SEND TEST SMS

ریسلری سامانه پیام کوتاه 746 بازدید ۸ دی ۱۳۹۵

ریسلری سامانه پیام کوتاه در واقع نمایندگی سامانه پیام کوتاه ایران پیامک است. اگر فردی بخواهد نمایندگی شرکتی را دریافت کند به راحتی امکان پذیر    نمی باشد. زیرا شرایط سختی برای اینکار در نظر گرفته میشود. سرمایه بالا، تجربه و مهارت، مکان مناسب و از همه مهمتر اینکه باید طبق دستورات ایشان فعالیت و گزارشدهی انجام شود. با پنل اس ام اس ایران پیامک به با شرایط آسانتر کار کنید.

ریسلری سامانه پیام کوتاه

ایران پیامک با دادن ریسلری سامانه پیام کوتاه به افرادی که میخواهند در زمینه پیامکی بازاریابی داشته باشند بدون قرار دادن شرایط سخت ارائه میدهد تا از جهتی یک کارفرینی جدیدی هم باشد و افرادی هم که بدنبال شغل هستند بتوانند در این حرفه فعالیت کنند. اگر موارد کاربرد تبلیغات پیامکی و پنل های پیام کوتاه را بدانید در کمترین زمان ممکن میتوانید خود را به اوج برسانید.باید در این زمینه مطالعاتی داشته باشید تا حداقل به آگاهی نسبی برسید.

تعرفه ریسلری سامانه پیام کوتاه چقدر است؟

جدول زیر انواع نسخه های ریسلری سامانه پیام کوتاه را نشان میدهد. چون همه مشاغل به یک اندازه از امکانات پنل ها و نمایندگی ها استفاده نمیکنند به همین دلیل چند تعرفه با قیمت متنوع قرار داده ایم.

ردیفنمایندگیاعتبار هدیهحداکثر کاربرتعرفه پیامکنماینده زیر مجموعهارائه طرف نمایندگی مشابهشماره اختصاصیقیمت (ریال)سفارش آنلاین
۱نمایندگی۱۰۰۰ عددنا محدود۱۱۴ ریال۵ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۱,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۲نمایندگی پیشرفته۲۰۰۰ عددنا محدود۱۱۰ ریال۱۰ نماینده زیر مجموعه۱ شماره ۱۴ رقمی۳,۵۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین
۳نمایندگی ویژه۵۰۰۰ عددنا محدود۱۰۴ ریال نامحدود۳ شماره ۱۴ رقمی۷,۰۰۰,۰۰۰سفارش آنلاین

آیا نمایندگان میتوانند با نام تجاری خود فعالیت کنند؟

بله. در کل روش ایران پیامک این است که هر نماینده با نام تجاری خود کار کند و محصولات خود را بفروش برساند. نمایندگان زیر مجموعه شما نیز باید با نام تجاری خود فعالیت داشته باشند. البته این سیاست کاری ایران پیامک بیشتر به نفع نمایندگان زیر مجموعه ایران پیامک است.

چگونه نماینده سامانه پیام کوتاه میتواند بازاریابی کند؟

نمایندگان باید خلاق باشند. در ابتدای کار اموزش هایی به ایشان داده میشود که با نحوه کار و باراریابی پیامکی آشنا شوند از آن پس بعهده خودشان است که چگونه بتوانند درامد کسب کنند.همه کارها به اینصورت است. شما باید به قدری مطالعه داشته باشید و به سامانه پیام کوتاه به قدری مسلط شوید که در مقابل سوالات متنوع و متعدد بتوانید پاسخگو باشید.

چرا تبلیغات به روش پیام کوتاه رواج یافته است؟

زیرا هم ارزان است هم روش های ارسال متنوعی دارد. شما میتوانید با دریافت یک پنل پیام کوتاه به همه ایران و به همه مشاغل پیام های کوتاه متنوع ارسال کنید. حتی کاربرهای مختلف و زیاد سامانه پیام کوتاه استفاده از آن مورد استقبال قرار میگیرد. یک مثال کوچک شما را روشن تر خواهد کرد: میتوانید در این سامانه کدهایی قرار دهید و زمانی که برای مشتریان خود پیام ارسال میکنید اعلام کنید که با ارسال کد… سفارش خود را اعلام کنید.

نرم افزار سامانه پیام کوتاه چه مدت بعد از خریداری نصب میشود؟

خیلی از کاربرها با ایران پیامک تماس میگیرند و این سوال را میپرسند. سامانه پیام کوتاه و حتی ریسلری سامانه پیام کوتاه بصورت اینترنیت کار میکند. یک صفحه ای از اینترنت است که ادرس را وارد کرده و پس از زدن رمز عبور وارد کاربری خود خواهید شد. همه ارسال ها و دریافت ها هم از طریق همین صفحه انجام میشود.

ریسلری سامانه پیام کوتاه

ایا ریسلری سامانه پیام کوتاه ایران پیامک خدمات پس از فروش دارد؟

بله.ایران پیامک با پشتیبانی قوی که ارائه میدهد میتواند جزء بهترین های خدمات پیامکی باشد. سالانه میتوانید پنل ها و نمایندگی های خود را تمدید کنید و از ایران پیامک پشتیبانی دریافت کنید.

شماره تماس تهران : ۰۲۱۴۴۵۳۱۵۰۱ و شماره تماس البرز : ۰۲۶۴۵۳۵۰۳۷۱

ریسلری سامانه پیام کوتاه

نمایندگان چگونه میتوانند نمایندگی و پنل های جدید بفروشند؟

برای اینکه نمایندگی و پنل بفروشید لازم نیست کار خاصی انجام دهید و یا هزینه ای را انجام دهید. فقط کافی ست افراد متقاضی بصورت انلاین ثبت نام کنند به همین راحتی مبالغی را بابت نمایندگی ها و پنل ها دریافت میکنید. بعد از خریداری میتوانند از شما شارژ خرید کنند و شما شماره های اختصاصی طلب کنند. که با فروش هر کدام از این موارد میتوانید مبالغ دیگری از کاربران خود دریافت کنید.

ریسلری سامانه پیام کوتاه

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید