SEND TEST SMS

نمایندگی سامانه پیامکی 774 بازدید ۲۹ آذر ۱۳۹۵

این روزها همه از کسادی کسب و کار خود صحبت میکنند. اگر میخواهید به کار خود رونق دهید پنل پیامک کوتاه را دریافت کنید یا حتی میتوانید نمایندگی سامانه پیامکی ایران پیامک را از آن خود کنید. کسانی که برای تجارت خود تبلیغات میکنند . هزینه ای را نیز متحمل میشوند مسلما نتیجه بهتری خواهند گرفت نسبت به افرادی که تبلیغاتی ندارند و کسی نام برند انها را بخوبی نمیشناسد، البته به شرط اینکه تبلیغات درستی داشته باشد و زمان مناسبی را نیز برای تبلیغات خود انتخاب کرده باشد. این که چگونه بخواهید تبلیغ کنید و چقدر هزینه کنید و حتی چه زمانی برای تبلیغ کار شما مناسب است بسیار مهم می باشد.

نمایندگی سامانه پیامکی

زمانی که نمایندگی سامانه پیامکی دریافت میکنید به راحتی میتوانید به درامد بالا در هر ماه برسید. زیرا تبلیغات پیامکی علاوه بر اینکه هزینه کمتری دارد دارای محاسنی نیز میباشد که در ادامه به محاسن سامانه پیام کوتاه میپردازیم. شما میتوانید از راه های بسیاری محصول خود را تبلیغ کنید راحت ترین راه تبلیغ درج در روزنامه و پخش تراکت است. اما این روزها چه کسانی به تبلیغات و اگهی های روزنامه دقت میکنند؟ تراکت نیز در منطقه ای که احتمالا در حوالی شرکت و یا فروشگاه شماست پخش میشود که آن نیز معمولا بدون اینکه مطالعه شود و یا حتی دقت شود و بر روی زمین خیابان های اطراف به چشم میخورد. شما باید بروز باشید و از روش های نوین تبلیغاتی استفاده کنید.

اگر میخواهید تبلیغات جدیدی انجام دهید که مطمئن باشید بدست مخاطبین شما رسیده است یا نه ، و اینکه هزینه کمتری را نیز پرداخت کنید بهترین راه همان ارسال پیام کوتاه بوسیله پنل پیام کوتاه است.

چرا ارسال پیام کوتاه از بهترین راه های تبلیغاتی است؟

اگر تاکید ما تبلیغ بوسیله ارسال پیام کوتاه است به این دلیل میباشد که زمانی که افراد پیام های کوتاه دریافت میکنند معمولا یکبار انها را مرور میکنند . مخصوصا اگر متن تبلیغ شما جذاب باشد در ذهن افراد میماند. زمانی که پیام شما را میخوانند اگر به دنبال آن محصول باشند که حتما با شما تماس میگیرند و یا به دیگران معرفی میکنند. همین که نام شما در ذهن مخاطب باشد کفایت میکند.

سامانه پیامک

ایا پیام ها برای همه ارسال میشود؟

نمیتوان گفت زمانی که شما پیام ها را ارسال میکند بدست همه مخاطبین شما میرسد، زیرا برخی شماره ها در بلک لیست مخابرات هستند یعنی مخاطبین پیام های تبلیغاتی را نمیتوانند دریافت کنند، گاهی هم شماره ها خاموش و یا در دسترس نیستند. برای مشکل اول راه حلی وجود دارد . آن هم این است که خط خدماتی درخواست کنید تا بوسیله این خط برای مخاطبینی که در بلک لیست مخابرات هم هستند پیام ارسال کنید ، البته با خطوط خدماتی فقط میتوانید پیام های اطلاع رسانی را ارسال نمایید نه پیام های تبلیغاتی .

نمایندگی پیامک

اگر پیام ها ارسال نشود هزینه ها چگونه محاسبه خواهد شد؟

روشی که ایران پیامک برای ارسال پیام های کوتاه بوسیه پنل انتخاب کرده است بسیار به صرفه برای مخاطب می باشد. در کل دو نوع روش ارسال وجود دارد . در یک مورد پیام به هر دلیلی اگر به دست مخاطب نرسد مبلغ پیام از پنل پیامکی شما کسر میشود و در روش دوم در صورت ارسال پیام ، هزینه از پنل sms شما کسر میشود. ایران پیامک از روش دوم استفاده میکند تا کاربران مبالغ اضافی هزینه نکنند. ایران پیامک به دنبال رقابتی سالم است.

مسئولیت نمایندگی سامانه پیامکی چیست؟

کسانی که نمایندگی سامانه پیامکی را از ایران پیامک دریافت میکنند در واقع کاری مجزا از ایران پیامک دارند. حتی نام ایران پیامک را نیز یدک نمیکشند. یکی از شرایط داشتن نمایندگی این است که با نام خود فعالیت کنند. حتی روش کار کردن و مبالغ فروش هم زیر نظر ایران پیامک نخواهد بود. شما میتوانید با هر قیمتی که میخواهید پیام کوتاه ارسال کنید، نمایندگی جدید ارائه دهید، پنل های خود را به فروش برسانید، شارژ پنل را به فروش برسانید. خطوط اختصاصی نیز میتوانید بفروشید.

تفاوت خرید پنل پیام کوتاه با نمایندگی سامانه پیامکی در چیست؟

اگر شما نمایندگی خریداری کنید همه موارد گفته شده در بالا را میتوانید انجام دهید اما زمانی که شما پنل پیام کوتاه را خریداری میکند فقط میتوانید پیام های تبلیغاتی و پیام های اطلاع رسانی ارسال کنید. هم نمایندگی و هم پنل ایران پیامک دارای تعرفه های مختلف است که بنا به درخواست شما پنل مورد نظر متعلق به شما خواهد شد. قابلیت ارتقاء پنل و نمایندگی مجاز میباشد.

ارائه نمایندگی در چه محدوده ای امکان پذیر است؟

محدوه خاصی برای فروش نمایندگی و یا فروش پنل و مابقی خدمات وجود ندارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی از این مزایا استفاده میکنیم و خرید ها و فروش های خود را کاملا انلاین انجام میدهیم. نیازی نیست که حتما حضوری اتفاق بیفتد. کاربران شما خریدها را از طریق وب سایت انجام میدهد. مبلغ را پرداخت میکنند و شما نیز پنل ها و نمایندگی های را اماده سازی میکند. در هر جای ایران که باشید میتوانید همه فعالیت ها را انجام دهید .

نمایندگی سامانه پیامکی

یک نماینده چقدر درامدی در هر ماه دارد؟

نمیتوان یک مبلغ ثابت را مشخص کرد و ادعا کرد که همه نمایندگان به همین درامد خواهند رسید. بستگی به تلاش نماینده و اینکه چگونه بازاریابی میکند، چگونه بر خدمات خود قیمت گذاری میکند و … . بر درامد ایشان موثر خواهد بود. نمایندگان از راه های مختلفی کسب درامد میکنند. به چند نمونه از درامدهای ایشان اشاره میکنم. مثلا اگر نماینده بتواند بصورت میانگین در ماه ۲۰ پنل بفروش برساند و قیمت هر پنل هم حداقل ۷۰۰۰۰ تومان باشد( قیمت ها فرضی است زیرا احتمالا همه نمایندگان برای فروش نمایندگی و پنل نسخه های متفاوت با قیمت های متفاوت در نظر خواهند گرفت) ،درامد ماهانه شما فقط از فروش پنل ۱۴۰۰۰۰۰ تومان میشود. اگر ۱۰ نمایندگی ۱۰۰۰۰۰ تومانی بفروشد ۱۰۰۰۰۰۰ درامد فروش نمایندگی خواهد شد.مسلما درامدهای دیگری هم خواهید داشت.

نمایندگی سامانه پیامکی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید