SEND TEST SMS

پنل پیام صوتی 2,057 بازدید ۲۹ آبان ۱۳۹۵

پنل پیام صوتی یکی از راه های نوین در عرصه تکنولوژی برای تبلیغات گسترده محسوب میشود که میتواند شما را به اوج محبوبیت برساند. تبیلغات بصورت پیام صوتی به این طریق انجام میشود که شما بانکی از شماره ها را در اختیار دارید و میخواهید برای همه انها پیام صوتی ارسال کنید. فایل صوتی که میخواهید پخش شود را اماده میکنید و به همه این شماره ها یا به بخشی از انها ارسال را انجام میدهید. به محض ارسال پیام صوتی گوشی تلفن مخاطب شما زنگ میخورد و پیغام شما برای ایشان پخش خواهد شد. با پنل پیام صوتی ایران پیامک میتوانید به مشترکین همراه اول و ایرانسلی ها و حتی تلفن های ثابت نیز پیام صوتی ارسال کنید.

پنل پیام صوتی

iran-sms-voice-sms

با داشتن پنل پیام صوتی شما میتوانید تبلیغات گسترده ای در سطح شهر و یا منطقه و حتی کشوری انجام دهید. شاید فکر کنید که چگونه میتوانیم این کار را انجام دهیم. بله. ایران پیامک با بانک اطلاعاتی که در اختیار شما قرار میدهد شما میتوانید تبلیغات خود را در هر سطحی که مورد هدفتان است کار کنید. شاید شما بخواهید به دانشجویان یک منطقه پیام صوتی ارسال کنید. شاید بخواهید به عابرین یک محدوده پیام صوتی ارسال کنید. حتی شاید نظرتان این است که به همه مدارس یک منطقه پیام صوتی ارسال کنید. ایران پیامک با یک برنامه دقیق همه این اهداف را پیش بینی کرده و در این پنل گنجانده تا شما تبلیغات هدفمندی داشته باشید.

در چه مکانهایی پنل پیام صوتی کاربرد دارد؟

پنل پیامک صوتی را در همه مواردی که در بالا اشاره شد میتوانید استفاده کنید حال برای اینکه بهتر و روشنتر به درک موضوع برسید به ادامه مطالب خوب دقت کنید.

استفاده از پنل پیام صوتی در مدارس: شما میتوانید به والدین دانش اموزان مدرسه پیام صوتی ارسال کنید با این مفهوم که والدین گرامی شما به جلسه اولیاء و مربیان در تاریخ *** در ساعت ** دعوت شده اید. با این کار دانش اموزانی که پیغام تشکیل جلسه را به اطلاع خانواده خود نمیرسانند تنبیه میشوند.

استفاده از پنل پیام صوتی در دفاتر بیمه: میتوانید به مشتریانی که تاریخ بیمه انها رو به اتمام است اطلاع رسانی کنید.

استفاده از پنل پیام صوتی در دانشگاه ها: به دانشجوها اطلاع دهید که مهلت واریز شهریه انها است.

استفاده از پنل پیام صوتی در کارخانه: به مشتریان خود پیام صوتی ارسال کنند که حساب خود را تسویه کنند.

و موارد بیشتر…

پیام رسانی صوتی

هزینه پنل پیام صوتی چگونه محاسبه میشود؟

هزینه پیام صوتی شما بستگی به این دارد که پیام صوتی شما چند ثانیه باشد. مثلا اگر هر ثاینه از پیام صوتی شما ۱۲ ریال باشد و پیام صوتی شما ۲۵ ثانیه باشد برای محاسبه مبلغ آن باید ۲۵را در ۱۲ ریال ضرب کنید که هزینه یک پیام صوتی را به شما میدهد اما باید توجه داشته باشید که همه مخاطبین شما پیام صوتی را تا انتها گوش نمیکنند. مثلا اگر مخاطبی پیام شما را تا ثانیه ۱۸ گوش کند باید همان ۱۸ ثانیه برای شما محاسبه شود یعنی ۱۸ ثانیه ضربدر ۱۲ ریال. اما متاسفانه گاها این قانون را زیر پا میگذارند و کل مبلغ ۲۵ ثانیه را اط شما کسر میکنند.

sms-audio-novin

ایا مبلغی که برای خرید پنل پرداخت میکنیم مادام العمر است؟

خیر. شما مبلغی که در ابتدا پرداخت میکنید برای یکسال است. در سالهای اتی مبلغی برای نگهداری سرور باید پرداخت کنید که نسبت به مبلغ اولیه کمتر خواهد بود ولی اینکه هیچ مبلغی پرداخت نشود ممکن نیست. زیرا کسانی که این کار را انجام میدهد در مدت کوتاهی پشتیبانی ضعیفی خواهند داشت حتی گاها دیگر قادر به پشتیبانی نیز نخواهند شد.چون نمیتوانند جوابگو باشند و شکست خواهند خورد.

ایران پیامک با سالها فعالیت در زمینه پیام های صوتی و پیام کوتاه میتواند بهترین خدمات را برای شما ارائه دهد. ایران پیامک با پیروی از قوانین و چهارچوب های مربوط به پیام های متنی و صوتی حامی شما خواهد بود تا هم شما نیز بتوانید به درستی کار کنید و هزینه های کمتری را پرداخت کنید.

امکانات پیامک صوتی

پکیج های پنل پیامک صوتی به چه صورت است ؟

هزینه های پنل های پیامک صوتی به شرح زیر میباشد . شما میتوانید با توجه به نیاز خود یکی از پکیج های زیر را انتخاب کنید . نیاز نیست نگران باشید . پنل های پیامک صوتی امکان ارتقاء را دارند .

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال
مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید