SEND TEST SMS

اعطای نمایندگی پنل پیام کوتاه 1,292 بازدید ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

اعطای نمایندگی پنل پیام کوتاه

ایران پیامک با هدف بهبود کیفیت خدمات با اعطای نمایندگی پنل پیام کوتاه در نظر دارد راهکاری های نوینی برای کسب مشتری بیشتر و جدید در اختیار نمایندگان خود قرار بدهد . در ادامه توضیح خواهیم داد که نمایندگان ایران پیامک به چه صورت میتوانند از این روش ها بهره برده و انها را مورد استفاده قرار بدهند

تمامی نمایندگانی که در حال حاضر به اعطای نمایندگی پنل پیام کوتاه میپردازند ، میتوانند با ارسال یک ایمیل به support @ iransms.net معرفی نام نمایندگی خود از این فرصت بهره ببرند .

چرا برای کسب در آمد باید نمایندگی پنل پیام کوتاه باید دریافت کنیم ؟

به دلیل اینکه شما در پنل مدیریتی نمایندگی فقط میتوانید تعرفه های خود را تعریف و کاربران را مدیریت کنید . در واقع در پنل کاربری به هیچ عنوان دسترسی های مدیریتی را نخواهید داشت . به همین دلیل است که که میبایستی نمایندگی دریافت شود تا بتوانید پنل کاربری و به اعطای نمایندگی پنل پیام کوتاه بپردازید .

 

ایا نامی از ایران پیامک در پنل های ما می آید

خیر به هیچ عنوان نامی از ایران پیامک در نمایندگی شما نخواهد امد زیرا شعار ایران پیامک این است که به هر کسب و کاری باید استقلال کاری داد تا انگیزه کار کردن بالا برود

 

چرا ایران پیامک به نمایندگان خود کمک میکند تا فروش بیشتری داشته باشند .

ایران پیامک نیز مانند تمامی شرکت های اصلی از نمایندگان خود حمایت میکنند . زیرا تا زمانی که شما نماینده محترم فروش بیشتری داشته باشید به طبع ایران پیامک هم سود خواهد داشت

با توجه به رقابت بسیار بالا در این عرصه به محتوای ایمیل ارسال شده از طریق بخش پشتیبانی ایران پیامک به خوبی دقت بفرمائید . امیدواریم با بره گیری از تجربیات کارشناسان ما فروش خوبی در پیش داشته باشید

سر فصل های تبیلغات و جذب مشتری در سامانه پیام کوتاه به شرح زیر میباشد .

  • فروش از طریق معرفی به مشتریان بصورت حضوری
  • فروش از طریق بازاریابان حضوری
  • فروش از طریق بازاریابان تلفنی
  • فروش از طریق شبکه های اجتماعی
  • فروش از طریق ایمیل
  • فروش از طریق سایت اینترنتی
  • و …

نگران نباشید ما راهکاری بسیاری در اختیار شما قرار میدهیم . هر یک از سر فصل های بالای مبحثی کلی است که میتوانید به راحتی به فروش خود ادامه بدهید .

در ارتباط با منابع فروش نیز میتوانیم به فروش پیامک ، پنل کاربری ، اعطای نمایندگی پنل پیام کوتاه ، فروش خطوط اختصاصی و خدمات پشتیبانی میباشد .

همیشه در نظر داشته باشید که پشتیبانی خوب باعث ماندگاری کاربر و ادامه همکاری با شما میباشد . در هر شرایطی پاسخگو مشتری خود باشید .

در صورتی که به دنبال شغل پر درآمد هستید نمایندگی پنل پیام کوتاه ایران پیامک را دریافت کنید و با نام خودتان اقدام به اعطای نمایندگی پنل پیام کوتاه بکنید .

فقط کافیست یک ۶۰ ثانیه طلایی را با کارشناسان ایران پیامک با شماره های تلفن ۰۲۱۶۶۳۶۱۶۲۵ داشته باشید

اعطای نمایندگی پنل پیام کوتاه

 

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید