SEND TEST SMS

ارسال پیام صوتی رایگان 816 بازدید ۹ آبان ۱۳۹۵

بروز بودن تبلیغات مهم است زیرا شما در بروز نشان میدهد. ارسال پیام صوتی رایگان یکی از جدیدترین راههای تبیغات محسوب میشود و به شما کمک میکند که مخاطبین شما را بهتر بشناسند. برای ارسال پیام صوتی کافی ست پیام هایی که قبلا بصورت متنی اماده و ارسال میکردی را بصورت فایل ضبط شده اماده کنید و اقدام به ارسال این پیام ها کنید . پیام های صوتی به دلیل اینکه شنیده میشود و نیز از راههای نوین تبلیغاتی به حساب میاید تاثیرگذارتر خواهدبود به همین دلیل صاحبان شرکت ها و موسسات برای تیلیغات خود بیشتر مجذوب آن شده اند.

ارسال پیام صوتی رایگان

%d9%be%d9%86%d9%84-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85%da%a9-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86

ارسال پیام صوتی رایگان به گونه ای است که شما متن مورد نظر را ضبط کرده و برای هر مخاطبین که مد نظر شماست ارسال میکنید. سعی کنید برای اینکه یام صوتی دارای جذابیت باشد حتما از یک فردی که دارای صدای مناسبی است استفاده کنید و یک اهنگ پیش زمینه هم برای فایل در نظر بگیرید. ایران پیامک میتواند در این راه شما را راهنمایی کند و یا فایل صوتی را برای شما اماده کند.

آیا برند های معروف و شناخته شده نیز نیاز به تبلیغات دارند؟

باید گفته شود که هر چند شما معروف و شناخته شده عموم هستید برای اینکه از ذهنها پاک نشوید و رقیبان جای شما را نگیرند حتما باید تبلیغات را انجام دهید. زیرا رقبای شما در پی این هستند که خود پیشرفت کنند و نام برند خود را به گوش همه برسانند اگر شما دست از تبلیغات بردارید در اینده نچندان دور مشتریان شما کاهش میاید. این از محاسن تبلیغ است که شما را روشن نگه میدارد.

تعرفه های مربوط به ارسال پیام های صوتی یکسان است؟

شما با مرور تعرفه ها ، تعرفه ای که بیشتر بکارتان میاید را انتخاب میکنید . تعرفه ها را در ادامه مطالب حتما قرار میدهیم تا با اگاهی و شناخت بیشتری تصمیم گیری کنید. تعرفه های ارسال پیام صوتی  برای هر ثانیه محاسبه میشود یعنی اگر شما پیام صوتی ۳۰ ثانیه ای داشته باشید و تعرفه شما ۱۱ ریال باشد مبلغ هر پیام صوتی شما به قرار زیر محاسبه خواهد شد؟

ریال ۳۳۰= ۳۰*۱۱

فقط باید توجه داشته باشید که اگر پیام صوتی شما توسط گیرنده ناقص دریافت شود یعنی مخاطب پیام ۳۰ ثاینه ای را تا ثانیه ۱۲ گوش کند همان ۱۲ ثانیه برای شما محاسبه شود. بصورت زیر:

ریال ۱۳۲= ۱۲*۱۱

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

نمایندگی پیامک صوتی

میتوانیم برای ارسال پیام صوتی نمایندگی دریافت کنیم؟

بله. ایران پیامک  نمایندگی های خود را برای افرادی که علاقه مند به دریافت نمایندگی پیام صوتی هستند میدهد. داشتن نمایندگی خود منبع کسب درامدی محسوب میشود که خواهان زیادی دارد و افراد اگر بتوانند بازاریابی خوبی داشته باشند میتوانند به درامدهای بالا در ماه دست یابند

برای اینکه نمایندگی ارسال پیام کوتاه را دریافت کنید میتوانید با ایران پیامک تماس بگیرید . ایران پیامک اموزش های لازم در این زمینه را برای شما ارائه خواهد داد.

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید