SEND TEST SMS

دریافت پیامک صوتی ایرانسل 947 بازدید ۱۰ آبان ۱۳۹۵

یکی از خدماتی که ایرانسل انجام میدهد ارایه پیام های صوتی است. با دریافت پیامک صوتی ایرانسل میتوانید به جمع ارسال کنندگان پیام های صوتی بپیوندید و از این تکنولوزی روز بهره مند شوید. ایران پیامک میتوانید پنل پیامک صوتی ایرانسل را در اختیار شما قرار دهد. شما میتوانید پیام های صوتی را به هر منطقه و هر شماره ای که میخواهید ارسال کنید و از درامدهایی که به شما تعلق میگیرید بهره ببرید. امروزه استفاده از پیام های صوتی رواج بیشتری یافته است به همین دلیل میتوان گفت درامئ شما روز بروز افزایش بیشتری خواهد یافت.

دریافت پیامک صوتی ایرانسل

iran-sms-voice-sms

پیام صوتی که  ایرانسل در اختیار شما قرار میدهد راهی برای پیشبرد کار و تجارت شما است. شما با این روش میتوانید نام برند خود را جهانی کند. با پیام صوتی میتوانید تبلیغات خود را بروز کنید . اگر شما بتوانبد از یک دستگاه LBS نیز استفاده کنید پیشرفت بهتری خواهید داشت چون با این دستگاه ما میتوانید به همه افرادی که از حوالی شما تردد میکنند نیز پیام ارسال کنید یعنی در تنظیمات مربوطه این گونه تعریف کنید که مثلا هر کسی که از متراژ ۲۰۰ متری اطراف فروشگاه یا شرکت ما رفت و امد میکند پیام صوتی دریافت کند در اینصورت هر فردی که از ۲۰۰ متری شما عبور کند تلفنش به صدا درمیاید و به محض پاسخگویی صدای پیغام شما را خواهد شنید.

پیامک صوتی

دریافت پیامک صوتی ایرانسل

پنل پیام صوتی ایرانسل که از ایران پیامک دریافت میکنیم چه مزایایی دارد؟

شما با پنل پیام صوتی ایرانسل میتوانید یک بانک اطلاعاتی دریافت کنید که ار شما را بسیار آسانتر کند. ایران پیامک با در اختیار گداشتن این بانک اطلاعاتی کمک بسیاری در ارسال پیام صوتی به شما میکند. به اینصورت که شما میتوانید با استفاده از این بانک اطلاعاتی پیام های صوتی خود را بصورت هدفمند ارسال کنید. یعنی بر اساس اصناف مختلف ، یا گروه های سنی و جنسیت پیام ها را طبقه بندب کنید. مثلا اگر اموشگاهی از پنل صوتی استفاده میکند میتواند مشخص کند که پیام صوتی فقط برای گروه سنی ۱۶-۱۸ سال و فقط برای پسران ارسال شود.

نمایندگی پنل پیامک صوتی

دریافت پیامک صوتی ایرانسل

 

هزینه و تعرفه پیام صوتی ایران پیامک چگونه است؟

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

تعرفه های مربوطه بصورت کامل در جدول بالا آمده است.

برای پیام های ارسال نشده باید هزینه پرداخت کنیم ؟

ممکن است شما پیام صوتی را ارسال کنید و تلفن مخاطب زنگ بخورد ولی مخاطب پاسخ ندهد یا مخاطب در دسترس نباشد اینگ.نه پیام ها جزو پیام های ارسال نشده به حساب میایند و د لیست ارسال مجدد قرار میگیرند اگر پیام دوباره ارسال نشده هزینه اینگونه پیام ها از شما دریافت نخواهد شد.فقط پیام هایی که ارسال موفق داشته اند مشمول هزینه میشوند.

ایران پیامک امادگی خود را برای پاسخگویی به سوالات شما اعلام میکند. با ما تماس بگیرید تا پاسخ هر گونه ابهامی که در مورد پیام های صوتی داشتید را دریافت کنید با پیام های صوتی میتوانید به اوج تجارت و کسب و کار خود برسید.

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید