SEND TEST SMS

اخذ نمایندگی پنل اس ام اس 1,148 بازدید ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

اخذ نمایندگی پنل اس ام اس

در این سالها بازاریابی پیامکی و اخذ نمایندگی پنل اس ام اس در کشور عزیزمان ایران رشد بالایی داشته است و کسب و کار های مختلف برای بازاریابی و فروش خود از این نوع ابزار استفاده میکنند . با این تفاسیر خدمات پیامکی بیشتر از قبل حساس تر شده و درخواست کننده بیشتر میطلبد . با این موارد افراد زیادی در این زمینه شروع به فعالیت میکنند .

ایران پبامک با در نظر داشتن این شرایط شروع به اخذ نمایندگی پنل اس ام اس به علاقه مندان میکند . شما با دریافت یک نمایندگی مستقل میتوانید بصورت مستقل شروع به کسب درآمد کنید . باتوجه به رشد این نوع تجارت فقط با کمی تلاش و صرف زمان این شغل برای شما تضمین شده است . اگر به دنبال یک شغل پردآمد هستید پیشنهاد ما نمایندگی پنل اس ام اس است . در ادامه در ارتباط با منابع درآمد و مزایا و معایب این تجارت بحث خواهیم کرد .

 

در خانه خود بنشینید و کسب درآمد کنید 

فعالیت در زمینه اخذ نمایندگی پنل اس ام اس و پنل اس ام اس وقتی از شما نمیگیرد . پس میتوانید با یک برنامه ریزی خوب و زمان کم در روز کاربران و نمایندگان خود را افزایش بدهید و در شغل خود پیشرفت کنید . بنابراین نیاز نیست از کار خود کناره گیری کنید زیرا در کنار شغل اصلیتان نیز میتوانید به فروش پنل اس ام اس  بپردازید . همچنین برای شروع نیاز به سرمایه زیاد ، دفتر و ثبت شرکت نیست . شما میتوانید کار خود را از منزل شروع کنید . اما ما مطمئنیم که با گذشت زمان و پشتکار شما شرکت خود را نیز ثبت کرده و به این تجارت به صورت جدی تری مینگرید .

تمامی امکانات مورد نیاز را دریافت میکنید .

با اخذ نمایندگی پنل اس ام اس از ایران پیامک ، یک سامانه مستقل ، کامل و مشابه سامانه ایران پیامک در اختیار شما قرار داده میشود . در نمایندگی پنل اس ام اس خود هیچ نامی از ایران پیامک نمی یابید بله با نام ، نشان (LOGO) و همچنین ادرس اینترنتی (www.yoursite.com) خواهد بود . حتی شما میتوانید با توجه به سلیقه خود نمایندگی سامانه خود را تغییر بدهید . پس از راه اندازی نمایندگی پنل اس ام اس شما میتوانید به راحتی به متقضیان خود خدمات پیامکی ارائه بدهید و از طریق این موضوع کسب درآمد بالایی داشته باشید . به راحتی میتوانید از طریق مدیریت سامانه تمامی کاربران و نمایندگان خود مانیتورینگ کرده و تمامی گزارش های ارسال و دریافت کاربران را نظارت کنید . برای اینکار شما نیازی به هیچ تخصصی ندارید و فقط به یک کامپیوتر و اینترنت کافیست . زیرا تمامی امکانات و مسائل پشتیبانی در سامانه موجود است و فقط شما باید بر انها نظارت داشته باشید . پس فعالیت اصلی شما فقط اخد نمایندگی پنل اس ام اس و پنل اس ام اس کاربری به مشتریان است .

 برای اطلاعات بیشتر میتوانید با بخش فروش ایران پیامک از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۶۶۳۶۱۶۲۵ مشاوره رایگان بگیرید

اخذ نمایندگی پنل اس ام اس

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید