SEND TEST SMS

ریسلری پیام صوتی 3,595 بازدید ۴ دی ۱۳۹۵

از ریسلری پیام صوتی ایران پیامک چه اطلاعاتی دارید؟ میخواهید ریسلری پیام صوتی را از آن خود کنید؟ این کلمه به معنی داشتن نمایندگی پیامک صوتی است. افرد زیادی در حال حاضر در جستوجوی این شغل هستند زیرا میتوانید در کنار این شغل ، به کار دیگری نیز مشغول شوید و دو منبع درامدی داشته باشید و هم میتوانید همین کار را دنبال کنید. البته اگر توانایی بازاریابی و قدرت بیان بالایی داشته باشید به اندازه ای مشتری خواهید داشت که اگر هم شغل دیگری داشته باشید مجبور شوید یکی را انتخاب کنید و یا کارمندانی را استخدام کنید. با پنل پیام صوتی ایران پیامک میتوانید پیام ها را در قالب صوت به مخاطبینتان ارسال نمایید.

ریسلری پیام صوتی

هنوز افرادی هستند که اطلاعاتی در مورد پنل های پیام صوتی و نمایندگی های پیام صوتی ندارند به همین دلیل موضوع را شفاف سازی میکنیم تا همه افراد به درک کامل از این موضوع برسند. کسانی که میخواهند نمایندگی پنل پیامک صوتی را دریافت کنند میتوانند به راحتی از طریق وب سایت ایران پیامک خرید انلاین داشته باشند و بعد از ارسال مدارک سریعا مشغول به کار شوند. نیازی نیست که قبلا با پنل های پیام صوتی کار کرده باشید و نگران طرز کار و سوالاتتان نباشید ایران پیامک در تمام ساعات کاری پاسخگوی شما میباشد. سوالات زیر را برخی کاربران پرسیده اند که شاید سوال شما هم باشد مطلب را تا پایان دنبال کنید.

ریسلری پیام صوتی چگونه قابل دریافت است؟

برای دریافت نمایندگی پیام صوتی تعرفه مورد نیاز خود را انتخاب میکنید و سپس بصورت انلاین ان را خریداری میکنید. یعد از ارسال مدارک و تایید آن مبلغ مورد نظر را واریز میکنید. لازم به ذکر است که میتوانید در اینده پنل های خود را فقط به نسخه های بالاتر ارتقاء دهید. جدول زیر تعرفه های ایران پیامک برای ارائه ریسلری پیامک صوتی است. با دقت تعرفه خود را انتخاب کنید میتوانید از مشاورین ایران پیامک نیز مشاوره بگیرید.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پ هر ثانیهنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۳ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۲ ریال نامحدود۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

منابع درامدی نمایندگان پیام های صوتی چیست؟

افرادی که نمایندگی دریافت میکنند میتوانند از روش های مختلف و گاها با ایده های شخصی درامدهای مختلفی را کسب کنند. زیرا نمایندگان پیام صوتی ایران پیامک باید بصورت مستقل و حتی با نام تجاری خود فعالیت کرده و ایران پیامک در قیمت گذاری و فعالیت های ایشان دخالتی ندارد البته به شرط اینکه نمایندگان قوانین مربوطه را رعایت کنند . به نمونه ای از درامدهایی که نمایندگان میتوانند داشته باشند اشاره میکنم. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقالات در این زمینه را مطالعه کنید. فروش نمایندگی های جدید، فروش شارژ پنل ها، فروش شارژ سیم کارت های اعتباری، فروش پنل های پیام صوتی، فروش خطوط اختصاصی

پیام های صوتی چگونه ارسال میشوند؟

برای شروع باید ابتدا پیام صوتی خود را اماده کنید. پیام صوتی باید جذاب و قابل فهم باشد تا مخاطب حوصله و هیجان گوش کردن به پیام صوتی شما را از دست ندهد. بعد از اماده سازی پیام صوتی میتواندی با اپشن های مختلفی که در سامانه پیام صوتی وجود دارد شروع به ارسال پیام های صوتی خود کنید. ارسال پیام صوتی هوشمند، ارسال پیام های صوتی با LBS، ارسال از روی نقشه، ارسال از دکل، ارسال گروه سنی و جنسیت، ارسال به اصناف و مشاغل کشور، ارسال با پیش شماره ها، ارسال های تکی، گروهی و انبوه، ارسال به شماره ها با ورودی از اکسل و …

هزینه ارسال پیام های صوتی به نقاط مختلف کشور چگونه محاسبه میشود؟

ارسال های پیام صوتی از طریق اپراتور انجام میشود و فرقی نمیکند که شما به استان خود و یا به استان های دیگر کشور پیام صوتی ارسال کنید. محاسبه هزینه برای یک پیام صوتی ثابت است و بستگی به تعرفه و تایم پیام صوتی شما دارد. مثلا اگر شما پیام صوتی اماده کرده باشید که ۱۵ ثانیه است و نوع تعرفه شما از نوع نمایندگی ویژه باشد بهای تمام شده یک پیام صوتی برابر است با ۱۵ ثانیه ضربدر ۱۲ ریال. اگر پیام های صوتی هم ارسال نشود مبلغ آن به پنل شما بازگشت داده میشود.

« با LBS به عابرین پیام صوتی ارسال کنید»

LBS چیست؟

ارسال با دستگاه LBS از بهترین روش های ارسال هدفمند محسوب میشود. LBS به این صورت عمل میکند که موقعیت جغرافیایی افراد را در محل انتن دهی LBS شناسایی میکند و با دریافت شماره های تردد کنندگان و ارسال شماره ها به پنل پیام صوتی ، باعث ارسال پیام های صوتی و تبلیغاتی برای افراد میشود. دستگاه LBS در حال حاضر از روش های تبلیغاتی مهم و پر کاربرد به شمار میاید . زیرا میتواند به همه افراد حاضر در محل مورد نظر شما که دستگاه LBS نصب شده است پیام های صوتی ارسال کنید و محصولات و خدمات خود را به گوش همه انها برسانید.

ارسال از دکل چگونه انجام میشود؟

ارسال از دکل به اینصورت است که شما دکل مورد نظر را انتخاب میکنید و سپس به همه شماره هایی که در ۲۴ ساعت گذشته از این دکل انتن دریافت کرده اند پیام صوتی ارسال میشود. همه این موارد کار شما را برای تبلیغات اسان میکند. زمانی که برای محصولات خود تخفیف در نظر گرفته اید و یا محصولات جدیدی را وارد کرده اید میتوانید با همه این موارد اطلاع رسانی انجام دهید تا مشتریان بیشتری را جذب کنید. تبلیغات همیشه برای افزایش فروش موثر بوده و هست به همین دلیل میباشد که شرکت های بزرگ تبلیغات با هزینه های زیاد انجام میدهند.

ریسلری پیام صوتی

ارسال از روی نقشه چگونه انجام میشود؟

ارسال از نقشه به این صورت است که در نقشه ای که در سامانه قرار گرفته است مکانی را مشخص میکنید. در اینصورت به همه افرادی که شماره های انها مربوط به ان محل و منطقه باشد پیام صوتی ارسال شود. حتی افرادی که ادرس شماره های انها مربوط به منطقه انتخابی شما باشد اما در زمان ارسال پیام صوتی توسط شما در منطقه ای دیگر به سر میبرند نیز پیام صوتی ارسال میشود و بالعکس افردی که در آن زمان در منطقه شما هستند ولی شماره های انها مربوط به آن منطقه نمیباشد پیام صوتی دریافت نمیکنند.

ریسلری پیام صوتی

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید