SEND TEST SMS

پنل پیام صوتی رایگان 1,660 بازدید ۱ آذر ۱۳۹۵

شرکت مخابرات استان تهران اولین سازمانی بود که پنل پیام صوتی رایگان ارسال کرد. یک فایل صوتی اماده را برای مشترکین تلفن های ثابت ارسال کرد. پس از آن شرکت ها و سازمان های دولتی دیگر نیز پیغام های خود را بصورت صوتی ارسال میکردند.پنل پیام صوتی امروزه مورد استفاده اکثریت شرکت های خصوصی و دولتی قرار گرفته است و افرادی که این نوع خدمات را ارائه میدهند نیز سود خوبی را عاید میشنود.

پنل پیام صوتی رایگان

iran-sms-voice-sms

گسترش استفاده از پیام های صوتی هم به نفع استفاده کنندگان و هم به نفع کسانی که این خدمات را ارائه میدهند میباشد. زیرا با سرعت بیشتری و با هزینه کمتری کالاها و محصولات خود را تبلیغ میکنند و مطمئن خواهند بود که پیام ها بدست مخاطبین انها رسیده است.

از محاسنی که پیام های صوتی دارند این است که میتوانیم احساسات خود را از طریق صدا به مخاطبان خود انتقال دهیم و همین باعث  میشود که در خاطر انها باقی بمانیم. امروزه پیام های صوتی بصورت اینترنتی ارائه میشود که کار را بسیار اسانتر از پیش کرده است.

پیام های صوتی زمانی کاربردی تر شد که اولا شرکت های شرکت های زیر ساخت در آن مداخله کردند و آن را بصورت اینترنتی ارائه دادند دوما گویندگان برتر رادیو و تلوزیون پا به عرصه تبلیغات گذاشتند و پیام های صوتی را ضبط کردند. وقتی پیام صوتی با صدای سرشناسان جامعه باشد تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت زیرا مخاطب تا پایان پیام صوتی را گوش میدهد و بخاطر میسپارد.

ارسال پیام صوتی رایگان

پنل پیام صوتی رایگان

گاهی پیام های صوتی شامل یک صدا است و فقط یک نفر است که صحبت میکند ولی گاهی پیام های صوتی مانند پیام های بازرگانی تلوزیون چند نفر را شامل میشود که باهم به ضبط میپردازند. این کار بسته به نوع هدف و تبلیغ و سلیقه شما متفاوت خواهد بود.

یکی از مهمترین کاربردهای پنل پیام صوتی رایگان این است که بجای بازاریابان مورد استفاده قرار گرفته است و زمانی که مخاطب بخواهد سفارش خرید دهد یا با مدیر فروش صحبت کند با فشار دادن یک کلیدمیتواند این کار را انجام دهد. بسیار اسان و کم هزینه خواهد بود اگر بخواهیم از پنل پیام صوتی بجای بازاریابان استفاده کنیم.

زیرا هم در زمان صرفه جویی شده است (زیرا در هز زمانی از شبانه روز میتوان از پنل پیام صوتی استفاده کرد) ، هم هزینه افراد بازاریاب کسر میشود. هم هزینه تلفنی که باید پرداخت میکردیم کسر میشود. همه افراد برای تبیلغ محصولات و برند خود بدنبال ابزاری میگردند که اولا بروز باشد،

حتما بدست مخاطبین برسد، به صرفه باشد، در کمترین زمان ممکن به بازدهی برسند هستند جون پیام صوتی همه این ویژگی ها را دارا میباشد بیشتر مدیران فروش و بازاریابان از پنل پیام صوتی استفاده میکنند.

امکانات پیامک صوتی

پنل پیام صوتی چه امکاناتی را به استفاده کنندگان ارائه میدهد؟

مختصری از امکانات پیام های صوتی را در این قسمت بیان میکنیم . به ادامه مطالب خوب دقت کنید.

۱- شما میتوانید پیام های صوتی خود را بصورت تکی و گروهی ارسال کنید. میتوانید شماره ها را بصورت دستی وارد کنید یا از دفترچه تلفن خود که اماده کرده اید استفاده کنید. حتی میتوانید شماره ها را از اکسل وارد کنید. این روش کار شما را بسیار راحتر خواهد کرد.

میتوانید در اکسل شماره های خود را گروه بندی کنید و هنگام ارسال پیام های صوتی از انها استفاده کنید. مثلا گروه مشتریان، گروه فروشندگان، گروه نماینده ها و …در زمان نیاز از هر کدام از این گرو ها که مورد نیاز شما بود استفاده مرده و به شماره های انها پیام صوتی ارسال نمایی.

۲-ارسال بر اساس جنسیت افراد: اگر میخواهید پیام صوتی شما فقط برای خانم ها یا فقط برای اقایان ارسال شود میتوانید از این امکان پنل پیام صوتی ارسال کنید. مثلا سالن های زیبایی میخواهند فقط پیام صوتی خود را برای خانم ها ارسال کنند چون تبلیغ انها مختص بانوان است. این امکان به انها کمک خواهد مرد که تبلیغات هدفمندی داشته باشند.

۳-ارسال بر اساس گروه سنی: میخواهید پیام های صوتی شما فقط به گروه سنی خاصی ارسال کنند مثلا برای گروه سنی ۱۸ تا ۲۵

۴-ارسال بر اساس مشاغل مختلف: اگر میخواهید فقط به افراد خاصی که شغل خاصی دارند پیام صوتی ارسال کنند مثلا میخواهید پیام های صوتی فقط برای دفاتر بیمه پیام صوتی ارسال کنید.

۵-ارسال از روی نقشه (Map): در پنل پیام صوتی نقشه ای طراحی شده است که میتوانید از روی نقشه مکان مورد نظر را انتخاب کنید و تبلیغات پیام صوتی خود را ارسال کنید.

۶-ارسال شهری ، منطقه ای، کشوری: میتوانید به هر شهر یا منطقه ای که میخواهید در سطح کل کشور پیام صوتی ارسال کنید.

۷- ارسال بر اساس کد پستی، پیش شماره: میتوانید بر اساس پیش شماره افراد و یا پیش شماره های کد پستی پیام های صوتی را ارسال کنید.

۸- و …

در همه موارد بالا بانک اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که میتوانید به راحتی همه پیام ها را با هدفی که دارید انجام دهید.

ارسال از طریق LBS

LBS چیست و چگونه میتوان پیام صوتی را با LBS ارسال کرد؟

LBS یکی از ابزارهای کاربردی و مهم برای ارسال پیام های صوتی است. با LBS میتوانیم پیام های صوتی را برای افرادی که از محدوده مشخصی تردد میکنند ارسال کرد. مثلا بعضی از فروشگاه های بزرگ از LBS استفاده میکنند و مشخص میکنند که افرادی که در محدوده ** متری فروشگاه وارد میشوند تلفن همراهشان زنگ میخورد و پیام صوتی فروشگاه را میشنوند. دستگاه LBS را هم میتوانید اجاره کنید و مبلغ اجاره ان را پرداخت کنید و هم میتوانید ان را خریداری کنید.

اگر دستگاه را بخواهید اجاره کنید باید ضمانتنامهه بانکی داشته باشید.اگر بتوانید به همراه پنل پیام صوتی از دستگاه LBS استفاده کنید بسیار بهتر خواهد بود. زیرا با داشتن این دستگاه همه افرادی که از مکان مورد نظر شما عبور میکنند بصورت خودکار پیام صوتی دریافت میکنند.

مثلا شما اگر هتل دار هستید میتوانید با استفاده از LBS همه مسافرینی که به هتل شما وارد میشوند به محض ورود پیام صوتی خوش امدگویی دریافت کنند همین یک پیام شاید باعث شود مسافر میهمان هتل شما شود.

امکانات و تعرفه های پنل پیامک صوتی

هزینه های پیام های صوتی چگونه محاسبه میشود؟

شما میتوانید پیام های صوتی خود را از طریق تلفن ثلابت خود نیز ارسال کنید. در این حالت هزینه ای ارسال پیامک صوتی بر روی قبض تلفن شما خواهد امد. برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید نرم افزاری از ایران پیامک دریافت میکنید و ان را به تلفن ثابت خود متصل میکنید و از طریق پنل پیام صوتی پیام های صوتی خود را ارسال میکنید.

در پایان به تعداد پیام های ارسال شده هزینه ان به حساب قبض شما ارسال میشود.البته پنل پیام های صوتی ایران پیامک دارای تعرفه ها و پکیچ های متفاوتی است که در ادامه مطالب طی جدولی قرار خواهم داد تا با اگاهی بیشتری نسبت به انتخاب ان تصمیم بگیرید.

با توجه به تعرفه ای که شما انتخاب میکنید مبلغ هزینه برای شما محاسبه میشود. مثلا اگر شما پکیجی را انتخاب کنید که تعرفه آن برای هرثانیه ۵۰ ریال باشد و پیام صوتی که شما اماده کرده اید ۱۵ ثانیه باشد هزینه هر پیام صوتی شما میشود: ۱۵ثانیه ضربدر ۵۰ ریال

هزینه های پکیج ها به شرح زیر میباشد .

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

مشاوره طلایی

تلفن های تماس ایران پیامک ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸ و ۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷ است. شما میتوانید سوالات خود را با شماره گیری شماره های ذکر شده جویا شوید و یا با قسمت تماس با ما در وب سایت ایران پیامک https://iransms.net با ما در ارتباط باشید.

با ایران پیامک حرفه ای شنیده شوید.

اهمیت استفاده از پنل پیام صوتی رایگان

اهمیت استفاده از پیامک صوتی از آنجایی شروع شد که فایل های صوتی توسط گویندگان مطرح صدا و سیما ضبط شده و چهره بسیار زیبایی به برندینگ کردن یک مجموعه ای داد ، یکی از دلایل موفق بودن پیامک صوتی این است که میتوان احساس شور و هیجان را از طریق صدا به مخاطب انتقال داد . به همین دلیل است که تبلیغات از طریق پیامک صوتی موثر تر از سایر تبلیغات است .

در گذشته استفاده از این ابزار بسیار پر هزینه بود زیرا گویندگان مبالغ بالایی دریافت میکردن ، اما در حال حاضر گویندگان نام آوری وجود دارند که با صدای گرم و دلنشین متن درخواستی شما را تبدیل به فایل صوتی پر احساس میکنند .

با در نظر داشتن این موارد تمامی کسب و کار ها از این ابزار تبلیغاتی قدرتمند استفاده کرده و محصولات خود را تبلیغ میکنند . در نتیجه اهمیت استفاده از پیامک صوتی بیشتر از قبل است .

 

 

کاربرد های پیامک صوتی

 کاربرد های پنل پیام صوتی رایگان

در سال ۲۰۱۰ میلادی امکانات جالبی به پیامک صوتی داده شد ، که بسیار جالب و پر کاربرد بود . با توجه به بازاریابی تلفنی افراد زیادی باید استخدام شده و تحت تعلیم بازاریابان حرفه ای قرار میگرفتند . این موضوع هزینه بسیار زیادی برای شرکت ها داشت ،

امکان اینکه موفقیت انها بالای ۵۰ % باشد ، خیلی کم بود . اما با پیدایش ابزار پیامک صوتی ، شرکت ها برای بکار گیری از این افراد صرف نظر کردن و با یک پیامک صوتی تبلیغات خود را انجام دادن .

در ضمن اگر مشتری همان زمان درخواست سفارش را میداد با فشار دادن یکی از دکمه ها به کارشناسان ان مجموعه انتقال داده میشد . این تکنولوژی یکی از کاربردهای پیامک صوتی بوده است .

 

 

امکانات پیامک صوتی

امکانات پنل پیام صوتی رایگان در پنل ایران پیامک

امکانات بسیار زیادی در پنل ایران پیامک وجود دارد که به برخی از انها بصورت مختصر اشاره میکنیم

ارسال بصورت تکی و گروهی : در این نوع ارسال شما به راحتی میتوانید به بانک شماره های خود بصورت تکی یا گروهی ( وارد کردن شماره مستقیم – اکسل – متنی و یا دفترچه تلفن موجود در سیستم ) ارسال خود را انجام بدهید .

ارسال کشوری و منطقه ای : در این نوع شما نوع ارسال ، سپس استان و در نهایت شهر را انتخاب میکنید و فایل پیامک صوتی را در پنل درج کرده و اقدام به ارسال انها میکند .

ارسال به اصناف و مشاغل : در پنل ایران پیامک ، امکان ارسال پیام صوتی به مشاغل و اصناف نیز وجود دارد . برای استفاده از این امکان به بخش ارسال – ارسال به اصناف و مشاغل مراجعه کرده و استان مورد نظر و شهر زیر مجموعه و شغل مورد نظر اقدام به ارسال پیام صوتی کنید .

ارسال به سن و جنسیت : در این ماژول میتوانید در ابتدا جنسیت و سپس سن را مشخص کرده و فقط به آن بانک اطلاعاتی پیام خود را ارسال کنید .

ارسال زماندار : در این قسمت میتوانید تنظیم کنید پیام صوتی شما بصورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، سالانه ، دوره ای و یا در یک تاریخ و ساعت مشخص مشخص ارسال شود .

ارسال از روی نقشه : با مشخص کردن یک منطقه خاص بروی نقشه میتوانید به افراد آن منطقه پیامک صوتی خود را ارسال کنید .

در این پنل امکانات بسیاری وجود دارد که ما فقط به منوی ارسال اشاره کرده ایم

 

 

 

ارسال پیام صوتی با خطوط شما

امکان ارسال پیام صوتی از طریق شماره ثابت خودتان

 

به جرات میتوان گفت این نوع تبلیغ پیام صوتی به صورت رایگان است ، زیرا هزینه آن بروی فیش تلفن ثابت می اید . برای این کار میتوانید سخت افزار چند پورت از ایران پیامک دربافت کرده و به خطوط تلفن خود متصل کنید . سپس از طریق پنل اقدام به ارسال پیام صوتی خود میکنید . برای هر پارت ارسال تعداد مشخص و بسیار کمی از شارژ شما به عنوان آبونمان کسر میگردد .

 

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید