SEND TEST SMS

خرید نمایندگی پیامک صوتی 755 بازدید ۱۱ دی ۱۳۹۵

اگر خرید نمایندگی پیامک صوتی را انجام دهید میتوانید با فروش نمایندگی پیامک صوتی  و پنل پیام صوتی به افراد دیگر برای خود نمایندگان و کاربران زیر مجموعه جمع آوری کنید و با خرید هر یک از آنها درامد شما بالا میرود. فقط کافی ست انها ثبت نام کنند بقیه مراحل بصورت خودکار انجام میشود. نیازی نیست برای دادن نمایندگی یا فروش پنل هزینه ای انجام دهید.

خرید نمایندگی پیامک صوتی

نمایندگان میتوانند با نام تجاری خود فعالیت کنند و هنگام فروش پنل یا نمایندگی نام ایران پیامک در میان نباشد. همه مبلغ فروش هم درامد خود نمایندگان میباشد و ایران پیامک مبلغی از این بابت دریافت نخواهد کرد. فقط باید سالانه نمایندگی پیامک صوتی خود را تمدید کنید.

خرید نمایندگی پیامک صوتی

نحوه کار با پنل پیامک صوتی ایران پیامک چگونه است؟

نوشتار خود را به گفتار تبدیل میکند. سپس در هر زمان که نیاز بود پیام های صوتی خود را برای همه مخاطبین خود- تلفن ثابت، همراه اول، ایرانسل، رایتل- ارسال میکنید. تلفن مخاطبین شما به صدا درمیاید و زمان پاسخگویی پیام صوتی شما برای ایشان پخش میشود.

چند نوع ارسال وجود دارد؟

تنوع در ارسال سامانه پیام صوتی ایران پیامک بسیار بالا است و شما با توجه به هدف خود یکی از روش ها را انتخاب میکند. ارسال گروهی و تکی، ارسال انبوه، ارسال از نقشه، ارسال از دکل، ارسال با LBS ، ارسال گروه سنی و جنسیت و …

هزینه ارسال برای تلفن ثابت، همراه اول و ایرانسل مساوی است؟

هزینه هر ثانیه از ارسال برای تمامی خطوط در وب سایت ایران پیامک (iransms.net) قرار دارد. با مراجعه به قسمت پیام های صوتی تمامی اطلاعات مربوط به تعرفه ها را مشاهده خواهید کرد.

خرید نمایندگی پیامک صوتی

امکان ذخیره شما وجود دارد؟

بله. محدودیتی برای شماره ها وجود ندارد. حتی میتوانید از اکسل ورودی بگیرید . در ضمن فایل اموزشی نیز در سامانه قرار داده ایم تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید.

خرید نمایندگی پیامک صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید