SEND TEST SMS

نمایندگی پیامک صوتی 791 بازدید ۷ آبان ۱۳۹۵

ایران پیامک با توجه به منابع در آمدی نمایندگی پیامک صوتی ، یکی از پیشنهادات ویژه خود را بر این اساس قرار داده است که با دریافت این نمایندگی کاربران میتوانند این شغل را به عنوان شغل دوم خود قرار بدهند . اما پس از مدتی به راحتی به عنوان شغل اول به نگاه کرد . حالا چرا بر این اصرار هستیم که باید پس از مدت کوتاهی به این نوع کسب درآمد به عنوان شغل اول نگاه کرد . در ادامه همراه ما باشید تا توضیحات کامل در اختیارتان قرار بگیرد .

نمایندگی پیامک صوتی

audioressms

با گذر زمان و همچنین پیشرفت روزانه شاهد پیشرفت ابزار های تبلیغاتی در جهان نیز هستیم . به همین دلیل است که در خدمت شما هستیم و حاضریم یک کسب و کار پردرامد را برای شما راه اندازی کرده و پیشنهاد نمایندگی پیامک صوتی را به شما میدهیم . ایران پیامک با وجود شما عزیزان میتواند به خوبی خدمات ارائه بدهد . در صورتی که سریع تر از همگان اقدام به دریافت نمایندگی پنل پیامک صوتی بکنید . مسلما از بسیاری از رقبای خود جلوتر هستید .

 

question

هزینه نمایندگی پیامک صوتی و دریافت آن به چه صورت است ؟

 

در صورتی که قصد دریافت نمایندگی پیامک صوتی را دارید میتوانید از روش های مختلفی اقدام به دریافت ان کنید . اما رایجترین و راحترین راه دریافت برای نمایندگی این است که از طریق دکمه مستقر در سایت با عنوان ثبت نام کنید اقدام فرمائید .

نمایندگینمایندگی پیشرفتهنمایندگی ویژه
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۵ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : خیر
 ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال 
تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : ۱۰ نماینده
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال 
 تعداد کاربران زیر مجموعه : نامحدود
تعداد نماینده های زیر مجموعه : نامحدود
دامنه اختصاصی : بله
لوگوی اختصاصی : بله
درگاه خصوصی : بله
شماره رایگان : بله
 ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال 

نمایندگی پیامک صوتی

نمایندگی پیامک صوتی چیست و چگونه کار میکند ؟

نمایندگی پیامک صوتی به صورتی است که شما نیز به پنل مدیریتی خود دسترسی خواهید داشت و با سیاست های قیمت گذاری خود تعرفه خطوط ، ارسال ، پنل های کاربری و نمایندگی ، فروش خدمات ویژه و … را قیمت گذاری خواهید کرد . در انتها با ارائه آن خدمات از کاربران خود بصورت آنلاین یا واریز به حساب مبالغ را دریافت خواهید کرد .

در گراف زیر کاملا مشخص است که رابطه بین کاربری و نمایندگی به چه صورت است . در صورتی که شما نیز پنل نمایندگی پیامک صوتی را به کاربران خود اعطا کنید انها نیز میتوانند سیاست قیمت گذاری و کاری خود را بروی سیستم اعمال کرده و اقدام به کسب در آمد کنند . به همین دلیل است که خدمتتان عرض کردیم در صورتی که نمایندگی از ما دریافت کنید از بسیاری از رقبا خود پیشی گرفته اید . زیرا انها نمایندگان زیر مجموعه شما خواهند شد .

 

 

۰۰۰۱

قوانین حاکم بر دریافت نمایندگی پیامک صوتی به چه صورت است  ؟

در تمامی شرکت های موجود در این عرصه قوانینی نیز وجود دارد ، بنابراین ایران پیامک نیز قوانین خود را وضع کرده و قبل از ثبت نام کاربر از ایشان میخواهد که قوانین را مطالعه و تایید کند . این بدین معنیست که قوانین وضع شده در ایران پیامک را پذیرفته اند .

در صورتی که قوانین ایران پیامک از سوی کاربران و نمایندگان زیر مجموعه نقض گردد در مرحله اول تذکر داده شده و در مرحله دوم با آنها برخورد خواهد شد . در سیستم قسمتی وجود دارد تحت عنوان پلیس سامانه . در  این قسمت واحد حراست شرکت زیر ساخت پاسخگو خواهد بود .

نمایندگی پیامک صوتی

 

wert

مزایا این نوع کسب و کار به شرح زیر میباشد :

۱ – رئیس خودتان هستید

۲ – حاشیه سود بسیار بالایی دارید

۳ – سیاست قیمت گذاری با خودتان است

۴ – کاملا مستقل هستید

۵ – و …

معایب سیستم را میتوان به شرح زیر توضیح داد :

هر کسب و کاری مزایا و معایبی دارد . در نمایندگی پنل پیامک صوتی تنها عیب آن این است به دلیل پتانسیل درامد بالا تمامی افراد به آن روی اورده و میخواهند نمایندگی دریافت کنند و کسب درآمدی داشته باشند به همین دلیل رقابت سختی ایجاد میشود . اما در صورتی که زودتر شروع کنید رقبا اینده شما نمایندگان زیر مجموعه شما میشوند .

 

۰۰۰۰۱

مطلب را دوست داشتید ؟ به اشتراک بگذارید