SEND TEST SMS

پنل ارسال پیامک تبلیغاتی ایران پیامک 1,391 بازدید ۳۰ فروردین ۱۳۹۵

پنل ارسال پیامک تبلیغاتی ایران پیامک

در قسمت های پیشین در مورد پنل ارسال پیامک تبلیغاتی ایران پیامک صحبت کردیم که چیست و چگونه کار میکند . اکنون به بررسی های بیشتر این شغل میپردازیم . همه میدانیم که هر شغلی معایب و مزایایی دارد که این حرفه از این موضوع نیز جدا نیست .

پس بیایید با خوب و بد این شغل ( پنل ارسال پیامک تبلیغاتی ایران پیامک ) آشنا شویم و نکات مثبت و منفی آن را بررسی کنیم تا به یک دید کلی از این شغل برسیم . اگر تمایل دارید مطالب بعدی را با دقت مطالعه بفرمائید .

 

مزایا پنل ارسال پیامک تبلیغاتی ایران پیامک

در آغاز به نکات مثبت این شغل میپردازیم که باعث درآمد بالا میشود . در این شغل شما رئیس خودتان هستید . تمامی تصمیمات با شماست . همه کارها را خودتان انجام میدهید ، ائم از تنظیم قیمت ها ، وبسایت سامانه را مطابق سلیقه ی خود طراحی میکنید و هیچ شرکت ارائه دهنده نمایندگی در کار شما نمیتواند دخالت داشته باشد .

راه اندازی سامانه ارسال پیامک نیاز به پول زیاد و صرف هزینه بالا ندارد .

لازم نیست شما یک برنامه نویس گران قیمت داشته باشید . ایران پیامک در این زمینه فعالیت دارد قالب پیشفرضی در اختیار شما قرار میگذارد که به راحتی میتوانید آن را تغییر دهید . بدون متقبل شدن هزینه .

شما میتوانید با همان پیامک هدیه که بابت اخذ نمایندگی پنل پیام کوتاه دریافت کرده اید شروع کنید و نیازی به خرید پیامک اولیه ندارید . مطمئن باشید که حساب بانکی شما در این شغل خالی نمی ماند .

اعتبار پیامک شما تاریخ انقضا ندارد : به هردلیل و مشکلی که باعث فروش پائین شما شود . نباید نگران اعتبار پیامکی خود باشید . این اعتبار در حساب شما باقی میماند د هر زمان

این یک شغل کم استرس است . تمامی کارها شما بصورت انلاین و اتوماتیک انجام میشود . فقط کافیست کامپیوتر خود را روشن کنید . قالب سامانه و تمامی امکانات از پیش طراحی شده است . تنها مدیریت کاربران ، نمایندگان و اعتبار آنها بر عهده شماست . حتی اگر تخصصی در ارتباط با مدیریت آن نداشته باشید ما به شما فایل های آموزشی را میدهیم و به شما اطمینان خاطر میدهیم که در کنار شما هستیم .

درآمد بالا و بدون سقف در این کسب و کار : هیچ سقفی برای کسب درآمد شما در این تجارت وجود ندارد ، کافی است در کارهای خود جدی باشید و آنها را بر پایه نظم و انضباط با برنامه راهوری کنید . دو امر بسیار مهم باعث میشود که در این شغل سقف درامد برداشته شود . ۱ – ارسال انبوه پیامک در سراسر کشور در روز ۲- ترجیح دادن اکثریت کسب و کارها به نوع تبلیغات دیگر . زیرا نو تبلیغات هم ارزان تر است و هم بازدهی سریع تری را در بر دارد .

 

معایب پنل ارسال پیامک تبلیغاتی ایران پیامک

در ارتباط با مزایای پنل ارسال پیامک تبلیغاتی ایران پیامک سخن گفتیم . حال از معایب این تجارت گفتگو میکنیم تا درک بیشتری ما در این عرصه وارد میشویم .

یکی از معایب این تجارت پتانسیل کسب درآمد بالای ان است . زیرا با وجود این امکان افراد بسیاری وارد این شغل شده و این باعث میشود که رقابت زیادی ایجاد شود . اما با اراده قوی و پشتکار بالا این موضوع نیز حل میگردد و میتوانید درآمد بالای را از آن خود کنید .

در شروع کسب و کار از سود پیامکی بالا نخواهد بود . همانطور که میدانید برای رقابت با سایر افراد باید سود اندکی را بروی هر پیامک محاسبه کنید و این باعث میشود که از این موضوع منبع درامد آنچنانی نداشته باشید . حتی ممکن است برایتان خنده دارد باشد . ولی باید در نظر داشته باشید که هر روز تعداد مشتریان شما بیشتر می شود و به مبلغ خرید و فروش پیامکی شما نیز بالاتر میرود . بنابراین همین سود کم در آینده نزدیک تبدیل به یک درآمد ثابت و بالا میشود . پس باید در نظر داشته باشیم که در ابتدا درامد اصلی از طریق فروش سامانه پیام کوتاه و پنل ارسال پیامک تبلیغاتی ایران پیامک است .

با استفاده از مقاله ای که مطالعه کردید تا حدوددی در این زمینه اطلاعات کسب کرده اید . بنابراین میتوانید تصمیم بگیرید که در این عرصه وارد بشوید یا خیر . در صورتی که در تصمیم خود جدی هستید . مقالعه بعدی را که در ارتباط با کسب درامد نماینده است بیشتر آشنا شوید .

پنل ارسال پیامک تبلیغاتی ایران پیامک

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید