SEND TEST SMS

اجاره سیستم صوتی 909 بازدید ۷ آذر ۱۳۹۵

ایران پیامک همیشه با ارائه ایده های نو و خلاقیت ، توانسته است راه های جدیدی را برای درامدزایی نشان دهد.این بار با اجاره سیستم صوتی راه جدیدی را پیش روی شما قرار داده است. با اجاره سیستم های صوتی شما میتوانید پیامک صوتی ارسال کنید. سیستم صوتی به شما کمک میکند تا خیلی اسان به تلفن های همراه و یا تلفن های ثابت منطقه ای مشخص که شما تعیین کننده ان هستید و با استفاده از پنل پیامک صوتی به همه مخاطبین یا بخشی از انها پیامک صوتی ارسال نمایید.

اجاره سیستم صوتی

پنل-پیامک-صوتی-رایگان

هرگاه حرفی از اجاره سیستم صوتی به میان میاید همه افراد فکر میکنند منظور ارائه خدمات صوتی (اجاره میکروفون ، باند و …) برای مجالس میباشد، ولی منظور ایران پیامک از اجاره سیستم صوتی دستگاه LBS است که با استفاده از این دستگاه شما میتوانید پیامک صوتی ارسال کنید.دستگاه LBS که ایران پیامک راجب آن صحبت میکند دستگاهی است که اگر ان را در محل کارتان نصب میکنید میتوانید در متراژ مشخصی پیام صوتی ارسال کنید.

۴_۳

اطلاعات بیشتر راجب اجاره سیستم صوتی LBS

زمانی که شما برای تبلیغات خود میخواهید به همه افرادی که از محل کار شما تردد میکنند و یا در ان منطقه ساکن هستندو یا حتی زمانی که وارد محل کار شما میشوند پیامک صوتی ارسال کنید میتوانید از این دستگاه LBS استفاده کنید. با نصب این دستگاه شما مشخص میکنید که در چه شعاعی پیامک های صوتی ارسال شود. مثلا در شعاع ۲۰۰ متری اطراف فروشگاه یا شرکت شما پیامک صوتی ارسال شود و یا در بدو ورود به فروشگاه افراد پیامک صوتی خوش امدگویی دریافت کنند.

iran-sms-voice-sms

دستگاه LBS را چگونه میتوانیم تهیه کنیم؟

همانطور که در بالا اشاره شد ایران پیامک علاوه بر واگذاری نمایندگی پیامکی و فروش سامانه پیامک صوتی ، خدمات اجاره سیستم صوتی را نیز انجام میدهد. شما به دو صورت میتوانید دستگاه LBS را تهیه کنید. یکی اینکه دستگاه LBS را خریداری کنید و دوم اینکه میتوانید آن را بصورت ماهانه اجاره کنید. هم برای خرید و هم برای اجاره LBS میتوانید با ایران پیامک تماس بگیرید.

۵

برای اجاره سیستم صوتی چه شرایطی لازم است ؟

برای اینکه دستگاه LBS را دریافت کنید ابتدا با تماس یا مراجعه حضوری با مدیریت ایران پیامک شرایط و قوانین برای شما مشخص میشود و  اجاره نامه یا سند مالکیت محلی که قرار است دستگاه LBS را در انجا نصب کنید را ارائه میدهید. در صورت پذیرش همه شرایط و پرداخت ها نصب سیستم صوتی را انجام میشود.

 

نمونه ای از مکان هایی که از سیستم صوتی LBS استفاده میکنند؟

مکان هایی مانند هتل ها که به محض ورود مسافر به هتل پیامک صوتی دریافت میکنند و این برای مسافران جذابیت دارد و احتمال این که در هتل شما بمانند را بالا میبرد.

فروشگاهها، رستوران ها، کافی شاپ ها، نمایشگاه ها، مخصوصا در مکان هایی که چندین صنف مشابه در کنارهم قرار گرفته اند و بازار کاملا رقابتی است میتواند بسیار کمک کننده باشد.

پنل پیامک صوتی

ایا برای داشتن LBS باید پنل پیامک صوتی هم داشته باشیم؟

بله باید به همراه LBS یکی از تعرفه های پنل پیامک صوتی را انتخاب کرده و خریداری کنید. تعرفه های پنل پیامک صوتی در وب سایت ایران پیامک موجود میباشد شما با مراجعه به سایت میتوانید تعرفه های پیامک صوتی را مشاهده کنید و با توجه به فعالیت خود تعرفه مورد نظر را انتخاب کنید و به همراه آن برای اجاره سیستم صوتی اقدام کنید.

۱

LBS از کجا سرچشمه میگیرد؟

location based services که LBS مخفف این کلمه است .یک سرویس اطلاعاتی است که توسط ابزارهای تلفن همراه ، به شبکه های بیسیم قابل دسترس خواهد بود. با اتصال به سامانه پیامک صوتی حرفه ای شنیده شوید.

در LBS به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای پاسخگویی به کاربران گروهی از اطلاعات باید مورد پردازش قرار بگیرد

موقعیت مکانی کاربران که ممکن است تغییرات داشته باشد

موقعیت مکانی مراکز خدمات شهری و منطقه ای امکان تغییر دارد

پنل پیام صوتی

LBS چگونه کار میکند؟

زمانی که شما دستگاه LBS را تهیه میکنید به سامانه پیامک صوتی متصل میشود و تنظیمات لازم را انجام داده و شعاع دریافت پیامک صوتی را مشخص کرده سپس شماره های همه افرادی که از آن شعاع عبور میکنند بصورت خودکار دریافت میشود و به سامانه ارسال میشود و بلافاصله پیامک صوتی مشخص شده شما در دریافت میکنند. حتی میتوانید مشخص کنید که به شماره های تکراری پیامک صوتی جدید ارسال نشود.

اجاره سیستم صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید