راه اندازی کنیم؟

زمانی که میخواهید نمایندگی دریافت کنید لازم نیست که برنامه نویس استخدام کنید. زیرا ایران پیامک یک وب سایت پیش فرض برای استفاده شما قرار داده است و با پرداخت هزینه پایینی میتوانید از آن استفاده کنید. در زمان خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه یک مبلغی شارژ هدیه به شما تعلق میگیرد که میتوانید از آن استفاده کنید و در زمان نیاز پنل و نمایندگی خود را شارژ کنید.

ایا شارژ پنل منقضی نمیشود؟

حتی اگر مدت ها از پنل پیام کوتاه خود استفاده نکنید، شارژ شما به هیچ عنوان منقضی نخواهد شد. حتی اگر در سالهای اینده بخواهید پنل خود را تمدید کنید مبلغ اعتبار شما به سال اینده منتق میشود . هیچ گاه نگران زیادی اعتبار خود نباشید. سعی کنید همیشه به اندازه کافی در پنل خود شارژ داشته باشید. مخصوصا نمایندگان پیام کوتاه؛ زیرا ممکن است کاربرانشان در هر لحظه تقاضای شارژ مجدد پنل خود را داشته باشند.

خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه چه معایبی دارد؟

در درامدزایی نمایندگی پیام کوتاه هیچ محدودیتی وجود ندارد. اما در حال حاضر به دلیل درامد بالای این حرفه افراد زیادی در حال رقابت با یکدیگر هستند. به همین دلیل افرادی که تازه میخواهند وارد این کار شوند و مبتدی هستند تصور میکنند که نمیتوانند در این رقابت شرکت کنند اما با پشتیبانی و قیمت پایین ارسال پیامک و همچنین پشتکار خود میتوانید در این رقابت پیروز شوید.شاید در ابتدا درامد پایینی داشته باشید اما مطمئن باشید در اینده نچندان دور به اوج خواهید رسید.

خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه

چگونه میتوانیم خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه را انجام دهیم؟

برای دریافت نمایندگی میتوانید با توجه به جدول پایین تعرفه خود را انتخاب کرده و بصورت انلاین خرید خود را انجام دهید. مدارک خود را برای ما ارسال کنید. بعد از تایید مدارک توسط ایران پیامک میتوانید فعالیت خود را آغاز کنید.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پیامکنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۱۰ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۰۴ ریال نامحدود۳ شماره ۱۴ رقمی۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید