SEND TEST SMS

پنل نمایندگی پیامک صوتی 670 بازدید ۸ دی ۱۳۹۵

پنل نمایندگی پیامک صوتی فرصت مناسبی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی است تا بتوانند درامدهای جدید را کسب کنند. خرید پنل نمایندگی پیامک صوتی ایران پیامک به شما کمک میکند تا با فروش پنل های پیامک صوتی ، فروش نمایندگی پنل پیام صوتی، شارژ کردن پنل و فروش شماره های اختصاصی کسب درامد کنید و از امکانات پیشرفته سامانه پیامک صوتی ایران پیامک بهره مند شوید.

پنل نمایندگی پیامک صوتی

زمانی که شما پنل نمایندگی پیامک صوتی را دریافت میکنید در واقع با مدیریت خود ، همه امور را در دست گرفته و فعالیت میکنید. حتی باید یک نام تجاری برای خود انتخاب کنید و با آن نام خود را معرفی کنید. این یک سیاست به نفع نمایندگان است. زیرا در موارد بسیار مشاهده میشود اگر کاربران زیر مجموعه شما متوجه نام ایران پیامک شوند دیگر از شما خرید نخواهند کرد و تصمیم میگیرند که مستقیما از ایران پیامک خریداری کنند.

ایا هزینه ارسال پیامک صوتی برای استان های مختلف با هم متفاوت است؟

خیر. برای همه استان ها با همان تعرفه ثابت محاسبه میشود. زیرا پیام های صوتی از طریق اپراتور ارسال میشود پس تفاوتی ندارد که شما در کدام استان قرار دارید و پیام صوتی خود را برای کدام استان ها ارسال میکنید. هزینه ها با توجه به تعرفه انتخابی شما محاسبه میشود.

پیامک صوتی چگونه آماده میشود؟

بحث اماده سازی پیام صوتی بسیار اهمیت دارد. زیرا مهمترین بخش تبلیغ شما در همین بخش اماده کردن پیام صوتی است. پیام صوتی باید بگونه ای واضح بیان شود و مونتاژ خوب داشته باشد. به طور کلی بصورت کاملا حرفه ای اماده شود. اگر خودتان نمیتوانید این کار را انجام دهید ، به ایران پیامک بسپارید زیرا با داشتن استدیو ضبط صدا یک فایل حرفه ای تحویل میدهد.

هزینه هر پیام صوتی چگونه محاسبه میشود؟

پنل ها و نمایندگی های پیامک صوتی ایران پیامک دارای چند تعرفه با چند قیمت متفاوت است. برای اینکه هزینه هر پیام صوتی را محاسبه کنید باید تعرفه هر ثانیه را در تایم پیام صوتی خود ضرب کنید.

جدول زیر تعرفه های مربوط به پنل پیامک صوتی را نشان میدهد:

امکانات۲۰ %۴۰ %۶۰ %۸۰ %۱۰۰ %
تعرفه ارسال ( هر ثانیه )

قیمت سامانه

۶۰ ریال

کاملا رایگان

۵۰ ریال

قیمت کل۲۴۹۷۰تومان

۴۰ ریال

قیمت کل۴۹,۵۳۰تومان

۳۰ ریال

قیمت کل ۷۴,۵۱۰ تومان

۱۵ ریال

قیمت کل ۹۹,۵۸۰تومان

برای دریافت پنل نمایندگی پیامک صوتی چه مبلغی باید پرداخت کرد؟

جدول زیر تعرفه های پنل نمایندگی پیامک صوتی را نشان میدهد.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پ هر ثانیهنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۳ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۲ ریال نامحدود۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

آیا امکان ارسال پیام صوتی به تلفن های ثابت نیز وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد. میتوانید به تلفن های ثابت همه استان ها پیام صوتی ارسال کنید. کار دیگری که به نوبه خود تبلیغ هم میتواند باشد این است که با شماره محل کار خود پیام صوتی ارسال کنید. به اینصورت که بعد از دریافت پنل میتوانید درخواست ارسال پیامک صوتی با شماره دفتر را به همراه مدارک  ارسال میکند تا مراحل لازم طی شود.

ارسال پیام صوتی از نقشه چگونه انجام میشود؟

ارسال از نقشه به اینصورت است که از روی نقشه ای که در سامانه پیام صوتی قرار داده ایم منطقه مورد نظر خود را انتخاب میکنید. سپس به همه افرادی که شمارههای انها مربوط به آن منطقه است پیام صوتی ارسال میشود حتی اگر در زمان ارسال پیام در آن منطقه حضور نداشته باشند. ولی چون شماره آنها مربوط به آن منطقه است پیام را دریافت خواهند کرد.

پنل نمایندگی پیامک صوتی

ایا پنل نمایندگی پیامک صوتی را باید تمدید کرد؟

بله. مبلغی که در ابتدا برای دریافت پنل نمایندگی پیامک صوتی پرداخت میکنید برای سال اول است. برای سالهای اینده در صورتی که بخواهد نمایندگی خود را داشته باشد با پرداخت ۴۰% مبلغ پرداختی ، نمایندگی خود را تمدید میکنید. شارژ و اعتبار شما همچنان در پنل و نمایندگی شما خواهد ماند و منقضی نخواهد شد.

پنل نمایندگی پیامک صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید