SEND TEST SMS

پنل پیامک صوتی 740 بازدید ۱۷ آذر ۱۳۹۵

پنل پیامک صوتی

ایران پیامک خدمتی نو را به علاقه مندان تجارت الکترونیک عرضه میدارد. پنل پیامک صوتی خدمتی است که میخواهیم راجب آن صحبت کنیم. افرادی هستند که بدنبال کسب و کاری پر درامد هستند. سامانه پیامک صوتی راهی اسان برای افرادی که بدنبال شغل هستند و یا افرادی افرادی که بدنبال شغل دوم هستند. میتوانید با این پنل پیام صوتی به درامدهای بالایی در ماه برسند البته بسته به پشت کار خود هستند.

پنل پیامک صوتی

سامانه پیامک صوتی

این روزها اکثر افراد از بیکاری و یا کم درامدی گلایه دارند. افراد دیگری هستند که مخارج میلیونی را انجام میدهند که فقط خودشان را تبلیغ کنند. افراد دسته اول میتوانند در کنار دسته دوم فعالیت کرده و کسب درامد کنند. برای اینکار میتوانید پنل پیامک صوتی را از ایران پیامک خریداری کنید و مبلغی را از اینگونه افراد دریافت کرده و شرکتشان را بصورت پیامک صوتی تبلیغ کنید البته اگر نمایندگی داشته باشید دیگر باید به درامدهای بالا فکر کنید.

پنل پیامک صوتی

شرایط داشتن نمایندگی پیامک صوتی چیست؟

داشتن نمایندگی پیامک صوتی دارای شرایط خاصی نیست فقط باید شما پشتکار داشته باشید و بتوانید بخوبی از پس بازاریابی برایید. برای اینکه نمایندگی پیامک صوتی را دریافت کنید میتوانید از وب سایت ایران پیامک نسخه ها را بررسی کنید و یک مورد را انتخاب کنید و سپس بصورت انلاین خریداری کنید. برای اینکه بتوانید نماینده موفقی باشید باید به اندازه ای اطلاعات داشته باشید که بتوانید پاسخ هرسوالی را بدهید.

پنل پیامک صوتی

چقدر سرمایه لازم است که نمایندگی پیامک صوتی را دریافت کنم؟

برای اینکه نمایندگی پنل پیام صوتی دریافت کنید سرمایه زیادی لازم نیست. فقط مبلغ پرداختی بابت خرید نمایندگی و یک کامپیوتری که به اینترنت متصل باشد . همین برای شروع کار کافی است. حتی نیاز نیست که حتما یک دفتر مجزا برای کار خود داشته باشید میتوانید در خانه فعالیت کنید و اگر نمایندگی شغل دوم شماست در کنار شغل اولتان و در همان مکان امور مربوطه را پیگیری کنید.

پنل پیامک صوتی

برای داشتن نمایندگی پنل پیامک صوتی تحصیلات مهم است؟

خیر. حتما لازم نیست که تحصیلات خاصی داشته باشید حتی نیازی نیست که در اینکار متخصص باشید. زیرا ایران پیامک نمایندگی پیامک صوتی را برای شما توضیح خواهد داد و همه اموزش های لازم برای ارسال پیامک صوتی و نمایندگ یپنل پیامک صوتی را دریافت خواهید کرد . همین که شما بتوانید با کامپیوتر کار کنید کافی ست. حتی در سامانه پیامک صوتی متن اموزشی قرار داده ایم تا در صورت نیازتان به آن مراجعه کنید.

پنل پیامک صوتی

کسانی که پنل پیامک صوتی دریافت میکنند با نام ایران پیامک فعالیت میکنند؟

همه افرادی که با ایران پیامک همکاری میکنند چه کسانی که پنل پیام صوتی دریافت میکنند و چه کسانی که نمایندگی پیامک صوتی را دارند با نام تجاری که خودشان انتخاب میکنند به فعالیت میپردازند. این جزو قوانین ایران پیامک است که افراد زیر مجموعه اطلاعی از نام افراد بالاتر ندارند. کسانی که نمایندگی دریافت کرده اند با نام خود پنل پیامک صوتی میفروشند و یا نمایندگی به افراد دیگر میدهند که انها نیز باید با نام خود فعالیت کنند.

پنل پیامک صوتی

مبلغی که برای داشتن نمایندگی پنل پیامک صوتی باید پرداخت کنیم چقدر است؟

مبالغ متفاوتی را میتوانید پرداخت کنید. این بستگی به فعالیت شما و یا حتی مبلغ سرمایه شما دارد. برای درک بهتر به جدول زیر دقت کنید.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پ هر ثانیهنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۳ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۲ ریال نامحدود۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

پنل پیامک صوتی

مبلغ خرید پنل پیامک صوتی چقدر است؟

پنل پیامک صوتی نیز مانند نمایندگی پیامک صوتی قینمت های متفاوتی دارد. در جدول زیر کامل بیان شده است:

 نسخه رایگان نسخه حرفه ای نسخه تجاری نسخه شرکتی نسخه ویژه
۲۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۶۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۰ ریال
۰ ریال
 ۴۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۵۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۱۰,۰۰۰ ریال
۲۴۹,۷۰۰ ریال
۶۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : خیر
ارسال ( ثانیه ) : ۴۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۲۰,۰۰۰ ریال
۴۹۵,۳۰۰ ریال
۸۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۳۰ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: خیر
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۳۰,۰۰۰ ریال
۷۴۵,۱۰۰ ریال
۱۰۰ % امکانات پنل
دسترسی به بانک : بله
ارسال ( ثانیه ) : ۱۵ ریال
پشتیبانی : بله
خطوط اختصاصی: بله
خطوط عمومی : بلهشارژ هدیه : ۵۰,۰۰۰ ریال
۹۹۸,۵۰۰ ریال

پنل پیامک صوتی

مبلغ هر پیام صوتی چگونه محاسبه میشود؟

بعد از خرید کردن پنل مورد نظر فایل صوتی را باید اماده کنید . مثلا شما نسخه حرفه ای را خریداری کرده اید و پیام صوتی که اماده کرده اید ۳۲ ثانیه است برای اینکه هزینه یک پیام صوتی را بدست اورید باید ۳۲ ثانیه در ۵۰ ریال نسخه حرفه ای ضرب شود. حال اگر پیام صوتی شما در ثانیه ۱۵ توسط مخاطب قطع شد این یک پیام باید تا همان ۱۵ ثانیه محاسبه شود یعنی ۱۵ ثانیه ضربدر ۵۰ ریال. اگر هم ارسال نشد هزینه ای دریافت نخواهد شد.

پنل پیامک صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید