SEND TEST SMS

پنل نمایندگی سامانه پیامک 777 بازدید ۲۵ آذر ۱۳۹۵

ایران پیامک پنل نمایندگی سامانه پیامک پیشرفته ای طراحی کرده است که به وسیله آن میتوانید بسیار اسانتر همه امور مریوط به تبلیغات پیامکی را انجام دهید. مهمتر از آنکه با داشتن نمایندگی سامانه پیامک میتوانید درامدزایی هم داشته باشید . افرادی هستند که بدنبال کاری مناسب و پردرامد هستند حتی افرادی هستند که بدنبال کار دوم هستند. کار کردن با پنل پیام کوتاه کار بسیار اسانی است به همین دلیل کافی ست کمی در مورد ارسال پیامک کوتاه مطالعه داشته باشید تا بیشتر متوجه موضوع شوید.

پنل نمایندگی سامانه پیامک

پنل پیام کوتاه در واقع برنامه ای تحت وب است که شما از طریق سامانه فعالیت میکنید. گاها افراد تصور میکنند که پنل پیامک کوتاه از دسته نرم افزارهایی است که بعد از خرید باید بر روی سیستم کامپیوتری آنها نصب و راه اندازی شود. این تصور کاملا اشتباه است. همانطور که گفته شده پنل sms یک برنامه تحت وب است که شما تنها از طریق یک صفحه در سامانه همه امور را مدیریت میکنید. سوالات زیر احتماالا سوال بسیاری از کاربران دیگر نیز باشد که توسط کاربران پرسیده میشود.

بعد از خرید پنل پیامکی چگونه نرم افزار به سیستم وصل میشود؟

سوالاتی از این دسته که توسط کاربران پرسیده میشود. باید گفت که لازم نیست برای کار کردن با پنل برنامه یا نرم افزار خاصی را به سیستم خود نصب کنید . زمانی که شما بصورت انلاین یا بعضا بصورت حضوری پنل پیامک کوتاه را دریافت میکنیدسوالاتی از شما پرسیده میشود که بعد از پاسخگویی کامل به همه موارد خرید شما به پایان میرسد . حال برای راه اندازی پنل پیامکی کافی ست تصویر کارت شناسایی خود را ارسال نمایید . از این پس میتوانید شروع به فعالیت کنید.

چگونه میتوانیم با داشتن پنل نمایندگی سامانه پیامک کسب درامد کرد؟

زمانی که شما نمایندگی دریافت میکنید روش ها ی مختلف درامدی خواهید داشت. شما میتوانید با فروش پنل پیامکی کسب درامد کنید. میتوانید با فروش نمایندگی جدید، فروش شارژ و خطوط اختصاصی و تبلیغات برای دیگران نیز درامد داشته باشید. در همه این موارد از مبلغ فروش اولیه یک مبلغ ثابتی را دریافت میکنید ولی درامد شما در این نقطه به پایان نمیرسد هر زمانی که فرد جدید از طریق پنل خود پیامک ارسال میکند مبلیغ از آن هم برای شما خواهد بود.

با چه مبلغی میتوانیم نمایندگی پیامک کوتاه را داشته باشید؟

برای داشتن نمایندگی پنل پیامک کوتاه و یا خرید پنل پیامکی لازم نیست سرمایه زیادی داشته باشید این یکی از محاسن این کار است که هر فردی میتواند با مبلغ کم یک کار بزرگ را شروع کند. ایران پیامک پنل های پیام کوتاه و نمایندگی ها را در چند نسخه با قیمت های متفاوت به فروش میرساند. اولین کاری که برای خرید پنل پیام کوتاه و نمایندگی ها باید انجام دهید بررسی همین تعرفه ها است. البته میتوانید پنل ها و نمایندگی های خود را بعدا هم ارتقاء دهید.

نمایندگی پیامک

در مورد نسخه های نمایندگی پیام کوتاه چه میدانید؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد نسخه های نمایندگی اس ام اسی جدول زیر را بررسی کنید.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پیامکنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۱۰ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۰۴ ریال نامحدود۳ شماره ۱۴ رقمی۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

سود فروش پنل پیام کوتاه چگونه محاسبه میشود؟

اگر شما بتوانید در هر ماه بصورت میانگین ۵ پنل به فروش برسانید حدودا ۵۰۰/۰۰۰ درامد خواهید داشت این درامد میتواند بیشتر هم باشد ولی در هر صورت تنها درامد شما نیست. اگر کاربران شما در مجموع در هر روز ۲۰/۰۰۰ پیامک ارسال کنند و از هر پیامک ۲ تومان برای شما باشد درامد ماهانه شما از این بابت ۱۲۰۰/۰۰۰ میشود. فروش نمایندگی و شارژ پنل هم که بصورت مجزا محاسبه میشود. در اینده کوتاه همه این موارد جزو درامدهای ثابت شما خواهد شد.

فروش شماره های اختصاصی به چه صورت انجام میگیرد؟

همانطور که میدانید شماره هر چه رندتر باشد قیمت بالاتری دارد مانند شماره های خطوط تلفن همراه. میتوانید با سفارش گرفتن برای فروش شماره های اختصاصی مبلغی دیگر به درامد خود اضافه کنید. اگر بتوانید در ماه ۱۰ خط تلفن به فروش برسانید که مسلما بیشتر نیز خواهد شد و سود هر کدام حداقل ۱۵۰۰۰ تومان باشد از این روش میتوانید در هر ماه ۱۵۰۰۰۰ تومان نیز درامد داشته باشید. در همه مثال های بالا حداقل های فروش و سود محاسبه میشود ضمن اینکه موارد درامد زایی چند مورد است که اگر از هر کدام در هر ماه مبلغی سود عاید شما کند درامد بالایی خواهید داشت. باید بازاریاب خوبی باشید.

پنل نمایندگی سامانه پیامک

ایا میدانید با داشتن نمایندگی پیامکی از ایران پیامک می توانید مستقل کار کنید؟

درست است. اگر شما نمایندگی ایران پیامک را دریافت کنید لازم نیست زیر نظر ایران پیامک و با نام ایشان فعالیت کنید . با هر نامی که تمایل دارید میتوانید کار کنید و  نمایندگی و پنل به فروش برسانید. اگر صاحب یک شرکت هستید و نمایندگی sms هم دارید میتوانید با نام شرکت خود فعالیت کنید. یکی از محاسن نمایندگی های ارسال پیامک این است که به کاربران خود این اختیار را داده است که لوگو و نام تجاری خود را داشته باشند.

پنل نمایندگی سامانه پیامک

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید