SEND TEST SMS

نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول در کرج 869 بازدید ۲۸ مهر ۱۳۹۵

ایران پیامک نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول در کرج واگذار میکند . از علاقه مندان به این شغل پردرآمد تقاضا میگردد این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و در صورتی که برایشان سوالی پیش آماده است از راهکارهای ارتباطی با این مجموعه اعلام کنند . سامانه پیامک صوتی نرم افزاریست که یکی از ابزارهای تبلیغاتی بسیار مهم شناخته شده است .

نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول در کرج

نمایندگی پیامک صوتی

ابزار های تبلیغاتی فراوانی وجود دارد که میتواند برای افزایش فروش و بازاریابی موثر باشد اما پنل پیامک صوتی یکی از این ابزارهای پرقدرت است . با پیدایش این ابزار شغل های نیز نظیر واگذاری نمایندگی نیز ایجاد شد . به همین دلیل این مجموعه اقدام به واگذاری نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول در کرج میکند . در ادامه در ارتباط با نحوه کار کردن ، منابع درآمد ، مزایا و معایب آن توضیحات بیشتری خواهیم داد . اما قبل از اینها یکسری سوالات وجود دارد که در روز خیلی از بخش فروش این مجموعه پرسیده میشود . برخی از آنها در اینجا پرسش و پاسخ خواهند شد .

۰۰۰۰۱

چگونه میتوان نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول در کرج را دریافت کرد ؟

در ابتدا بسته به نیاز خود یکی از پکیج های زیر را انتخاب کنید . سپس جهت ثبت نام آنلاین اقدام فرمائید . پس از انتخاب و تکمیل فرم ثبت نام مدارک خود را ارسال میکنید . پس از تایید نسبت به پرداخت هزینه پنل نمایندگی اقدام کرده و در نهایت دامنه و اطلاعات تکمیلی خود را در سیستم وارد میکنید . آموزش گام به گام مدیریت و تعاریف اولیه در سیستم تعبیه شده است .

نمایندگینمایندگی پیشرفتهنمایندگی ویژه
 <span;”>تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۵ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : خیر
 ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۱۰ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال 
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : نامحدود
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال 

پس از دریافت نمایندگی پنل پیامک صوتی باید چه هزینه های را پرداخت کرد ؟

 

پس از دریافت نمایندگی فقط کافیست شارژ خریداری و به کاربرن زیر مجموعه خود بفروشید . البته این هم باید در نظر داشته باشید که اگر نمایندگی نسخه اول را انتخاب فرمائید بصورت نا محدود کاربر زیر مجموعه میتوانید ایجاد کنید ولی تعداد نمایندگان زیر مجموعه شما به تعداد محدودی میباشد . که از آن پس یا باید هزینه هر نماینده را بپردازید و یا پنل نمایندگی خود را ارتقاء بدهید .

۰۰۰۱

آیا نامی از ایران پیامک در پنل ها می آید ؟

به هیچ عنوان هیچ نامی از ایران پیامک در پنل ها نخواهد آمد و کاملا نام و نشان شما در آن درج خواهد شد . به همین دلیل است که ایران پیامک مدعی واگذاری نمایندگی پنل پیامک صوتی بصورت مستقل است .

منابع درآمد

پس تا کنون با نمایندگی و رابطه ان با مدیر سامانه و همچنین کاربران و نمایندگان زیر مجموعه را متوجه شده اید . حالا در ارتباط با منابع آن کمی صحبت میکنیم .

نحوه کسب در امد از نمایندگی پنل پیامک صوتی

عناوین مختلفی برای کسب در آمد از طریق نمایندگی وجود دارد . برای این موضوع به عنوان های مختلف دقت فرمائید .

فروش پنل کاربری پیامک صوتی : شما پس از دریافت نمایندگی و سیاست قیمت گذاری خود میتوانید پنل های کاربری خود را در سیستم تعریف کرده و بر اساس انها فروش خود را اغاز کنید . به فرض مثال ایران پیامک پکیج های کاربری خود را از رایگان اغاز و تا مبلغ ۹۹۸۵۰ تومان ادامه داده است ، در صورتی که نسخه رایگان را انتخاب کنید به ۲۰ % امکانات دسترسی پیدا کرده و تعرفه ارسال پیام صوتی شما نسبتا از نسخه ویژه بالا تر خواهد بود . پس کاربرانی که میخواهند بصورت مداوم پیامک صوتی ارسال کنند بهتر است یکی از نسخه ها را نسبت به بودجه خود انتخاب و خریداری کنند . از این منبع درآمد شما هیچ هزینه ای را به ایران پیامک پرداخت نمیکنید و ۱۰۰ % مبلغ برای خود شما است .

واگذاری نمایندگی پیامک صوتی : همان طور که میدانید بخش مهم دیگر درامد واگذاری نمایندگی زیر مجموعه است که رایگان بودن ان بستگی به نوع انتخاب پنل نمایندگی زیر مجموعه است ، به فرض مثال اگر شما نمایندگی معمولی را دریافت کرده باشید برای ایجاد نمایندگی به ۵ لایسنس دسترسی دارید و میتوانید ۵ نمایندگی زیر مجموعه رایگان ایجاد کنید . سپس برای ایجاد نمایندگی های دیگر یا باید پنل خود را ارتقاء بدهید و یا هزینه درج نمایندگی زیر مجموعه را از اعتبار خود بپردازید .

خرید و فروش اعتبار پیامک صوتی انبوه : شما با یک تعرفه ای از ایران پیامک شارژ دریافت کرده و با یک تعرفه بالاتر ان شارژ را به فروش میرسانید . طبیعتا در ابتدا نمیتوانیم به این شارژ دل بسته و ان را به چشم یک منبع درامد ثابت نگاه کرد . اما در طولانی مدت و افزایش پنل کاربری و نمایندگی خرید شارژ بالا رفته و در آبنده نچندان دور همین سود اندک به یک درآمد ثابت تبدیل میشود .

فروش خدمات و تمدید پنل : یکسری خدمات در پنل وجود دارد که بصورت دریافت هزینه فعال میگردد . این خدمات را با یک هزینه ای دریافت کرده و با یک هزینه دیگری واگذار میگردد . همچنین تمامی پنل ها را میتوانید بصورت سالیانه با ۸۰ % امکان تمدید را برایشان تمدید کنید .

idea

ایران پیامک از تمامی کاربران برای ایده های جالب در جهت کسب درآمد استقبال میکند . در صورتی که با ایده ای خوب وارد این کار شده اید به ایران پیامک در میان بگذارید تا آن را به مرحله اجرا رسانده و شما ره به هدفتان نزدیک تر کنند .

مدیران فروش بسیاری هستند که با ایده های جالب از طریق پیامک صوتی فروش خود را به صورت فوق العاده ای تسریع بخشیده و به آن ادامه میدهند . در صورتی که فکر میکنید کسب و کار شما برند است و نیازی به تبلیغات ندارد از خواندن ادامه این مقاله صرف نظر کرده و منتظر پیشی گرفتن سایر رقبا از خود باشید . همانگونه که مستحضر هستید هیچ وقت برای یک برند متوقف کردن تبلیغات صلاح نیست . پس با توجه به بودجه خود نسبت به تبلیغات موثر اقدام کنید .

wert

مزایا این نوع کسب و کار به شرح زیر میباشد :

۱ – رئیس خودتان هستنید

۲ – حاشیه سود بسیار بالایی دارید

۳ – سیاست قیمت گذاری با خودتان است

۴ – کاملا مستقل هستید

۵ – و …

معایب سیستم را میتوان به شرح زیر توضیح داد :

هر کسب و کاری مزایا و معایبی دارد . در نمایندگی پیام صوتی تنها عیب آن این است به دلیل پتانسیل درامد بالا تمامی افراد به آن روی اورده و میخواهند نمایندگی دریافت کنند و کسب درآمدی داشته باشند به همین دلیل رقابت سختی ایجاد میشود . اما در صورتی که زودتر شروع کنید رقبا اینده شما نمایندگان زیر مجموعه شما میشوند .

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید