SEND TEST SMS

پنل پیامک صوتی 1,380 بازدید ۱۰ آبان ۱۳۹۵

داشتن پنل صوتی راهی ارزان و مطمئن برای شهرت شما محسوب میشود . با پنل پیامک صوتی میتوانید گفتارهای خود را در قالب صدا برای افراد مختلف ارسال کنید. ارسال پیام های صوتی کاری بسیار اسان است که پیشرفت شما در تجارتتان را دوچندان میکند. اگر شما بتوانید پیامک خود را بصورت فایل صوتی در اورید یعنی اینکه صدای خود را ضبط کنید و اماده ارسال بعنوان پیام صوتی کنید. باید پیام های صوتی به شیوه ای ضبط شود که مخاطب را مجذوب خود کند.

پنل پیامک صوتی

iran-sms-voice-sms

برای اینکه بتوانید پیام صوتی ارسال کنید باید ابتدا با ایران پیامک تماس بگیرید. ایران پیامک راهنمایی ها و مشاوره های لازم را برای شما ارائه میدهد. سپس باید پنل پیامک صوتی را دریافت کنید و اطلاعات خود و کپی شناسنامه و کارت ملی را برای ما ارسال کنید . طی مراحلی کوتاه و سریع پنل به همراه پسورد به شما تعلق میگیرد که میتوانید وارد پنل کاربری خود شده و تنظیمات را انجام دهید و پیام ها را ارسال نماییئ.

پنل پیامک صوتی ایران پیامک چه محاسنی دارد؟

همراه با خرید پنل پیامک صوتی بانک اطلاعاتی به شما خواهیم داد که بوسیله آن به سرعت میتوانید پیام های صوتی را ارسال کنید بدون اینکه کمترین زمانی از شما به هدر رود. حتی اگر شما زمان کافی برای این کار ندارید میتوانید سیستم را بگونه ای تنظیم کنید که پیام ها دراینده برای افراد ارسال شود. در اینصورت حتی اگر ما در ان زمان به اینترنت و کامپیوتر هم دسترسی نداشتید پیام های خود را در حالت اماده ارسال قرار دارده اید و جای نگرانی نیست.

پیام های صوتی را خودمان میتوانیم ضبط و اماده کنیم؟

شما خود مختارید که پیام ها را خود اماده کنید که اینکار را به کسی واگذاید کنید که برایتان انجام دهد . اگر میتوانید با یک صدای دلنشین همراه یک موزیک ملایم پیش زمینه صدا را ضبط کنید مشکلی ندارد اما گر این کار را نمیتوانید انجام دهید پیشنهاد ایران پیامک این است که شما چون میخواهید تبلیغات گسترده ای انجام دهید ضبط پیام را نیز بصورت حرفه ای انجام دهید زیرا که در جذب مخاطب تاثیر گدار است.

 

ایا به محض اینکه معروف شدید باید تبلیغات را قطع کنید ؟

مدیران خبره این موضوع را کاملا میدانند که بعد از شهرت نوبت برداشت است. نباید به هبچ وجه تبلیغات را کنسل کنیم . تا به حال با موردی برخورد کرده اید که برای یک مدتی برند آنها سر زبان همه است و از ان استفاده میکنند ولی بعد از چند صباحی دیگر کسی سراغ آن محصول را نمیگیرد ؟ این موضوع به همین دلیل است که تبلیغات انها به پایان رسیده است.البته بگذریم از اینکه کیفیت نیز باید درست باشد تا مشتری ماندگار شود.

ایران پیامک با کادر حرفه ای در زمینه خدمات پیامکی فعالیت میکند و سالهاست که اعتبار و کار خود را ثابت کرده است. شما میتوانید برای خرید پنل و دیگر سوالات با قسمت تماس با ما در سایت با با در ارتباط باشید.

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید