SEND TEST SMS

فروش نمایندگی پیام کوتاه 759 بازدید ۸ دی ۱۳۹۵

فروش نمایندگی پیام کوتاه از پردرامدترین مشاغل تبلیغاتی است. زمانی که گفته میشود پردرامدترین، شاید تصور داشته باشید که فقط تبلیغ است! خیر. زیرا امروزه همه افراد در همه کارها در حال رقابت با یکدیگر هستند. ایران پیامک با فروش نمایندگی پیام کوتاه به همه افراد علاقه مند این فرصت را به آنها میدهد که تبلیغات درست داشته باشند.

فروش نمایندگی پیام کوتاه

برخی کارها به قدری رقابت دارد که اگر کمی غفلت کنند شاید ببازند. به همین دلیل همه صاحبان مشاغل سخت در حال تبلیغ محصولات خود هستند تا از رقبا پیشی بگیرند و مشتریان بیشتری را جذب محصولات و برند خود کنند. برخی محصولات به قدری تبلیغ دارد که هنگام خرید دیگر به محصولات دیگر توجه نمیکنم و مستقیما دنبال همان یک محصول هستیم. تبلیغ باید درست و بجا باشد تا بیشترین نتیجه را داشته باشد.

آیا میدانید اگر نمایندگی پیام کوتاه داشته باشید میتوانید رئیس خود باشید؟

کسانی که نمایندگی دریافت میکنند در واقع بصورت کاملا مستقل فعالیت میکنند بدون اینکه از کسی دستور بگیرند یا بخواهید درباره عملکرد خود برای کسی پاسخگو باشند. به همین دلیل در واقع با مدیریت شخص نماینده همه کارها انجام میشود. نمایندگان ابتدا باید یک نام تجاری برای خود انتخاب کنند که با آن نام شروع به فعالیت کنند.

هزینه ارسال پیام کوتاه به استان های مختلف با هم متفاوت است؟

خیر. هزینه ارسال پیام کوتاه برای همه استان ها با هم برابر است. البته تعرفه شما مشخص میکند که هزینه هر پیامک به چه مبلغی خواهد بود. فروش نمایندگی پیام کوتاه با قیمت ها و تعرفه های مختلف انجام میشود . حتی پنل های پیام کوتاه نیز قیمت ها و تعرفه های خاص خود را دارند. زیرا همه کسب و کار ها همه امکانات را استفاده نمیکنند به همین دلیل با توجه به امکانات هر پنل قیمت های متفاوتی برای انها تعریف شده است.

تعرفه نمایندگی به شرح زیر است:

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پیامکنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۱۰ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۰۴ ریال نامحدود۳ شماره ۱۴ رقمی۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

مزایای بازاریابی پیامکی چیست؟

چون تقریبا همه افراد تلفن همراه دارند، دسترسی به مشتریان اسان خواهد بود، اگر بتوانید بصورت هدفمند تبلیغ کنید که توسط سامانه ایران پیامک این امکان بوجود امده است، پیام های شما فقط برای افرادی که تمایل دارید ارسال شود بهتر خواهد بود،زیرا هزینه کمتری پرداخت میکند ولی بازدهی بالاتری خواهید داشت.امکان ذخیره کردن پیام و ارسال ان به مخاطبین دیگر توسط دریافت کنندگان پیام وجو دارد.

معایب بازاریابی پیامکی چیست؟

به دلیل اینکه امروزه بازاریابی پیامی گسترش یافته است، بسیاری از افراد از بازایابی پیامکی استفاده میکنند.به همین دلیل رقابت در این زمینه بسیار بالا است. برای اینکه موفق شوید باید بیشتر تلاش کنید. از دیگر معایب بازاریابی پیامکی این است که شما بصورت تکرار پی در پی نمیتوانید همان پیام را ارسال کنید مانند پیام های تکراری تلوزیون، پس باید پیام را تغییر دهید و مجدد ارسال کنید تا برای مشتریان تکراری نباشد.

درآمد نمایندگان پیام کوتاه چقدر است؟

نمیتوانیم یک مبلغ مشخص و ثابت برای نمایندگان تعریف کنیم، زیرا هر نماینده سیاست کاری خود را دارد. هر فردی متناسب با پشتکار خود درامد متفاوتی میتواند داشته باشد. اینکه شما چطور بتوانید بازاریابی کنید بسیار مهم است. برای اینکه بتوانید بخوبی افراد را توجیه کنید که از خدمات شما استفاده کنند باید اطلاعات کامل و دقیق از سامانه پیام کوتاه و نحوه کار با انها داشته باشید.

آیا نرخ فروش محصولات توسط نمایندگان را ایران پیامک مشخص میکند؟

خیر. همانطور که در بالا اشاره شد نمایندگان مستقل کار میکنند و سیاست قیمت گذاری خود را دارند. هر زمان که تمایل داشتید قیمت ها را کاهش و افزایش دهید. تخفیف اعلام کنید. تعداد پیام های هدیه را کم و زیاد کنید. هر طوری که فکر میکنید برای فعالیت شما بهتر است به همان شیوه عمل کنید.

فروش نمایندگی پیام کوتاه

آیا میتوانیم به همه استانها نمایندگی و پنل بفروشیم؟

بله. با توجه به اینکه همه فعالیت ها بصورت الکترونیک و اینترنت انجام میشود دیگر تفاوتی ندارد که شما در کدام استان باشید و به کدام استان ها نمایندگی و پنل بفروشید. همه افراد از طریق اینترنت سامانه پیام کوتاه و یا نمایندگی پنل اس ام اس را خریداری میکنند و مبلغ آن را پرداخت میکنند. در هنگام درخواست شارژ هم به همین صورت میتوانید انجام دهید.

فروش نمایندگی پیام کوتاه

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید