SEND TEST SMS

پیام صوتی انبوه 780 بازدید ۸ آبان ۱۳۹۵

یکی از خدماتی که ایران پیامک در اختیار عموم قرار داده است خدمات مربوط به پیام صوتی انبوه است. با توجه به اینکه صاحبان مشاغل تلاش میکنند که شناخته شده باشند و نام برند خود را در اذهان عمومی ماندگار کنند پیام صوتی ایده جالب میتواند باشد. پیام های صوتی همانند پیام های تبلیغاتی رادیویی است که شما میشنوید . اگر پیام ها بصورت خاص طراحی و ضبط شده باشند مطمئنا تاثیرگذاری بیشتری هم خواهد داشت.

۰۰۰۰۲

پیام صوتی انبوه

شما میتوانید اقدام به ارسال پیام های صوتی در قالب انبوه و یا گروهی کنید. پیام های صوتی را میتوانید برای تلفن های ثابت و تلفن های همراه ارسال کنید. باید توجه داشته باشید که شما یتوانید با توجه به سیاستهای کاری خود پیام های انبوه را انتخاب کنید یا گروهی و تکی. مثلا شما میخواهید سمیناری را برگزار کنید و از عموم مردم از همه مناطق دعوت کنید در اینصورت میتوانید پیام های گروهی را انتخاب کنید در هر حال شما تصمیم گیرنده خواهید بود . حتی در این زمینه شما میتوانید از مشاوه های کارشناسان ایران پیامک نیز کمک بگیرید. پیامهای صوتی بدلیل اینکه یک راهکار جدید محسوب میشود میتواند برای مشتریان جذابیت داشته باشد. پس همین امروز اقدام کنید تا برند شما شنیده شود. ایران پیامک بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی ارایه دهنده خدمات پیام صوتی میباشد.

کاربرد های پیامک صوتی

آیا خودمان نیز میتوانیم پیامک صوتی انبوه را ارسال کنیم ؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که پنل پیام صوتی را خریداری کنید. و با پسوردی که در اختیار شما قرار میگیرد میتوانید اقدام به ارسال پیام های صوتی کنید. البه نیازی نیست که شما در این زمینه تخصص داشته باشید تا بتوانی پنل را خریداری کنید زیرا اموزش های لازم به شما داده خواهد شد و شما میتوانید به راحتی به فعالیت بپردازید و پیشرفت کاری خود را لمس کنید.

ارسال پیام صوتی با خطوط شما

از تعرفه های پیام های صوتی چه میدانید؟

پیام صوتی دارای تعرفه های مختلفی است که شما میتوانید هر کدام را که تمایل دارید و بیشتر بکارتان میاید را خریداری کنید. تعرفه ای موجود را قرار خواهم داد تا با آگاهی کامل بتوانید انتخابی درست داشته باشید. نکته ای که لازم است بیان شود این است که باید حواستان به تعرفه ها باشد زیرا پیام های صوتی انبوه که ارسال میشود با توجه با ثانیه هایی که مخاطب پیام را گوش میدهد باید هزینه کحاسبه شود چون ممکن است گاهی مخاطبین پیام های صوتی را در اواسط قطع کنند. به همان تایمی که پیام صوتی پخش شده است هزینه تعلق میگیرید. متاسفانه گاها همکاران به نفع خود این قانون را زیر پا میگذارند.ایران پیامک حامی شما خواهد بود و مطابق چهار چوب ها عمل خواهد کرد.

تعرفه های ایران پیامک در زیر آمده است:

 

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال

 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال

۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال

۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال

۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بله

شارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

 ارسال از طریق LBS

هزینه ها به چه صورت از شما دریافت خواهد شد ؟

گاها اینگونه تصور میشود که یکبار هزینه را پرداخت میکنند و تا هر زمان که بخواهند میتوانند از این خدمات استفاده کنند. این تصور کاملا اشتباه است. هر سال شما باید پنل خود را تمدید کنید به اینصورت که  ۸۰%  نخفیف به شما تعلق میگیرد و مابقی هزینه را باید پرداخت کنید.این هزینه بابت نگهداری سرور سامانه از شما دریافت میشود.

همانطور که میدانید تبلیغات باعث رشد تجارت و کسب و کار شما خواهد شد . با پیام صوتی میتوانید میتوانید احساسات را همراه صدا به مخاطب منتقل کنید. فقط حواستان باشد که صدای خشن نداشته باشید…!!!!!!!

شما از روش های مختلفی میتوانید خود را برای مخاطبین بناسانید فقط باید روشی را انتخاب کنیذ که بتواند شما را از رقبایتان پر رنگ تر نشان دهد.

یادتان باشد که تبلیغ هزینه نیست…

میتوانید سوالاتتان را با ما درمیان بگذارید. با ما تماس بگیرید.

 

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید