SEND TEST SMS

پیامک صوتی ایرانسل 726 بازدید ۱۶ آذر ۱۳۹۵

پیامک صوتی ایرانسل

پیامک صوتی ایرانسل جند سالی است که مورد استفاده در تبلیغات قرار گرفته است. از جمله خدماتی است که بسیار پرطرفدار است هم از جانب مشتریان و هم از جانب افرادی که میخواهند تبلیغات انجام دهند.ایران پیامک پنل پیامک صوتی را برای همه افرادی که هم میخواهند تبلیغات گسترده داشته باشند و هم هزینه کمتری پرداخت کنند ارائه میدهد. بوسیله سامانه پیامک صوتی میتوانید پیام های صوتی که قبلا اماده کرده اید به اقسار نقاط کشور ارسال کنید.

پیامک صوتی ایرانسل

پیامک صوتی ایرانسل

اینکه گفته میشود پیامک صوتی ایرانسل یکی از روش های پرطرفدار تبلیغات محسوب میشود برای این است که کسانی که پیامک صوتی دریافت میکنند برایشان جذاب است. فقط تنها کافی است و البته باید گفت ضروری است که حتما پیام صوتی شما بگونه ای مونتاژ شده باشد که برای شنیده شدن جذابیت داشته باشد و مخاطب شما در ابتدای پیام صوتی تلفن خود را قطع نکند و مشتاق باشد که پیام صوتی شما را تا پایان با جان و دل گوش کند.

پیامک صوتی ایرانسل

اگر پنل پیامک صوتی ایرانسل را دریافت کنیم ، پیام های صوتی با نام ایرانسل ارسال میشود؟

خیر . پیام های صوتی با نام شخص شما و یا برند شما ارسال میشود. ایران پیامک با این کار به شما امتیاز داده است. یکی دیگر از خدماتی که ایران پیامک در اختیار علاقه مندان به تبلیغات پیامک صوتی قرار می دهد و آن ارائه نمایندگی پنا پیامک صوتی به آنهاست. کسانی که نمایندگی سامانه پیامک صوتی ایران پیامک را دریافت میکنند میتوانند از این راه درامدهای متعددی را کسب کنند.

پیامک صوتی ایرانسل

راه های کسب درامد از نمایندگی پنل پیامک صوتی چیست؟

شما با دریافت نمایندگی میتوانید درامدهای میلیونی در هرماه داشته باشید البته به شرط اینکه اول خودتان کاملا توجیح شوید تا بتوانید دیگران را نیز به درک برسانید و توجیحشان کنید. برای اینکه بتوانبد در کار نمایندگی موفق باشید باید ابتدا بازاریاب خوبی باشید و دیگران را بخوبی از خدمات خود اگاه کنید. از درامدهایی که میتوانید کسب کنید ، فروش نمایندگی جدید به افراد دیگر، فروش پنل ، فروش شارژ و … است.

پیامک صوتی ایرانسل

فروشنده پنل پیامک صوتی ایرانسل چه کسی است؟

شما پنل پیامک صوتی ایرانسل را از ایران پیامک خریداری میکنید. برای خرید میتوانید به وب سایت ایران پیامک مراجعه کنید و همه خدمات و محصولات ایران را بررسی و مشاهده کنید. ایران پیامک سالهاست که خدمات پیامکی اراده میدهد و در این کار بسیار تخصص دارد. اگر نمیدانید که چه نوع تبلیغی برای کار شما مناسب تر است و یا اینکه جگونه شروع کنید تا به موفقیت بیشتر دست یابید میتوانید با ایران پیامک تماس بگیرید و راهنمایی بخواهید.

پیامک صوتی ایرانسل

ایا پنل پیامک صوتی یکساله است؟

شما یکبار پنل پیامک صوتی را خریداری میکنید و مبلغی که پرداخت میکنید برای سال اول است . اگر میخواهید پنل پیام صوتی را برای سالهای بعد نیز مورد استفاده قرار دهید دیگر مبلغ پنل را پرداخت نمیکنید فقط مبلغی بعنوان پشتیانی سرور دریافت میکنید که البته آن هم با تخفیفی که ایران پیامک به شما میدهد مبلغی بسیار پایین خواهد بود.

پیامک صوتی ایرانسل

در پنل پیام صوتی ایرانسل نرخ پیام صوتی چگونه است؟

نرخ ها برای هر ثانیه به قرار زیر است:

نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال
 

پیامک صوتی ایرانسل

پنل پیام صوتی ایرانسل چه ویژگی هایی دارد؟

پنل پیام صوتی ایرانسل امکاناتی دارد که ارسال پیام صوتی را برای شما اسانتر خواهد کرد. برای مثال شما میتوانید پیام های صوتی را فقط برای خانم ها یا فقط برای اقایان ارسال کنید. میتوانید پیام های صوتی را به صنف های خاصی ارسال کنید. میتوانید به گرو های سنی مورد هدف خود مثلا ۱۶-۲۰ ارسال کنید. میتوانید پیام های صوتی را برای ارسال در روزهای اینده تنظیم کنید در اینصورت لازم نیست که شما حتما پای سیستم باشید و …

پیامک صوتی ایرانسل

پشتیبانی ایران پیامک در رابطه با خرید سامانه پیامک صوتی چگونه است؟

کاشناسان ایران پیامک در تمام ساعات کاری اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند و همه اموزش های لازم در هنگام خرید پنل پیام صوتی به شما داده میشود و حتی فایلی را در سامانه پیام صوتی قرار داده ایم تا در صورت نیاز به آن مراجعه کنید. شما از طریق ایمیل و قسمت تماس با ما در وب سایت ایران پیامک میتوانید با ما در ارتباط باشید و هر مشکل و سوالی که داشته باشید میتوانید بپرسید.

شماره های تماس : ۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷ و ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸

پیامک صوتی ایرانسل

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید