SEND TEST SMS

پیام صوتی تبلیغاتی ایرانسل 1,025 بازدید ۲۶ مهر ۱۳۹۵

پیام صوتی تبلیغاتی ایرانسل یک نرم افزار اینترنتی است که به شما کمک میکند که به راحتی و سرعت بیشتر صدای خود را به گوش عموم برسانید و با این روش بیشتر شناخته شوید. فقط کافی است پنل پیام صوتی را خریداری کنید و بانام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل شده و پیام مورد نطر را برای مشتریان خود ارسال نمایید.

پیام صوتی تبلیغاتی ایرانسل

۳۵۷

گاهی اوقات مدیران فروش پیش خود فکر میکنند که ما یک برند معروف هستیم و نیازی به تبلیغات ندارید . در صورتی که اینگونه فکر میکنید صفحه را ببندید و در اینده نزدیک منتظر افت فروش و سرنگونی مجموعه خود باشید . زیرا رقبا به هیچ عنوان منتظر و بیکار نمیشینن و از این ابزار تبلیغاتی استفاده میکنند . حال برایتان در ارتباط با این ابزار تبلیغاتی سوالاتی پیش می آید که تقریبا در پایین به برخی از آنها پاسخ خواهیم دارد .

میدانید پیام صوتی تبلیغاتی ایرانسل چه کاربردی دارد؟

شما با خرید پنل صوتی تبلیغاتی ایرانسل میتوانید به همه افرادی که در حوالی فروشگاه یا رستوران شما عبور و مرور میکنند پیغام دهید که به فروشگاه شما هم سری بزنند. به این صورت شما باید مشخص کنید که در چند متری فروشگاه شما باید این پیام ارسال شود. بعد از مشخص کردن متراژ و آماده کردن پیام صوتی، همه افرادی که در آن حوالی رفت و آمد دارند گوشی تلفن آتها زنگ خواهد خورد و صدای پیام شما به گوش آنها میرسد.

آیا میدانید مبلغ دریافتی بابت پیام های صوتی چقدر است؟

در ادامه مطلب گزارش کاملی از تعرفه ها موجود است . در اینجا تنها به ارائه نکته های اکتفا میکنم و آن نکته این است که با توجه به تعرفه ها و نسخه های موجود برای پیام های صوتی ، مثلا اگر قرار باشد هر ثانیه از پیام را برای شما مبلغ ۱۳ ریال محاسبه کنند باید به ازای زمانی که مشتری به پیام صوتی شما گوش میکند مبلغ پیام را برای شما محاسبه کنند. وقتی شما پیام صوتی ۱۵ ثانیه ای را ارسال میکنید بعضی از مشتریان تا پایان ۱۵ ثانیه پیام را میشنوند ولی گاهی مشتری بعد از ثانیه ۶ تماس را قطع میکند در اینصورت باید هزینه همان ۶ ثانیه را محاسبه کنند ولی گاها و اکثرا مبلغ ۱۵ ثانیه به حساب شما منظور میشود. خدمات پیام صوتی که ایران پیامک در اختیار شما قرار میدهد با پیروی از این قانون هزینه های شما را کاهش داده و به هزای هر ثانیه ای که مشتری پیام را میشنود هزینه را از شما دریافت میکند.

ایران پیامک حامی شما…

تعرفه های موجود به قرار زیر است:

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

برای اینکه موضوع را بهتر درک کنید به نمونه زیر دقت کنید:

اگر پیام صوتی شما ۱۸ ثانیه باشد و نرخ هر ثانیه ۵۰ ریال باشد به ازای هر پیام صوتی که مشتری کامل گوش میکند اینگونه محاسبه میشود که : ۱۸ ثانیه ضربدر ۵۰ ریال

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید