SEND TEST SMS

نمایندگی پیام کوتاه 821 بازدید ۱۱ دی ۱۳۹۵

با نمایندگی پیام کوتاه میتوانید به شماره های مورد نظر خود در هر استانی با تعرفه یکسان ، پیام کوتاه تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی انجام دهید. ایران پیامک پنل پیام کوتاه و نمایندگی سامانه اس ام اس را با کمترین قیمت بفروش میرساند. هزینه های ارسال ایران پیامک نیز جزو پایین ترین تعرفه هاست. با سرمایه کم میتوانید نمایندگی پیام کوتاه ایران پیامک را دریافت کنید.

نمایندگی پیام کوتاه

ایران پیامک برای نمایندگی پیام کوتاه آموزش هایی را نیز در نظر گرفته است . این اموزش ها بصورت تصویری و متنی است . بطوری که حتی افراد مبتدی نیز با مطالعه آن به مهارت میرسند. مهارت یافتن برای نمایندگان از الزامات محسوب میشود. زیرا باید به اندازه ای در این کار خبره باشند که بتوانند دیگران را متقاعد کنند.

تفاوت نمایندگی پیام کوتاه با پنل اس ام اس در چیست؟

افرادی که پنل اس ام اس دریافت میکنند فقط میتوانند پیام ارسال کنند اما نمایندگان پیام کوتاه علاوه بر ارسال پیام میتوانند نمایندگان زیرمجموعه دریافت کنند، پنل اس ام اس بفروشند، شماره های اختصاصی و شارژ بفروش برسانند و درامد کسب کنند.

چگونه میتوانیم پیام کوتاه ارسال کنیم؟

متن دلخواه و مورد نظر خود را تایپ کرده و به روش های مختلف ارسال که در سامانه وجود دارد ارسال میکنید. حتی میتوانید زمان ارسال را نیز مشخص کنید.

 

نمایندگی پنل اس ام اس

ایران پیامک نمایندگان خود را چگونه انتخاب میکند؟

نمایندگان انتخاب نمیشود. افراد متقاضی از وب سایت ایران پیامک به آدرس iransms.net خرید نمایندگی پیام کوتاه را انجام میدهند. مدارک ثبت نام کننده را برای ما ارسال کنید . در صورت عدم ارسال سامانه پیام کوتاه  و نمایندگی پنل اس ام اس شما فعال نخواهد شد.

نمایندگی پیام کوتاه

ایا فقط در ساعات کاری میتوانیم پیام کوتاه ارسال کنیم؟

خیر در هر زمانی میتوانید پیام کوتاه ارسال کنید حتی در روزهای تعطیل. محدودیت زمانی و مکانی برای ارسال در سامانه تعریف نشده است.

نمایندگی پیام کوتاه

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید