SEND TEST SMS

نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول در مشهد 970 بازدید ۲۹ مهر ۱۳۹۵

ایران پیامک اعلام آمادگی جهت واگذاری نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول در مشهد میکند . از این ابزار تبلیغاتی قوی میتوان چندین بازدهی را دید ، با پیدایش این نوع تبلیغات شغل های نظیر نمایندگی پنل پیامک صوتی نیز ایجاد شد و افراد بسیار زیادی از این راه کسب درآمد میکنند .

نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول در مشهد

نمایندگی پنل پیامک صوتی

با دریافت نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول در مشهد میتوانید در سراسر این شهر و کشور فعالیت خود را اغاز کنید . با این شغل به راحتی میتوانید منابع درامد مختلفی را برای خود داشته باشید . به همین دلیل است که افراد بسیار زیادی اقدام به دریافت نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول میکنند تا بتوانند جزو اولین ها در این عرصه باشند . زیرا کسانی که اول این پنل را دریافت میکنند به راحتی در سطر جدول قرار میگیرند و افرادی که بعد ها ممکن است رغیب آنها شوند به راحتی میتوانند از نمایندگان زیر مجموعه آنها بشوند . حال سوالاتی در میان پیش میاد که به بخش عمده ای از انها اشاره خواهیم کرد .

 

چطور میتوانیم نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول در مشهد را از ایران پیامک دریافت کنیم ؟

برای دریافت نمایندگی پنل پیامک صوتی همراه اول در مشهد فقط کافیست در ابتدا یکی از پنل های زیر را انتخاب کرده و نسبت به تهیه آن اقدام فرمائید . برای اینکار کافیست بصورت آنلاین ثبت نام کرده و مدارک و دامنه های خود را ارسال کنند . پس از تایید مدیریت پنل آنها فعال شده و امکان ارسال نیز وجود خواهد شد .

نمایندگینمایندگی پیشرفتهنمایندگی ویژه
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۵ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : خیر
 ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۱۰ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال 
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : نامحدود
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال 

هزینه نمایندگی پنل پیامک صوتی چگونه باید پرداخت گردد ؟

پس از ورود به سامانه پیامک صوتی در گوشه بالا عنوانی نظیر ” خرید پنل ” وجود دارد . با کلیک بروی ان از طریق پرداخت آنلاین امکان پذیر خواهد بود . پس از تایید پرداخت و یا پرداخت آنلاین پنل شما بصورت کلی فعال شده و میتوانید شارژ انلاین انجام داده و اقدام به ارسال کنید .

در تصویر پایین نیز رابطه شما با کاربران و نمایندگان زیر مجموعه نیز توضیح داده شده است . این را باید در نظر داشته باشید که نماینده زیر مجموعه شما همانند شما میتوانند کاربر و نماینده زیر مجموعه ایجاد کند .

۰۰۰۱

چرا در تبلیغات خود میگوئید نمایندگی بصورت کاملا مستقل ؟

به دلیل اینکه هیچ نامی از ایران پیامک در میان نمی آید و نمایندگان سامانه با دامنه و نام خود وارد این عرصه شده و شروع به کار میکنند . برای همین در تبلیغات خود مدعی است که بصورت کاملا مستقل واگذار میکنند .

منابع درآمد

تا کنون در ارتباط با اطلاعات تکمیلی سامانه مطالعه کرده ایم و اکنون میبایستی در ارتباط با منابع درامد این سیستم بدانیم !

فروش پنل کاربری پیامک صوتی : شما پس از دریافت نمایندگی و سیاست قیمت گذاری خود میتوانید پنل های کاربری خود را در سیستم تعریف کرده و بر اساس انها فروش خود را اغاز کنید . به فرض مثال ایران پیامک پکیج های کاربری خود را از رایگان اغاز و تا مبلغ ۹۹۸۵۰ تومان ادامه داده است ، در صورتی که نسخه رایگان را انتخاب کنید به ۲۰ % امکانات دسترسی پیدا کرده و تعرفه ارسال پیام صوتی شما نسبتا از نسخه ویژه بالا تر خواهد بود . پس کاربرانی که میخواهند بصورت مداوم پیامک صوتی ارسال کنند بهتر است یکی از نسخه ها را نسبت به بودجه خود انتخاب و خریداری کنند . از این منبع درآمد شما هیچ هزینه ای را به ایران پیامک پرداخت نمیکنید و ۱۰۰ % مبلغ برای خود شما است .

واگذاری نمایندگی پیامک صوتی : همان طور که میدانید بخش مهم دیگر درامد واگذاری نمایندگی زیر مجموعه است که رایگان بودن ان بستگی به نوع انتخاب پنل نمایندگی زیر مجموعه است ، به فرض مثال اگر شما نمایندگی معمولی را دریافت کرده باشید برای ایجاد نمایندگی به ۵ لایسنس دسترسی دارید و میتوانید ۵ نمایندگی زیر مجموعه رایگان ایجاد کنید . سپس برای ایجاد نمایندگی های دیگر یا باید پنل خود را ارتقاء بدهید و یا هزینه درج نمایندگی زیر مجموعه را از اعتبار خود بپردازید .

خرید و فروش اعتبار پیامک صوتی انبوه : شما با یک تعرفه ای از ایران پیامک شارژ دریافت کرده و با یک تعرفه بالاتر ان شارژ را به فروش میرسانید . طبیعتا در ابتدا نمیتوانیم به این شارژ دل بسته و ان را به چشم یک منبع درامد ثابت نگاه کرد . اما در طولانی مدت و افزایش پنل کاربری و نمایندگی خرید شارژ بالا رفته و در آبنده نچندان دور همین سود اندک به یک درآمد ثابت تبدیل میشود .

فروش خدمات و تمدید پنل : یکسری خدمات در پنل وجود دارد که بصورت دریافت هزینه فعال میگردد . این خدمات را با یک هزینه ای دریافت کرده و با یک هزینه دیگری واگذار میگردد . همچنین تمامی پنل ها را میتوانید بصورت سالیانه با ۸۰ % امکان تمدید را برایشان تمدید کنید .

wert

مزایا این نوع کسب و کار به شرح زیر میباشد :

۱ – رئیس خودتان هستنید

۲ – حاشیه سود بسیار بالایی دارید

۳ – سیاست قیمت گذاری با خودتان است

۴ – کاملا مستقل هستید

۵ – و …

معایب سیستم را میتوان به شرح زیر توضیح داد :

هر کسب و کاری مزایا و معایبی دارد . در نمایندگی پیام صوتی تنها عیب آن این است به دلیل پتانسیل درامد بالا تمامی افراد به آن روی اورده و میخواهند نمایندگی دریافت کنند و کسب درآمدی داشته باشند به همین دلیل رقابت سختی ایجاد میشود . اما در صورتی که زودتر شروع کنید رقبا اینده شما نمایندگان زیر مجموعه شما میشوند .

 

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید