SEND TEST SMS

فروش نمایندگی پنل اس ام اس 739 بازدید ۱ دی ۱۳۹۵

فروش نمایندگی پنل اس ام اس ایران پیامک اغاز شد. اکنون برای افرادی که میخواهند کاری پر دامد داشته باشند فرصت مناسبی است. زیرا امروزه بسیاری از مکان ها از راه تبلیغات تجارت خود را گسترش میدهند. برای اینکه همیشه در خاطر افراد بمانید ناچار هستید که تبلیغات را فراموش نکنید. با استفاده از پنل پیام های کوتاه میتوانید در زمان های مختلف در کمترین زمان پیام های کوتاه همگانی و یا محدود ارسال کنید تا فراموش نشوید. زیرا تقریبا در همه مشاغل و همه محصولات رقبای مشابهی به چشم میخورد هرکسی که تبلیغات بیشتر داشته باشد استقبال کنندگان بیشتری را جذب میکند.

فروش نمایندگی پنل اس ام اس

در گذشته محصولاتی را مشاهده میکردیم که در رادیو و تلوزیون، در روزنامه ها، در تراکت ها و بسیاری از روش های دیگر تبلیغات داشت. حتی استقبال زیادی هم از این محصول میشد. اما در این روزها حتی نامی از آن هم در زبان ها نیست. ایا این محصول دیگر تولید نمیشود ؟ و یا تبلیغاتی برایش انجام نمیشود؟ به همین راحتی به فراموشی سپرده شد. به همین دلیل برای محصولات خود باید هر از گاه تبلیغات انجام دهید مخصوصا اگر نوپا هستید. پیشنهاد ایران پیامک به شما این است که با خریداری پنل پیام کوتاه بسیار ارزان محصولات  خود را برای دیگران تبلیغ و یاداوری کنید.

فروش نمایندگی پنل اس ام اس ایران پیامک به چه قیمتی انجام میشود؟

قیمت ها در تعرفه های زیر و در قیمت های مختلف بیان شده است میتوانید هر کدام از تعرفه ها را که مطابق نیاز شما و مناسب کار شماست را خریدار ی کنید.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پیامکنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۱۰ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۰۴ ریال نامحدود۳ شماره ۱۴ رقمی۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلای

اخذ نمایندگی پنل اس ام اس چه محاسنی دارد؟

شما با دریافت نمایندگی از ایران پیامک میتوانید از راه های درامدی آن استفاده کنید و به درامدهای بالا در هر ماه دست یابید. میتوانید از طریق فروش نمایندگی به افراد دیگر و از طریق فروش پنل پیام کوتاه و خطوط اختصاصی و شارز کردن پنل ها درامدهای متنوعی را کسب کنید. البته باید شما هم هوشمند باشید و کنترل شده کار کنید. همه موارد گفته شده را میتوانید شخصا قیمت گذاری کنید. نمایندگی داشتن ویژگی های دارد که موقعیت بهتری را خواهید داشت که بتوانید به سرعت پیشرفت کنید.

درآمد نمایندگان چگونه محاسبه میشود؟

نمایندگان به تنهایی فعالیت میکنند. منظور از تنهایی این است که مستقل کار میکنند و ایران پیامک در درامدهای انها دخالتی نخواهد داشت حتی باید با نام خود فعالیت کنند و همه کاربران نام ایشان را بشناسند. مثلا اگر بتوانند در هر ماه ۸ نمایندگی به فروش برسانید که قیمت هر کدام از انها ۱۰۰۰۰۰ تومان باشد فروش شما فقط از نمایندگی ۸۰۰۰۰۰ خواهد شد. اگر بتوانید ۲۰ پنل در هر ماه بفروش برسانید که قیمت هر کدام از انها ۸۰۰۰۰ تومان باشد درامد شما از فروش پنل در هر ماه ۱۶۰۰۰۰۰ خواهد شد. فروش شارژ و خطوط  هم که درامدهای خود را دارند.

شرایط اخذ نمایندگی فروش پنل اس ام اس چیست؟

همه افرادی که علاقه مند به دریافت نمایندگی از ایران پیامک هستند بعد از ثبت نام حتما باید مدارک خود را ارسال کنند. حتما باید با نام تجاری خود فعالیت کنند. شرایط سختی برای نمایندگان قرار داده نشده تا  همه علاقه مندان به این کار بتوانند کسب درامد کنند. اگر دفتر مستقلی برای این کار نداری میتوانید در منزل به فعالیت بپردازید. همه فعالیت های شما از طریق یک صفحه اینترنت و سامانه انجام میشود. و نیازی به دفتر و کارمند نیست. البته میتوانید کارمند هم داشته باشید به شرط اینکه به قدری در کار خود وارد شده باشید و پیشرفت کرده باشید که به تنهایی نتوانید از عهده مشتریان برایید.

ایا میدانید با دستگاه LBS میتوانید به تردد کنندگان پیام کوتاه ارسال کنید؟

امروزه هر کاری را که بشر اراده کند میتواند انجام دهد. دستگاه LBS بگونه ای طراحی شده است که شماره  افرادی که از مکان مورد نظر عبور میکنند را دریافت میکند و به پنل پیام کوتاه ارسال میکند. از طریق پنل پیام کوتاه پیام برای همه افراد ارسال میشود. حتی میتوانید تنظیم کنید که به شماره های تکراری بیش از یکبار پیام ارسال نکند. میتوانید دستگاه را داخل فروشگاه نصب کنید تا کسانی که وارد فروشگاه میشوند پیام کوتاه دریافت کنند. از LBS در مکان های مختلف میتوان استفاده کرد. در هر جایی که میخواهید بصورت خوکار پیام کوتاه ارسال کنید.

چگونه میتوانیم دستگاه LBS را خریداری کنیم؟

برای داشتن دستگاه LBS دو راه وجود دارد . یک اینکه دستگاه مورد نظر را خریداری کنید دوم اینکه دستگاه را اجاره کنید. برای خریداری و اجاره آن باید اسناد مالکیت را ارائه دهید  تا کارشناسان ایران پیامک برای نصب و راه اندازی آن اقدام کنند. دستگاه باید در محل مورد نظر شما که اسناد آن را ارائه کرده اید نصب شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره خرید و راه اندازی و اجاره دستگاه میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید. ۰۲۱۴۵۸۳۳

فروش نمایندگی پنل اس ام اس

اموزش ها و پشتیبانی ایران پیامک برای نمایندگان چگونه است؟

همه افراد حتی کسانی که اطلاعاتی در این زمینه ندارند میتوانند نمایندگی پنل اس ام اس دریافت کنند . زیرا همه اموزش های لازم به شما ارائه میشود . حتی فایلهای اموزشی نیز طراحی شده است که در صورت نیاز میتوانید به انها مراجعه کنید. در صورت نیاز میتوانید با ایران پیامک تماس بگیرید. در تمام ساعات کاری و در تمام روزهای کاری ایران پیامک پاسخگوی شما عزیزان میباشد. میتوانید از قسمت تماس با ما در وب سایت ایران پیامک و یا از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۴۵۸۳۳  تماس بگیرید.

فروش نمایندگی پنل اس ام اس

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید