SEND TEST SMS

نمایندگی سامانه پیام کوتاه 734 بازدید ۹ دی ۱۳۹۵

نمایندگی سامانه پیام کوتاه

نمایندگی سامانه پیام کوتاه یکی از شغل های پردرامد در ایران محسوب میشود . زیرا منابع در امدی بالای را نیز در خود گنجانده است . اما به دلیل اینکه درخواست در این صنف بالا است رقابت را کمی سخت میکند . اما در صورتی که از ایران پیامک خدمات دریافت کرده باشید ، به دلیل اینکه خدمات بروز است یک قدم از سایر رقبا جلوتر هستید .

نمایندگی سامانه پیام کوتاه

همانطور که در گذشته به ان اشاره کرده بودیم . ابزار نوین تبلیغاتی باعث شد شغل های با درامد بالا هم راه اندازی بشود . این شغل ها با منابع درامدی بالا توانستند جای پای خود را در این عرصه ثابت کنند . حال افراد زیادی به شغل روی اوردن ، اما هیچ استراتیژی برای فروش ندارند و این باعث شده تا در این راه با مشکلات بسیار زیادی بر خورد کنند . ایران پیامک با استفاده از تحربیات خود در کنار شما خواهد بود تا یک بیزینس عالی و کم در دسر داشته باشید . البته برای این کار میبایستی مقالات را با دقت مطالعه فرمائید

 
 

 
 

در ابتدا به چندین از سوالات کاربران که به صورت مکرر از کارشناسان ایران پیامک سوال میشود را در اینجا مطرح خواهیم کرد . شاید پاسخ شما نیز در این سوالات مشاهده شد

 

ایا بعد از دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه هزینه های اضافی دیگری باید پرداخت شود ؟ 

خیر . شما با یک بار پرداخت میتوانید نمایندگی خود را بصورت اتوماتیک دریافت کنید و در این عرصه فعالیت خود را اغاز کنید

 

ایا نامی از ایران پیامک در سامانه نمایندگی ما به میان می اید ؟ 

خیر ، دامنه ، لوگو ، اطلاعات تماس ، درگاه اینترنتی و همچنین سیاست قیمت گذاری به عهده خودتان میباشد و شما به صورت کامل مستقل کار خود را شروع میکنید

 

منابع در امدی نمایندگی به چه صورت است ؟ 

شما از روش فروش پنل کاربری ، پنل نمایندگی ، فروش شارژ ، فروش خطوط اختصاصی و همچنین فروش خدمات کاربردی منابع درامدی بالا کسب کنید .

 

در صورتی که نمایندگی دریافت کنیم به چه صورت تحت حمایت ایران پیامک قرار میگیریم ؟ 

ایران پیامک از روش های مختلف ( اموزش ، مشخص کردن هدف صنف برای بازاریابی و درگاه عمومی ) تمامی نمایندگی را تحت حمایت قرار میدهد

 

درگاه عمومی چیست ؟ 

در صورتی که نمایندگی مورد نظر شارز کافی برای خرید کاربر خود نداشته باشد ، کاربر بصورت اتوماتیک به درگاه عمومی متصل شده و عملیات خرید شارز را انجام میدهد . سود مابالتفاوت به حساب نمایندگی لحاظ میگردد . البته نماینده میتواند این درگاه را غیر فعال کند .

 

نمایندگی ایران پیامک

نمایندگی سامانه پیام کوتاه

امکاناتی که در سیستم نمایندگی وجود دارد

امکانات بسیار زیادی در سیستم نمایندگی وجود دارد که به برخی از انها اشاره میکنیم . شما به راحتی میتوانید سطوح دسترسی را مشخص کرده و نسبت به ان به پنل کاربری خود دسترسی بدهید . همچنین تعرفه های ارسال و فروش خطوط و همچنین خدمات سامانه را میتوانید به دلخواه خود تنظیم کنید .

 

getReseller

نمایندگی پنل پیامک چیست؟

امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف ایران پیامک در اختیار شما قرار می‌گیرد

نحوه درآمد نماینده شما به چند طریق درآمد کسب می‌کنید

فروش پنل پیامک

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش ۱۰ پنل در ماه در حدود ۱ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

پیامک‌های ارسالی

تعداد ارسالی‌های شما با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک ۲ تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد روزانۀ شما از این طریق ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود متوسط ۱۰ تومان در روز سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به ۳۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

فروش سامانۀ نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی پیام کوتاه کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پیامکهای ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

ایران پیامک بهترین خدمات را به شما ارائه می دهدما به صورت شبانه‌روزی از شما پشتیبانی می‌کنیم

سامانۀ کارآمد

کار با سامانۀ نمایندگی بسیار ساده و برای همه ممکن است

سرعت و امنیت

سرعت و امنیت را با کیفیت بالا تجربه نمایید.

پشتیبانی ۲۴/۷

در هر زمانی می‌توانید مشکلات خود را با ما مطرح کنید.

تعرفۀ پائین

هزینه‌های پائین و تخفیفات حجمی بستر سود بیشتر است.

استقلال کاری

نام تجاری، لوگو و دامنۀ اختصاصی خود را داشته باشید.

گارانتی بازگشت پول

در صورت عدم رضایت مبلغ پرداختی بازگردانده می‌شود.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پیامکنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۱۰ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۰۴ ریال نامحدود۳ شماره ۱۴ رقمی۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

کلیۀ خدمات ایران پیامک به صورت سالیانه بوده و در سال‌های آتی با ۸۰% تخفیف قابل تمدید می‌باشند. این هزینه صرف ارتقاء خدمات ایران پیامک و به روز رسانی سیستم می‌گردد.

ruReady

نمایندگی سامانه پیام کوتاه

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید