SEND TEST SMS

پنل اس ام اس 888 بازدید ۲۴ آذر ۱۳۹۵

در این مطلب قصد دارم پنل اس ام اس را بصورت کامل برای شما روشن کنم. ایران پیامک سامانه ای را راه اندازی کرده است که به همه افرادی که میخواهند از راه تبلیغات درامد خود را بالا ببرند کمک میکند که ارزانتر و اسانتر اگهی های خود را به حضور همه افراد از هر قشری برساند. پنل اس ام اس به اینصورت عمل میکند که شما پیام مورد نظرتان را اماده میکنید و به روش هایی که در ادامه گفته خواهد شد ارسال میکنید البته داخل سامانه پیامک کوتاه پیام های پیش فرضی نیست قرار گرفته است که از آنها نیز  میتوانید کمک بگیرید.

پنل اس ام اس

با پنل اس ام اس ایران پیامک به راحتی میتوانید به همه مخاطبین خود با یک اشاره پیام کوتاهی با نام و نام خانوادیی و تاریخ تولد و موارد دیگر ارسال کنید. کدهایی در پنل sms قرار گرفته است که لازم نیست پیام کوتاه را با نام همه افراد تایپ و اماده کنید. کافی ست کد مورد نظر را در سامانه انتخاب کنید تا به هر روشی که مد نظر شماست پیام کوتاه ارسال شود. مثلا پیام کوتاهی مانند جناب اقای احمدی بیمه شما در تاریخ ۹۵/۹/۳۰ به پایان خواهد رسید. این یک کد است کسی که از پنل استفاده میکند لازم نیست موارد را یکی یکی تایپ کند.

پنل اس ام اس چه قابلیت هایی دارد؟

قابلیت های پنل اس ام اس ایران پیامک بسیار زیاد است. بصورت مختصر نمونه هایی از قابلیت ها را بیان میکنم. پنل sms ایران پیامک بسیار هوشمند عمل میکند یعنی شما میتوانید پیام کوتاه ها را بصورت هدفمند و طبق برنامه ریزی خودتان ارسال کنید.

۱- پیام ها را میتوانید بر اساس شغل افراد ارسال کنید مثلا میخواهید پیام شما فقط برای دفتر بیمه ارسال شود.

۲- میخواهید پیام شما فقط به دست بانوان برسد. مثلا در ارایشگاه بانوان

۳-پیام کوتاه فقط به دست گروه سنی ۱۵-۲۰ برسد. مثلا در اموزشگاه های کنکور

۴-میخواهید پیام کوتاهی در روزهای اینده ارسال شود ولی خودتان در ان زمان به سیستم دسترسی ندارید میتوانید از روش ارسال در اینده سامانه استفاده کنید.

۵- میتوانید مشخص کنید که فقط برای افرادی که شماره های انها با ۰۹۳۶۵۵۵ شروع میشود پیام ارسال کنید.

۶- و بسیاری موارد دیگر …

چرا پنل اس ام اس را خریداری میکنید؟

ایران پیامک پنل اس ام اس خود را به چتد تعرفه مجزا تقسیم بندی کرده است. شما هر تعرفه ای را که میخواهید میتوانید انتخاب کنید . باید تعرفه ای را انتخاب کنید که متناسب با فعالیت شما باشد و بتوانید هزینه های آن را پرداخت کنید. البته در کل هزینه ارسال پیام کوتاه برای تبلیغات کمتر از روش های تبلیغ مانند تبلیغات گسترده در رادیو و تلوزیون و… است. شاید بخواهید از تراکت و روزنامه استفاده کنید اما تراکت که معمولا در محدوده ای پخش میشود و روزنامه هم احتمالا مطالعه نمیشود ولی پیام کوتاه خوانده میشود.

ایا میخواهید پنل اس ام اس را خریداری کنید؟

برای خرید پنل پیام کوتاه ایران پیامک میتوانید از طریق وب سایت در عرض چند ذقیقه خرید و راه اندازی را انجام دهید به شرط اینکه شما هم با ایران پیامک همکاری کنید و همه مدارک را سریع ارسال کنید تا راه اندازی پنل شما به سرعت انجام شود. بعد از انتخاب تعرفه خود میتوانید انلاین خرید خود را انجام دهید تصاویر کارت ملی و شناسنامه خود را برای ما ارسال کنید تا پنل شما فعال شود تا قبل از ارسال تصویر کارت شناسایی خود پنل شما غیر فعال خواهد بود.

سرمایه لازم برای خرید پنل اس ام اس و کار کردن با آن چقدر است؟

فقط باید پنل را خریداری کنید. بعد از خرید پنل کافی ست یک کامپیوتر خانگی متصل به اینترنت داشته باشید و بتوانید با کامپیوتر کار کنید. بعد از خرید پنل به اندازه ای که میخواهید پیام ارسال کنید پنل خود را شارژ کنید و شروع به کار کنید. حتی میتوانید در منزل کار کنید که هزینه ای هم برای مکان پرداخت نکنید.

چگونه میتوانید با پنل اس ام اس کار کنید؟

پنل اس ام اس ایران پیامک به گونه ای برنامه نویسی شده است که به راحتی میتوانید با آن کار کنید. همه مراحل طی فایلی که در سامانه موجود است بعد از خرید اموزش داده میشود. در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید با ما در ارتباط باشید. البته هم پنل اس ام اس و هم فایل اموزشی طوری اماده شده است که در عین سادگی بسیار هوشمند و قدرتمند است.

از پنل تا چه زمانی میتوانیم استفاده کنیم؟

مبلیغ که شما بایت خرید پنل پرداخت میکنید برای یکسال است . در این مدت اگر شارژ پنل شما به اتمام رسید میتوانید ان را شارژ کنید ولی بعد از اتمام این یک سال مجددا باید مبلغی را بایت خرید پنل پرداخت کنید. پنل شما تغییر نخواهد کرد این مبلغ فقط برای پشتیبانی سرور پرداخت میشود که البته با تخفیفی که ایران پیامک به شما میدهد مبلغی کمتر از مبلغ اولیه خواهد شد. سالانه مبلغی را پرداخت میکنید و برای همیشه میتوانید از پنل استفاده کنید.

ایا همه پیام ها ارسال میشود؟

مسلما نمیتوان گفت ارسال همه پیام ها ۱۰۰% است. زیرا بعضی از شماره ها در دسترس نیستند گاها شماره ها خاموش هستند که در اینصورت نمیتوان اقدامی انجام داد. ولی برای برخی شماره ها که پیام های تبلیغاتی را دریافت نمیکنند میتوان یک شماره خدماتی دریافت کرد که در اینصورت به همه شماره هایی که در بلک لیست مخابرات هستند نیز پیام کوتاه ارسال خواهد شد.

پنل اس ام اس

برای هزینه پیام های ارسال نشده چه اتفاقی می افتد؟

هزینه پیام هایی که ارسال نمیشود به پنل شما عودت میشود. هزینه پیام هایی که به دلایل ذکر شده در بالا ارسال نمی شوند برگشت داده میشود. حال اگر یک شماره خدماتی دریافت کنید که مشکل سوم حل میشود . شماره های بلک لیست هم پیام شما را دریافت میکنند.

پنل اس ام اس

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید