SEND TEST SMS

پنل پیامک صوتی رایگان 921 بازدید ۷ آبان ۱۳۹۵

لازم به ذکر است بدانید پنل پیامک صوتی رایگان هم مانند دیگر ابزارهای تبلیغاتی در این رقابت پرسود میتواند کمک بسیار مهمی بکند. برای اینکه بازدهی بیشتری از این ابزار قدرتمند داشته باشیم باید از این ابزار به درستی استفاده کنیم.در ادامه ی مطالب بالا با مزایا،نحوه کسب درآمد،امکانات،ارسال از طریق نقشه و LBS توضیحات بیشتری داده میشود.از شما عزیزان خواهش میکنیم با ما همراه باشید و نظرات خوب وسازنده خودتان را به ما بگویید تا هم موضوع را خوب درک کرده و هم مقالات مفید تری ارایه داده باشیم.

پنل پیامک صوتی رایگان

تاریخچه پیامک صوتی

تاریخچه پنل پیامک صوتی

 

تاریخچه پیامک صوتی بر میگردد به زمانی که ارسال کننده میتوانست از راه استفاده از این ابزار حس خود را انتقال بدهد که این ارسال به صورت پیامک بود و نامش را voic chat گذاشتند و همچنین این ابزار برای تبلیغات طراحی نشده بود. همین امر باعث شد تا مبتکران تبلیغاتی ابزار پیامک صوتی را ایجاد بکنند تا در تبلیغات و اطلاع رسانی استفاده شود و ان را نهایی کردند،شرکت مخابرات استان تهران نخستین شرکتی بود پیامک صوتی را به مشتریان ثابت خود ارسال کرد که  از طریق فایل صوتی آماده به مشتریان ثابت خود پیامک صوتی ارسال کرد،همین امر باعث شد تا تمامی مراکز مخابرات از این ابزار استقبال کنند و برای اطلاع رسانی ها خود از این ابزار استفاده کنند در نتیجه این موضوع همه گیر شده و سازمانها و ارگان های دولتی به آن توجه کردند و به همین ترتیب برای اطلاع رسانی خود از این ابزار استفاده کردند.

در همین حین که پیامک صوتی پای در دنیای تبلیغات گذاشت . شرکت هایی امدند در این ابزار دخالت کرده وآن را در دنیای اینترنت گسترش دادند در ادامه به توضیحات بیشتری در این زمینه میپردازیم.

اهمیت پیامک صوتی

اهمیت استفاده از پنل پیامک صوتی رایگان

 

برای ارسال پیامک صوتی باید فایل صوتی توسط گویندگان خوش صدای مطرح صدا و سیما ضبط شده که  صورت زیبایی به برندینگ کردن یک مجموعه میداد که همین کار باعث اهمیت استفاده از پیامک صوتی شد .

یکی از علت های موفقیت پیامک صوتی این است که احساس را از طریق صوت به مخاطب انتقال داد. به همین دلیل اهمیت استفاده از پیامک صوتی بالا میرود  و موثرتر از سایر تبلیغات است.

در گذشته استفاده از پیامک صوتی دارای هزینه بالایی بود چون گویندگان مبالغ بالایی دریافت میکردند اما پس از گذشت زمانی این مشکل حل شد چرا که در حال حاضر گویندگان معروفی هستند که با صدای گرم خود این کار را انجام میدهند.به هرحال اهمیت استفاده از پیامک صوتی بیشتر از قبل شده چرا که تمامی حرفه ها و کسب و کارها از این ابزار مهم استفاده کرده و و محصولات خود را تبلیغ میکنند.

کاربرد های پیامک صوتی

 کاربرد های پیامک صوتی

در سال ۲۰۱۰ میلادی امکانات پرکاربردی به پیامک صوتی داده شد. بازار یابی تلفنی مستلزم هزینه ی گزاف و زیادی برای شرکت ها است چرا که باید افراد زیادی استخدام شده و از طریق بازاریابان حرفه ای مورد آموزش قرار بگیرند و امکان موفقیت و بازدهی بالای ۵۰ % برای آنها بسیار کم بود. از زمانی که پیامک صوتی وارد شد شرکتها از استخدام آن افراد صرف نظر کرده و با استفاده از ابزار پیامک صوتی تبلیغات خود را انجام دادند .

میتوان این را درنظر داشت در پخش پیام صوتی در هر لحظه با فشار دادن عدد مورد نظر به اپراتور متصل شده و سفارش خود را نهایی میکردند .

امکانات پیامک صوتی

امکانات پنل پیامک صوتی در پنل ایران پیامک

امکانات بسیار زیادی در پنل ایران پیامک وجود دارد که به برخی از انها بصورت مختصر اشاره میکنیم

ارسال بصورت تکی و گروهی : در این نوع ارسال شما به راحتی میتوانید به بانک شماره های خود بصورت تکی یا گروهی ( وارد کردن شماره مستقیم – اکسل – متنی و یا دفترچه تلفن موجود در سیستم ) ارسال خود را انجام بدهید .

ارسال کشوری و منطقه ای : در این نوع شما نوع ارسال ، سپس استان و در نهایت شهر را انتخاب میکنید و فایل پیامک صوتی را در پنل درج کرده و اقدام به ارسال انها میکند .

ارسال به اصناف و مشاغل : در پنل ایران پیامک ، امکان ارسال پیام صوتی به مشاغل و اصناف نیز وجود دارد . برای استفاده از این امکان به بخش ارسال – ارسال به اصناف و مشاغل مراجعه کرده و استان مورد نظر و شهر زیر مجموعه و شغل مورد نظر اقدام به ارسال پیام صوتی کنید .

ارسال به سن و جنسیت : در این ماژول میتوانید در ابتدا جنسیت و سپس سن را مشخص کرده و فقط به آن بانک اطلاعاتی پیام خود را ارسال کنید .

ارسال زماندار : در این قسمت میتوانید تنظیم کنید پیام صوتی شما بصورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، سالانه ، دوره ای و یا در یک تاریخ و ساعت مشخص مشخص ارسال شود .

ارسال از روی نقشه : با مشخص کردن یک منطقه خاص بروی نقشه میتوانید به افراد آن منطقه پیامک صوتی خود را ارسال کنید .

در این پنل امکانات بسیاری وجود دارد که ما فقط به منوی ارسال اشاره کرده ایم

ارسال از طریق LBS

ارسال از طریق LBS

یکی از پرکاربرد ترین امکان ارسال از طریق LBS است ، این موضوع به دو صورت امکان پذیر میباشد ، که در ادامه به آن اشاره میکنیم . مفهموم ارسال LBS به این منظور است ، مخاطبینی که در محدوده مشخص شده توسط شما وارد میشوند شماره های انها را میتوانید دریافت کرده و بلافاصله به ان پیام از پیش ضبط شده را ارسال کنید .

اگر دقت داشته باشید در نمایشگاه کتاب از محدوده ای که وارد میشود تلفن همراهتان زنگ خورده و وقتی پاسخ میدهید پیام از پیش ضبط شده برای شما پخش میشود . در این نوع ارسال از تکنولوژی LBS استفاده میشود .

برای استفاده از این نوع تکنولوژی به دو صورت زیر میتوان اقدام کرد .

استفاده از طریق نرم افزار اپراتور مستقر در پنل : در این قسمت شما به راحتی میتوانید با انتخاب اپراتور مورد نظر خود اقدام به ارسال پیام صوتی خود شده بدون اینکه هزینه اضافه ای پرداخت کنید (البته در حال حاضر این خدمات از سوی همراه اول مسدود شده است 🙁 ، امیدوارم در اینده نزدیک نیز ارائه دهنده این خدمات باشیم )

استفاده از طریق سخت افزار : در این نوع ارسال به ماژول درخواست ها مراجعه کرده و به منوی دستگاه LBS مراجعه کرده و آن را تهیه کنید . شرایط استفاده از دستگاه LBS به شرح زیر میباشد .

  • دستگاه بصورت ماهانه (اجاره ای) و نیز کاملا خریداری شده واگذار میگردد
  • امکان استفاده در مکان استیجاری و یا ملک شخصی و یا تجاری امکان نصب وجود دارد
  • در صورت اجاره دستگاه باید ضمانت نامه بانکی قرار داده شود .

استفاده از این دستگاه بصورتی است که موقیعت مکانی کاربر شناسایی شده و به ایشان ارسال صورت میگرد .

ارسال پیام صوتی با خطوط شما

امکان ارسال پیام صوتی از طریق شماره ثابت خودتان

به جرات میتوان گفت این نوع تبلیغ پیام صوتی به صورت رایگان است ، زیرا هزینه آن بروی فیش تلفن ثابت می اید . برای این کار میتوانید سخت افزار چند پورت از ایران پیامک دربافت کرده و به خطوط تلفن خود متصل کنید . سپس از طریق پنل اقدام به ارسال پیام صوتی خود میکنید . برای هر پارت ارسال تعداد مشخص و بسیار کمی از شارژ شما به عنوان آبونمان کسر میگردد .

امکانات و تعرفه های پنل پیامک صوتی

پکیج های کاربری پنل ارسال پیام صوتی

پکیج های پیامک صوتی به شرح زیر میباشد که پنل پیامک صوتی رایگان جزو اولین نسخه میباشد . البته اگر کاربر نیاز بیشتری در ارتباط با این موضوع داشته باشد میتواند یکی از پنل های دیگر رانتخاب کند .

تعرفه ها به شرح زیر است:

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال

۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

کسب درآمد از طریق نمایندگی پیامک صوتی

کسب درآمد از طریق نمایندگی پیامک صوتی

بسیاری از افراد به دنبال کسب درامد از این طریق هستند به این منظور نمایندگی پنل پیامک صوتی به افراد واگذار میگردد ، با توجه به مستقل بودن این موضوع میتوانند به راحتی برای خود کسب درامد کرده و شروع به فعالیت کنند .

به برخی از منابع در امد نمایندگی پنل پیامک صوتی اشاره میکنیم :

  • فروش پنل کاربری پیامک صوتی
  • واگذاری نمایندگی پیامک صوتی
  • خرید و فروش اعتبار پیامک صوتی انبوه
  • فروش خدمات و تمدید پنل

اما تعرفه پنل نمایندگی پیامک صوتی به شرح زیر میباشد :

نمایندگینمایندگی پیشرفتهنمایندگی ویژه
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۵ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : خیر
 ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۱۰ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال 
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : نامحدود
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
قبل از دریافت نمایندگی حتما از کارشناسان ایران پیامک مشاوره دریافت کنید .
ایران پیامک شما را دعوت به مشاهده این فیلم میکند :

مشاوره طلایی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید