SEND TEST SMS

نمایندگی پنل صوتی همراه اول 830 بازدید ۲۶ مهر ۱۳۹۵

نمایندگی پنل صوتی همراه اول میتواند برای شما کارآفرین خوبی باشد. به اینصورت که با دادن نمایندگی به شما، هیچ نامی از خود در فعالیت های شما رویت نمیشود. شما با نام برند خود میتوانید به فعالیت بپردازید و جذب مشتری کنید. امروزه صاحبان مشاغل میخواهند که با روش های مختلف نام خود را به گوش عموم برسانند و مشتریان بیشتری را جذب کنند. تبلیغات در جذب مشتری حرف اول را میزند. هرچه مشتری بیشتر شما را بشناسد بیشتر جذب شما خواهد شد و نتیجه آن این است که شما به درامد بیشتری خواهید رسید.

نمایندگی پنل صوتی همراه اول

نمایندگی پیامک صوتی

شما میتوانید نمایندگی پنل صوتی را به راحتی دریافت کنید حتی اگر تخصصی در این زمینه ندارید. ایران پیامک بدون نیاز به تخصص لازم نمایندگی میپذیرد. شما میتوانید با داشتن نمایندگی ، با ارائه خدمات پیامک صوتی و فروش نمایندگی به دیگران به درامد های بالا دست یابید.کافی است که پنل نمایندگی پیام صوتی را خریداری کنید و اقدام به فعالیت با برند خود نمایید.همراه اول خدمات متنوع حامی کسب و کار شما است. میتوانید با پیام های صوتی تجارت خود را گسترش دهید.

داشتن نمایندگی پنل پیام صوتی همراه اول چه مزیتی دارد؟

از عمده ترین مزایای پیام های صوتی این است که نام و آوازه شما برای مشتریان اشنا خواهد شد. شما پیام صوتی که حاوی مزایا و تعهدات شرکت شما برای مشتریان است را ضبط میکنید و آن را برای شماره های خود ارسال میکنید. اگر پیام صوتی شما شامل یک آهنگ پیش زمینه دلنشین نیز باشد نام راحتر در اذهان عمومی خواهد ماند.

چگونه میتوانیم از پیام صوتی استفاده کنیم؟

یکی از مکان هایی که شما میتوانید پیام صوتی ارسال کنید در مکان های پر تردد است . شما با تهیه پنل و خرید دستگاه LBS میتوانید پیام صوتی را ارسال کنید. به اینصورت که میخواهید افراد را به سمت فروشگاهی سوق دهید. دستگاه LBS  را در فروشگاه مورد نظر نصب میکنید و لفن همراه همه افرادی که از آن مکان تردد میکنند زنگ میخورد و پیام صوتی شما برای آنها پخش میشود . اگر در همان حوالی چشمشان به  فروشگاه شما بیفتد حتما سری به آنجا خواهند زد. اینگونه شما مشتری را به فروشگاه خود دعوت کرده اید. حتی میتوانید در بدو ورود افراد به فروشگاه برای آنها پیام صوتی خوش آمد گویی نیز ارسال کنید.

چرا پیام صوتی را باید برای تبلیغ خود انتخاب کنیم ؟

روز به روز و با گسترش تکنولوژی روش های جدید درامدزایی و تبلیغ افزایش میابد. پیام صوتی نیز در حال حاضر رو به افزایش است. بیشتر شرکت ها و فروشگاه ها از پیام صوتی برای جذب بیشتر مشتری استفاده میکنند. با این روش نامتان پراوازه خواهد شد. چون روش جدیدی برای تبلیغ است و هنوز خیلی رواج نیافته هر کسی که پیام صوتی استفاده میکند نامش را در اذهان عمومی به ثبت میرساند.

شعار ایران پیامک برای پیام صوتی این است که حرفه ای شنیده شوید. وقتی از روش های جدید استفاده میکنید به نوعی به روز شناخته میشوید و باعث تشویق عموم مردم میشود که به سمت شما بیایند. در صورتی که سوالی راجب پیام صوتی داشتید میتوانید با پشتیبانی ایران پیامک در میان بگذارید.

شماره های تماس ایران پیامک: ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸-۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷

نمایندگینمایندگی پیشرفتهنمایندگی ویژه
تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۵ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : خیر
اطلاعات بیشتر
 ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
سفارش انلاین
پرفروشترین

تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود

تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۱۰ نمایند

دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
اطلاعات بیشتر
 ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال 
سفارش انلاین
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : نامحدود
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
اطلاعات بیشتر
 ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
سفارش انلاین
مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید