SEND TEST SMS

نمایندگی پنل پیامک صوتی ایرانسل در شیراز 820 بازدید ۳۰ مهر ۱۳۹۵

ایران پیامک اقدام به واگذاری نمایندگی پنل پیامک صوتی ایرانسل در شیراز میکند . همانطور که میدانید پنل پیامک صوتی یکی از ابزار پرقدرت تبلیغاتی است که بصورت حرفه ای هم قابل اجرا است ، با این وجود در کنار این نوع تبلیغات شغل های جدید نظیر نمایندگی پنل پیامک صوتی نیز یکی از پردرامدترین شغل ها محسوب میگردد .

نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول در شیراز

نمایندگی پنل پیامک صوتی

حالا چرا میگوئیم نمایندگی پنل پیامک صوتی ایرانسل در شیراز یکی از شغل های پردرامد در این عرصه است ؟ به دلیل پتانسیل بالای کسب درامد در این شغل و کم دردسر بودن آن به دلیل اتوماتیک بودن سیستم پیامک صوتی اکثر افراد علاقه مند به شغل های اینترنتی به این عرصه روی می اورند و با یک جدیت و برنامه ریزی درست اقدام به کسب درآمد میکنند .

question

هزینه های دریافت نمایندگی پنل پیامک صوتی ایرانسل در شیراز چقدر و نحوه دریافت آن به چه صورت است ؟

هزینه دریافت نمایندگی پنل پیامک صوتی ایرانسل در شیراز به شرح زیر میباشد که برای دریافت نمایندگی پنل پیامک صوتی میبایستی در ابتدا ثبت نام کرده و سپس مدارک خود را ارسال کنند و در نهایت اقدام به پرداخت هزینه سامانه را انجام بدهند .

نمایندگینمایندگی پیشرفتهنمایندگی ویژه
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۵ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : خیر
 ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۱۰ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال 
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : نامحدود
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال 

چگونه تحت حمایت ایران پیامک قرار میگیریم ؟

پس از دریافت نمایندگی پنل پیامک صوتی ایران پیامک ، از طریق آموزش های سیستم ، بازاریابی و فروش تحت حمایت ایران پیامک قرار میگیرید ، این یک حرف نیست بلکه یک ادعای ثبت شده است . ایران پیامک بر این باور است که اگر فروش نمایندگان بالا برود خودش هم موفق است .

در تصویر زیر رابطه کاربر و نمابندگان بصورت گراف مشخص گردیده است . در این تصویر شما میتوانید درک کنید که نمایندگی زیر مجموعه شما نیز میتواند نمایندگی و کاربری نیز واگذار کند و بصورت شاخه ای بسیاری را پوشش بدهد .

 

۰۰۰۱

نمایندگی مستقل یعنی چه ؟

نمایندگی مستقل به این معنیست که هیچ نامی از ایران پیامک در پنل نمایندگی پیامک صوتی شما نمی آید و با نام دامنه و سایت شما بالا می آید و همچنین سیاست قیمت گذاری شما خواهد بود . به همین دلیل مدعی واگذاری نمایندگی مستقل پیامک صوتی در ایران هستیم .

 

منابع درآمد

تا کنون در ارتباط با چگونگی سیستم سخن گفته ایم اما در ارتباط با منابع درآمدی آن صحبتی نکرده ایم . حال میخواهید در ارتباط با منابع درامد نمایندگی پیامک صوتی کمی توضیحات بیشتری بدهیم تا کاربران به دید باز این شغل پردرامد را انتخاب کنند .

فروش پنل کاربری پیامک صوتی : شما پس از دریافت نمایندگی و سیاست قیمت گذاری خود میتوانید پنل های کاربری خود را در سیستم تعریف کرده و بر اساس انها فروش خود را اغاز کنید . به فرض مثال ایران پیامک پکیج های کاربری خود را از رایگان اغاز و تا مبلغ ۹۹۸۵۰ تومان ادامه داده است ، در صورتی که نسخه رایگان را انتخاب کنید به ۲۰ % امکانات دسترسی پیدا کرده و تعرفه ارسال پیام صوتی شما نسبتا از نسخه ویژه بالا تر خواهد بود . پس کاربرانی که میخواهند بصورت مداوم پیامک صوتی ارسال کنند بهتر است یکی از نسخه ها را نسبت به بودجه خود انتخاب و خریداری کنند . از این منبع درآمد شما هیچ هزینه ای را به ایران پیامک پرداخت نمیکنید و ۱۰۰ % مبلغ برای خود شما است .

واگذاری نمایندگی پیامک صوتی : همان طور که میدانید بخش مهم دیگر درامد واگذاری نمایندگی زیر مجموعه است که رایگان بودن ان بستگی به نوع انتخاب پنل نمایندگی زیر مجموعه است ، به فرض مثال اگر شما نمایندگی معمولی را دریافت کرده باشید برای ایجاد نمایندگی به ۵ لایسنس دسترسی دارید و میتوانید ۵ نمایندگی زیر مجموعه رایگان ایجاد کنید . سپس برای ایجاد نمایندگی های دیگر یا باید پنل خود را ارتقاء بدهید و یا هزینه درج نمایندگی زیر مجموعه را از اعتبار خود بپردازید .

خرید و فروش اعتبار پیامک صوتی انبوه : شما با یک تعرفه ای از ایران پیامک شارژ دریافت کرده و با یک تعرفه بالاتر ان شارژ را به فروش میرسانید . طبیعتا در ابتدا نمیتوانیم به این شارژ دل بسته و ان را به چشم یک منبع درامد ثابت نگاه کنیم . اما در طولانی مدت و افزایش پنل کاربری و نمایندگی خرید شارژ بالا رفته و در آبنده نه چندان دور همین سود اندک به یک درآمد ثابت تبدیل میشود .

فروش خدمات و تمدید پنل : یکسری خدمات در پنل وجود دارد که بصورت دریافت هزینه فعال میگردد . این خدمات را با یک هزینه ای دریافت کرده و با یک هزینه دیگری واگذار میگردد . همچنین تمامی پنل ها را میتوانید بصورت سالیانه با ۸۰ % امکان تمدید را برایشان تمدید کنید .

wert

مزایا این نوع کسب و کار به شرح زیر میباشد :

۱ – رئیس خودتان هستید

۲ – حاشیه سود بسیار بالایی دارید

۳ – سیاست قیمت گذاری با خودتان است

۴ – کاملا مستقل هستید

۵ – و …

معایب سیستم را میتوان به شرح زیر توضیح داد :

هر کسب و کاری مزایا و معایبی دارد . در نمایندگی پیام صوتی تنها عیب آن این است به دلیل پتانسیل درامد بالا تمامی افراد به آن روی اورده و میخواهند نمایندگی دریافت کنند و کسب درآمدی داشته باشند به همین دلیل رقابت سختی ایجاد میشود . اما در صورتی که زودتر شروع کنید رقبا اینده شما نمایندگان زیر مجموعه شما میشوند .

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید