SEND TEST SMS

فروش نمایندگی سامانه پیام کوتاه 700 بازدید ۷ دی ۱۳۹۵

ایران پیامک فروش نمایندگی سامانه پیام کوتاه خود را با برترین امکانات و با قابلیت های بروز شده آغاز کرد. امروزه استفاده از خدمات پیامکی جزء اساسی شرکت ها به حساب میاید. زیرا زمانی که از پیام کوتاه برای اطلاع رسانی های خود استفاده میکنند هم هزینه کمتری را پرداخت میکنند و هم زمان کمتری را برای تماس با مخاطبین صرف میکنند. پنل پیام کوتاه ایران پیامک میتواند در این زمینه کمک بسیاری به شما کند.

فروش نمایندگی سامانه پیام کوتاه

فروش نمایندگی سامانه پیام کوتاه به این دلیل است که زمانی یک کارمند قرار است اطلاع رسانی ها را از طریق تماس تلفنی انجام دهد باید زمان زیادی را برای تماس با افراد بیشماری در نظر بگیرد و حتی شرکت نیز بابت قبض تلفن مبلغ بیشتری را پرداخت کند. اما زمانی که میتواند با پنل اس ام اس ایران پیامک همه پیام ها را در یک لحظه و با فشار چند کلید ارسال کند دیگری نیازی به تماس تلفنی نیست. میتوانید از قسمت ارسال پیام های انبوه در همه موارد صرفه جویی کنید.

برای مخاطبین خود چه پیامی را ارسال کنیم؟

اگر میخواهید پیام های تبلیغاتی ارسال کنید، مثلا میخواهید از پیامی با مضمون تخفیف ارسال کنید، پیشنهاد ما به شما این است که در پایان متن خود یک تاریخ انقضاء برای تخفیفات قرار دهید در اینصورت مشتریان میخواهند که از این تخفیف استفاده کنند، پس به سرعت اقدام میکنند. به مثال زیر توجه کنید:

«تا تاریخ ۹۵٫۱۰٫۹ کسانی که از فروشگاه ما خریداری کنند به ازای هر خرید یک کادو از ما دریافت میکنند.»

ایا میدانید که محتوای پیام شما مهم است؟

باید پیام شما بگونه ای باشد که هم حس رقابت در خرید را در افراد بوجود اورید و هم بگونه ای باشد که اگر خرید هم نداشتند حداقل یک سری به فروشگاه شما بزنند. این در مورد پیام های تبلیغاتی بود. اما در مورد پیام های اطلاع رسانی که باید رسمی باشد و در ساعات خاص باشد ارسال شود. اطلاع رسانی میتواند برای گروه خاصی باشد مثلا برای اعضای شرکت، یا میتواند عمومی باشد مانند دعوت عموم مردم به یک سمینار روانشناسی یا …

استفاده از سامانه پیام کوتاه چه مزایایی دارد؟

استفاده از سامانه پیام کوتاه اگر درست انجام شود میتواند کمک بزرگی به شما کند تا مشتریان بیشتری را جذب کنید و یا مشتریان دوباره به سمت شما بیایند. از مزایای سامانه پیامکی میتوان به موارد زیر اشاره کرد: مدیریت روابط، تبلیغ برند، تعامل با مشتریان، مدیریت تبلیغات، جلوگیری از اتلاف وقت، ارسال پیام ها در زمان های دلخواه، کاهش هزینه تبلیغات و…

چگونه با اس ام اس برند و محصول خود را تبلیغ کنیم؟

همه صاحبان مشاغل میخواهند که برند انها مورد شناخت همه اقشار جامعه باشد. زیرا هم در فروش بیشتر انها موثر است و هم همیشه استقبال کننده خواهد داشت. به همین دلیل با پنل پیام کوتاه میتوانید بصورت مداوم برند خود و محصولات جدید را برای مخاطبین خود ارسال کنید. در اینصورت همیشه در ذهن انها باقی خواهید ماند و جزء برندهای معروف خواهید شد.

ایا حس میکنید مشتریان سابق دیگر علاقه ای به خرید محصول شما ندارند؟

میتوانید با ارسال پیام و با یک پیشنهاد بهتر انها را دوباره به سمت خود جذب کنید. گاها پیش میاید که مشتریان شما بنا به دلایلی برای یکبار هم که شده از مکان دیگری خرید و این برای انها عادت میشود و دیگر شما را فراموش میکنند. با ارسال پیام یکبار دیگر به انها اعلام میکنید که شما هنوز در این حرفه مشغول به فعالیت هستید و هنوز مشتریان خود را میشناسید.

ایا میدانید حتی در منزل و با همان اینترنت کسب و کار راه اندازی کنید؟

بله درست است. برای اینکه نمایندگی دریافت کنید و یا با پنل پیام کوتاه بخواهید کار کنید، از فروش نمایندگی سامانه پیام کوتاه ایران پیامک استفاده کنید. نیازی نیست که حتما اینترنت خاص و با سرعت فوق العاده داشته باشید. سرعت اینترنت ارتباطی به ارسال پیامک ندارد. همین که بتوانید با کامپیوتر کار کنید و یک اینترنت با سرعت معمولی هم داشته باشید برای شما کفایت میکند. میتوانید در منزل بنشینید و تجارت کنید!

فروش نمایندگی سامانه پیام کوتاه

نمایندگان به چند طریق میتوانند کسب درامد کنند؟

در همه مکان ها میتوان از پنل های شما استفاده مفید داشت پس مشتریان خود را پیدا کنید. در خوابگاهها، دانشگاهها،اموزشگاه ها، مدارس، دفاتر بیمه و… با فروش پنل به ایشان، با ارسال پیام های تبلیغاتی و ازطلاع رسانی برای انها، فروش خطوط اختصاصی به انها، فروش نمایندگی و فروش شارژ پنل، میتوانید کسب درامد بالا در هر ماه کنید.

فروش نمایندگی سامانه پیام کوتاه

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید