SEND TEST SMS

نمایندگی پنل اس ام اس 651 بازدید ۷ دی ۱۳۹۵

درباره نمایندگی پنل اس ام اس ایران پیامک چه میدانید؟ آیا میخواهید نمایندگی خدمات پیام کوتاه را دریافت کنید؟ افراد زیادی هستند که درباره سامانه پیام کوتاه اطلاعاتی ندارند و زمانی که پیام کوتاه تبلیغاتی دریافت میکنند ، اگر همراه اولی باشند فکر میکنند که این نوع پیام ها از طرف همراه اول ارسال شده است و اگر ایرانسلی باشند فکر میکنند که ایرانسل ارسال کرده است. در صورتی که امروزه بوسیله پنل اس ام اس ایران پیامک، ارسال پیام های انبوه توسط همه افراد انجام میشود.

نمایندگی پنل اس ام اس

برای اینکه اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید تا پایان متن با ما همراه باشید. اینکه چگونه همه افراد میتوانند پیام های تبلیغاتی ارسال کنند با استفاده از سامانه پیام کوتاه ممکن شده است. شرکتها، فروشگاهها، نمایشگاهها و عمده فروشها و خرده فروش ها هم از پنل پیام کوتاه برای ارسال پیام های انبوه به مشتریان و تبلیغات استفاده میکنند. پنل اس ام اس هزینه های تبلیغاتی را کاهش داده و در هر زمان کاربر میتواند پیام های دلخواه خود را به همه مخاطبین خود ارسال کند.

چه افرادی میتوانند نمایندگی دریافت کنند؟

همه افرادی که میخواهند در زمینه خدمات اس ام اسی فعالیت داشته باشند میتوانند وارد وب سایت ایران پیامک شوند نمایندگی مورد نظر خود را خریداری کنند. در ایران پیامک چند نوع تعرفه برای نمایندگی پنل اس ام اس تعریف شده است تا علاقه مندان با توجه با سرمایه ، کار و سیاست کاری خود این تعرفه ها را خریداری کنند. البته قابلیت ارتقاء نمایندگی نیز وجود دارد. یعنی اگر شما نمایندگی را خریداری کنید و فکر کنید که نمایندگی بالاتر برای شما مناسبتر بوده میتوانید نمایندگی خود را ارتقاء دهید.

چه نوع پنلی را بایدخریداری کنیم؟

اگر تصمیم به خرید پنل اس ام اس کنید مطمئنا با یک جستجوی کوچک در اینترنت سامانه های متنوعی را برای شما معرفی میکند.شرکت هایی که خدمات پیام کوتاه ارائه میدهند باید برای کاربران مختلف پنل های متنوعی را ارائه دهند. شاید یک شرکت کوچک مانند یک شرکت بزرگ نیازی نباشد که از همه امکانات پنل اس ام اس استفاده کند پس باید هزینه کمتری را برای خرید سامانه اس ام اس پرداخت کند. ایران پیامک با این تفکر چند نوع پنل با تعرفه ها و امکانات متفاوت در اختیار شما قرار میدهد که متناسب با کار خود تصمیم بگیرید.

نمایندگی پنل اس ام اس

ایا میدانید که کار کردن با پنل اس ام اس ایران پیامک بسیار اسان است؟

ایران پیامک برای افرادی که در این کار تخصص ندارند و حتی شاید اطلاعاتی در این زمینه نیز نداشته باشند فایل اموزشی در سامانه قرار داده است تا کاربران در صورت برخورد با مشکل بتوانند از این فایل استفاده کنند. فایل اموزشی تصویری بوده و همه امکانات و اپشن ها را ریز به ریز توضیح داده است. زبان سامانه ایران پیامک نیز فارسی بوده و به راحتی قابل فهم و تفکیک است.

ایا امکان ارسال پیام کوتاه به افراد خاص وجود دارد؟

بله. اگر یک پنل کامل باشد باید این امکانات را دارا باشد. مثلا اگر شما بخواهید در مناسبت های خاص فقط به گروه خاصی از افراد پیام کوتاه ارسال کنید میتوانید از ابزار مربوطه در پنل استفاده کنید. از دیگر ابزارهای موجود در پنل میتوان به ارسال گروه سنی، ارسال از دکل، ارسال از موبایل، منشی پیامکی، استفاده در مسابقات پیامکی، ارسال از نقشه، ارسال بر اساس جنسیت، ارسال به اصناف و مشاغل سراسر ایران، ارسال های انبوه، تکی و گروهی و … اشاره کرد.

کدام تعرفه مناسب تر است؟

تعرفه خوب و مناسب از مهمترین نکات در خرید یک پنل اس ام اس و یا نمایندگی سامانه پیام کوتاه است. همیشه باید دقت کنید که تعرفه خوب با تعرفه ارزان بسیار متفاوت است. همانطور که در خرید لباس به کیفیت آن و همچنین به قیمت آن توجه میکنید در خرید پنل و نمایندگی نیز باید این دقت را داشته باشید. زیرا ارزان بودن تعرفه ها دلیلی بر خوب بودن پنل و نمایندگی نمی باشد. زیرا باید از امکانات و پشتیبانی و دیگر خدمات ارائه دهنده شرکت مطلع باشد و همه موارد را بسنجید.

کدام یک از پنل ها برای کسب و کار مناسب تر است؟

همانطور که در بالا اشاره شد هر پنلی در موارد متعددی مورد استفاده قرار میگیرد. باید توجه داشته باشید که چه قسمت هایی از پنل برای کارتان استفاده میشود. اگر نمیدانید که کدام پنل را خریداری کنید میتوانید با ایران پیامکی ها تماس بگیرید و کار خود و اینکه پنل را برای چه مواردی خریداری میکنید توضیح دهید . در این صورت مشاوران ما بهترین انتخاب را به شما ارائه میدهند.

نمایندگی پنل اس ام اس

نمایندگی پنل اس ام اس

چگونه میتوانیم با ایران پیامک در ارتباط باشیم؟

مسلما زمانی که برای پنل شما مشکلی پیش اید یا اگر پیام های شما ارسال نشود میخواهید مشکل را پیگیری کنید. ایران پیامک با داشتن کارشناسان متخصص در این زمینه و با سالها تجربه امادگی ارائه هر نوع پشتیبانی را اعلام میکنند. میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و یا با ارسال تیکت پاسخ سوالات خود را سریعا دریافت کنید.

شماره تماس با تهران: ۰۲۱۴۴۵۳۱۵۰۱ و شماره تماس البرز : ۰۲۶۴۵۳۵۰۳۷۱

نمایندگی پنل اس ام اس

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید