SEND TEST SMS

پیام صوتی موبایل 795 بازدید ۹ آبان ۱۳۹۵

پیام صوتی موبایل جزو بروزترین تبلیغات همگانی به حساب میاید. به اینصورت است که شما پیام صوتی را ضبط میکنید و برای مخاطبین خود ارسال میکنیدو هنگامی که ارسال شد موبایل مخاطب شما زنگ میخورد و به محض پاسخگویی پیام صوتی شما برای ایشان پخش میشود. چون ارسال پیام صوتی  از دسته از دسته روش های جدید تبلیغاتی است و علی رغم اینکه بیشتر بازاریابان و مدیران فروش به سمت پیام صوتی روی اورده  اند ولی هنوز خیلی شناخته شده نیست به همین دلیل میتواند تاثیر بیشتری داشته باشد چون هنوز برای همه تازگی دارد و این تازگی باعث بخاطر سپاری نام برند خواهد شد.

پیام صوتی موبایل

iran-sms-voice-sms

کافی است پنل پیام صوتی موبایل را از ایران پیامک تهیه کنید و با رمز عبوری که بعد از خریداری در اختیا ر شما ثرار میگیرد وارد پنل شده و پیام های صوتی را در قالب پیام های انبوه و تکی ارسال کنید. فقط باید از قبل فایل صوتی مربوط به تبلیغات را اماده کرده باشید شما میتوانید از طریق  اپلیکیشن های موبایلی نیز ارسال انبوه داشته باشید. میتوانید پیام های صوتی متنوعی را اماده کنید و در زمان های مختلف هر کدام که مدنظر شماست را ارسال کنید .

آیا با پنل صوتی میتوانیم پیام خوش امدگویی برای مشتریان ارسال کنیم؟

با پنل صوتی میتوانید تنظیم کنید که پیام های صوتی براساس پیش شمارههاف جنسیت، گروه سنی، منطقه ای و … ارسال شود برای اینکه در بدو ورود مشتریان برای انها پیام خو امدگویی ارسال شود باید دستگاه LBS تهیه کنید.

دستگاه LBS را هم میتوانید خریداری کنید و یا اجاره کنید. ایران پیامک میتوانید این دستگاه را در اختیار شما قرار دهد. جالب خواهد بود اگر هنگام ورود پیام صوتی درافت کنند ماندگار خواهید شد.

آیا خودمان نیز میتوانیم پیام های صوتی را اماده کنیم؟

بله شما خود نیز میتوانید این کار را انجام دهید اما بهتر است که اگر خیلی در ین کار وارد نیستید ضبط پیام صوتی موبایل را به افراد کاردان بسپارید تا بصورت تخصصی و زیبا فایل صوتی را برای شما اماده کنند یک اشتباه کوچک میتواند ذهنیت عموم را عوض کند. ایران پیامک با استفاده از گویندگان برتر رادیو و تلوزیون این کار را برای شما میتواند انجام دهد.

تا چه زمانی باید تبلیغات را ادمه دهیم؟

همانطور که میدانید تبلیغات میتواند شما را پیدار نگه دارد. برای ایکه با تبلیغات است که در ذهن مردم قرار میگیرید و انها هنگام خرید نام برند شما را به زبان میاورند. اگر شما صاحب یک رستوران هستید و اقدام به ارسال پیام صوتی کنید مطمئنا نام رستوران شما در خاطر افراد میماند و زمانی که میخواهند به رستوران بروند حتما نام شما هم در لیست انها موجود است و احتمالا سری به شما خواهند زد حال نوبت شاست که با کیفیت مطلوب انها را برای همیشه میهمان رستوران خود کنید.

برای اینکه از مشاوه های کارشناسان ایران پیامک اسفاده کنید میتوانید با ما تماس بگیرید. همین امروز شروع کنید تا یک روز زودتر پیشرفت کنید.

تعرفه های مربوط به ارسال پیام های صوتی یکسان است؟

شما با مرور تعرفه ها ، تعرفه ای که بیشتر بکارتان میاید را انتخاب میکنید . تعرفه ها را در ادامه مطالب حتما قرار میدهیم تا با اگاهی و شناخت بیشتری تصمیم گیری کنید. تعرفه های ارسال پیام صوتی  برای هر ثانیه محاسبه میشود یعنی اگر شما پیام صوتی ۳۰ ثانیه ای داشته باشید و تعرفه شما ۱۱ ریال باشد مبلغ هر پیام صوتی شما به قرار زیر محاسبه خواهد شد؟

ریال ۳۳۰= ۳۰*۱۱

فقط باید توجه داشته باشید که اگر پیام صوتی شما توسط گیرنده ناقص دریافت شود یعنی مخاطب پیام ۳۰ ثاینه ای را تا ثانیه ۱۲ گوش کند همان ۱۲ ثانیه برای شما محاسبه شود. بصورت زیر:

ریال ۱۳۲= ۱۲*۱۱

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

 

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید