SEND TEST SMS

خرید نمایندگی پیام کوتاه 658 بازدید ۷ دی ۱۳۹۵

خرید نمایندگی پیام کوتاه راهی نو جهت افزایش حقوق و استقلال شماست. ایران پیامک شرایطی را محیا کرده است برای کسانی که میخواهند خرید نمایندگی پیام کوتاه را انجام دهند تا درامد بالایی داشته باشند و نیز بصورت مستقل و با مدیریت خود همه امور را در دست بگیرند. میتوانید با پنل اس ام اس ایران پیامک همه ارزوهای خود را تحقق بخشید.

خرید نمایندگی پیام کوتاه

با مطالعه مقالات مربوط به خرید نمایندگی پیام کوتاه دید خود را وسعت بخشید و به اطلاعات کاملی دست بیابید تا بتوانید یک نماینده موفق در این زمینه باشید. موفقیت شما تنها به سود شماست و همه منافع از آن شما خواهد بود زیرا با نام تجاری خود فعالیت میکنید و همه محصولات خود را بانام خود نه با نام ایران پیامک به همه معرفی میکنید. البته نمایندگان زیر مجموعه شما نیز باید به همین شیوه کار کنند.

ایا ارسال پیام کوتاه فقط باید در ساعات اداری انجام شود؟

خیر، شما در هر ساعاتی از شبانه روز میتوانید پیام های کوتاه ارسال کنید. حتی در روزهای تعطیل نیز میتوانید این کار را انجام دهید . البته لازم نیست که حتما در روزهای تعطیل کار کنید. میتوانید از ابزار ارسال در اینده این کار را انجام دهید. یعنی امروز پیام ها را اماده ارسال کنید و در زمانی مد نظر شماست پیام بصورت اتواماتیک در همان روز و همان ساعت بدست مخاطبین شما خواهد رسید.

چه افرادی میتوانند در خرید نمایندگی پیام کوتاه شرکت کنند؟

همه افراد علاقه مند به این حرفه میتوانند در خرید نمایندگی پیام کوتاه شرکت کنند. نیازی نیست که تحصیلات و یا تخصصی خاصی داشته باشید حتی نیازی نیست که ابزار ها و سرمایه هنگفتی برای داشتن نمایندگی پیام کوتاه در اختیارتان باشد. نگران کار با سامانه پیام کوتاه نیز نباسید. ایران پیامک فکر همه چیز را کرده است. در طی چند ساعت میتوانید بر سامانه کاملا مسلط شوید. ضمن اینکه سامانه کاملا فارسی است.

چگونه از ارسال شدن پیام ها اطمینان حاصل کنیم؟

زمانی که شما پیام ارسال میکنید چه در تعداد محدود و چه پیام های انبوه، تعداد پیام های ارسال شده موفق و ناموفق در سامانه کاملا مشخص است. برای اطمینان بیشتر میتوانید با تعدادی از افرادی که پیام های موفق داشته اند تماس بگیرید. تعداد پیام های ارسال نشده به این دلایل میتواند باشد: در دسترس نبودن مخاطب، در بلک لیست بودن شماره مخاطب و یا خاموش بودن شماره مخاطب

هزینه پیام های ارسال نشده چه میشود؟

هزینه پیام های ارسال نشده به پنل شما باز گشت داده میشود. سامانه پیام کوتاه کاملا در دسترس شماست و میتوانید همه موارد را کاملا چک کنید. اعتبار اولیه شما کاملا مشخص است ، پیام های ارسال شما نیز موجود میباشد. اعتبار بعد از ارسال پیام نیز کاملا اشکار است. تعداد پیام ارسال را با تعرفه های انها محاسبه کنید و به درستی مطالب بالا پی ببرید.

تعرفه های ایران پیامک مربوط به کدام اپراتور میباشد؟

تعرفه های ایران پیامک برای پیام های کوتاه متنی بر پایه اپراتور ۵۰۰۰ است. اپراتور ۵۰۰۰ بدلیل جدید بودن و تعرفه پایین ، مورد استفاده در این سامانه قرار گرفته است.

ایا امکان ثبت خطوط اختصاصی اپراتورهای دیگر وجود دارد؟

بله امکان ثبت تمامی اپراتورها برای تمامی درخواست کنندگان وجود دارد. باید مشخص شود که شماره درخواستی شما چند رقمی است تا قیمت آن نیز تعیین شود.هرچه شماره رند تر باشد دارای قیمت بالاتری است. میتوانید درخواست دهید که با شماره دفتر خود پیام ارسال کنید. این کار میتواند تبلیغی هم برای حرفه ای بودن شما باشد. البته در حال حاضر فقط برای استان تهران و البرز این امکان وجود دارد.

خرید نمایندگی پیام کوتاه

ایا باید یکبار هزینه خرید نمایندگی پیام کوتاه را پرداخت کنیم؟

خیر. زمانی که شما خرید نمایندگی پیام کوتاه را انجام میدهید یک مبلغی را باید پرداخت کنید که برای سال اول است اما بعد از ان و برای سالهای اینده مبلغی کمتر از مبلغ اولیه را برای تمدید مجدد نمایندگی باید پرداخت کنید. ایران پیامک ۶۰% تخفیف برای تمدید نمایندگی ارائه میدهد. با پرداخت ۴۰% مابقی نمایندگی خود را تمدید کنید.

خرید نمایندگی پیام کوتاه

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید