SEND TEST SMS

پنل نمایندگی سامانه پیام کوتاه 744 بازدید ۶ دی ۱۳۹۵

پنل نمایندگی سامانه پیام کوتاه ایران پیامک را دریافت کنید و با تبلیغات گسترده درامد خوبی در هر ماه داشته باشید. نمایندگان پنل sms میتوانند با توجه به اموزش های کارشناسان ایران پیامک بصورت حرفه ای عمل کنند و افراد زیادی را جذب نمایندگی خود کنند. شما میتوانید به افراد جدید نمایندگی بفروشید و مبلغ ثابتی را از ایشان دریافت کنید. میتوانید پنل های خود را بدون هیچ محدودیتی واگذار کنید و مبالغی هم از این بابت دریافت کنید. موارد دیگری درامدی هم برای نمایندگان وجود دارد.

پنل نمایندگی سامانه پیام کوتاه

نمایندگان میتوانند با شارژ کردن پنل کاربران و فروش شارژ به نمایندگان نیز کسب درامد داشته باشند. کسانی که میخواهند نمایندگی پنل اس ام اس دریافت کنند باید اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرند. زیرا زمانی که میخواهند نماینده جدید بگیرند و یا میخواهند بازاریابی کنند بتوانند همه سوالات را پاسخگو باشند و به گونه ای صحبت کنند که اطرافیان را مجاب به دریافت نمایندگی یا دریافت پنل اس ام اس کنند. میتوانید برای اطلاعات بیشتر به مقالات مراجعه کرده و به دقت بخوانید.

درباره نمایندگی پنل اس ام اس چه میدانید؟

ایران پیامک نمایندگی پنل اس ام اس خود را بعد از تایید مدارک ارسالی شما خواهد داد. شرایط سختی برای دریافت نمایندگی پیش روی شما نیست. حتی نیازی نیست که در این کار متخصص باشید. ایران پیامک همه اموزش ها را برای شما در فایلی قرار داده است که میتوانید با استفاده از آن بر سامانه کاملا مسلط شوید. در صورتی که مشکلی در این زمینه وجود داشت که مطلبی را متوجه نشدید میتوانید با ایران پیامک تماس بگیرید یا تیکت بگذارید.

 

چگونه میتوانید نمایندگی پنل اس ام اس داشته باشید؟

گاها افرادی که میخواهند نمایندگی پنل اس ام اس دریافت کنند تصور میکنند که بعد از خرید نمایندگی یا پنل اس ام اس باید برنامه خاصی بر روی سیستم ایشان نصب شود تا بتوانند فعالیت خود را اغاز کنند و پرسش هایی از این قبیل که بعد از خرید چه مدت طول میکشد که برنامه را برای نصب ارسال کنید؟! این تصور کاملا اشتباه است. زمانی که شما نمایندگی اس ام اس را خریداری میکنید بعد از ارسال مدارک و تایید انها ، با رمزو پسوردی که متعلق به شما است میتوانید وارد سامانه شوید. در واقع سامانه اس ام اس یک درگاه اینترنتی است.

برای خرید نمایندگی چه میزان سرمایه لازم است؟

این بسته به نماینده دارد که بخواهد چگونه کار کند. اما امکانات اولیه فقط خرید نمایندگی مورد نظر، یک سیستم کامپیوتر که به اینترنت متصل باشد.حتی میتوانید در منزل شروع به کار کنید.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پیامکنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۱۰ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۰۴ ریال نامحدود۳ شماره ۱۴ رقمی۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

ایا میدانید میتوانید با پنل اس ام اس ایران پیامک هدفمند تبلیغ کنید؟

ارسال هدفمند یعنی اینکه شما فقط به افراد مورد نظر که فکر میکنید اگر پیام های شما را دریافت کنند شاید در دسته مشتریان شما قرار بگیرند پیام ارسال کنید. مثلا برای اموزشگاه های کنکور به اینصورت است که مسلما میخواهند به دانش اموزان پیام ارسال کنند در اینصورت میتوانند با ارسال هدفمند گروه سنی پیام های خود را به ایشان ارسال کنند. یا زمانی که میخواهید پیام فقط به دست مشاغل خاص برسد. همه موارد را ایران پیامک پیش بینی کرده تا کمتر هزینه کنید و بیشتر نتیجه بگیرید.

نمایندگی پنل اس ام اس چه امکاناتی دارد؟

از مهمترین امکاناتی که میتوان بیان کرد این است که میتوانید منشی پیامکی داشته باشید، ارسال بر اساس گروه سنی یا جنسیت داشته باشید. ارسال با پیش شماره های مشخص، ارسال به مشاغل و اصناف دلخواه، ارسال به تمامی استان ها، ارسال با مناطق مورد نظر، ارسال با نقشه، ارسال با LBS ارسال با دکل، ارسال با کد پستی، ارسال برای تمام اپراورها،ارسال از موبایل، ارسال با پیام های انبوه، گروهی و تکی

تفاوت داشتن نمایندگی پنل اس ام اس با خرید پنل اس ام اس در چیست؟

زمانی که شما نمایندگی دریافت میکنید میتوانید پیام های تبلیغاتی ارسال کنید، میتوانید خطوط اختصاصی و شارژ پنل بفروش برسانید، نمایندگی جدید و پنل جدید بفروشید و از همه این موارد درامدهای جداگانه ای داشته باشید. اما زمانی که شما پنل خریداری میکنید فقط میتوانید برای موسسه خود پیام تبلیغاتی ارسال کنید و یا برای دیگران این کار را انجام دهید و مبلغی دستمزد از ایشان دریافت کنید.

پنل نمایندگی سامانه پیام کوتاه

چرا ایران پیامک را انتخاب کنیم؟

ایران پیامک با سالها فعالیت در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت و حتی پنل های اس ام اس و پیام های صوتی توانسته است در این مدت جزء بهترین ها باشد و با پشتیبانی درست و خدمات کامل رضایت مشتریان را جلب کند. هر روز که میگذرد خانواده ایران پیامک بزرگتر میشود و این را مهم به موجب لطف خدا و سپس تلاش کادر ایران پیامک میدانیم. افرادی هم که از خدمات ایران پیامک استفاده کرده اند بخوبی میدانند که چگونه پشتیبانی و هدایت میشوند.

پنل نمایندگی سامانه پیام کوتاه

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید